Opinie

  1. Agnieszka A ★★★★★

    Byłam dzis z dzieciakami, miejsce znalezione przypadkiem- bardzo mile nas zaskoczyło;) jedzenie świeże, porcję bardzo duze, surówki mega smaczne ;) Dodatkowo na + musze wspomnieć o życzliwości miłej Pani która przyjmowała zamówienie: na miejscu nie było możliwości kupienia kawy , Pani bez wahania poinformowała ze kawe dostaniemy w lokalu tuż obok i możemy bez problemu przynieść do lokalu - super podejście;) Jeszcze na pewno nie raz wrócimy;) oby tak dalej ;)

  2. Martyna Błach ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, porcja też ok, cena nie jakoś bardzo niska i nie bardzo wysoka. Obiad wart ceny. Jedyny minus zupa trochę zimna. Ładnie i czysto w środku w porównaniu do innych barów obiadowych

  3. Anna Łączniak ★★★★★

    ​Jako sąsiad, który prowadzi działalność tuż obok, a przede wszystkim jako stały, codzienny klient, mogę z czystym sumieniem polecić NO WRESZCIE każdemu kto ceni sobie prawdziwą domową kuchnię! ​Jestem u nich praktycznie każdego dnia i za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę. To idealne miejsce na szybki, sycący i — co najważniejsze — smaczny obiad, który smakuje jak w domu, a nie w typowej stołówce. Dodatkowo przesympatyczna obsługa !!!

  1. Monika Łuc-Sko ★★★★★

    Zajechaliśmy w połowie naszej trasy w góry. Kierowałam się opiniami z Google i nie zawiodłam się. ;) Zjedliśmy szybko i ze smakiem. Formuła baru mlecznego z daniem dnia dostępnym od ręki, a zamawiając dania „z karty” czekaliśmy zaledwie kwadrans (mimo pełnego obłożenia w porze obiadowej). Wszytko było pyszne i spore porcje. Ceny przyzwoite, za 3 osoby zapłaciliśmy 100 zł.

  2. Karol Chudoba ★★★★★

    Ceny przyzwoite, porcje duże, jedzenie smaczne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Cala rodzinka najedzona, a syn bardzo zadowolony z naleśników, pychota. Serdeczne polecam

  3. Krystian Dąbek ★★★★★

    Jeden z najlepszych domowych obiadów jaki jadłem!

  1. Aleksandra Malujdy ★★★★★

    Naprawdę pyszne domowe jedzenie, duże porcje, dużo surówek, na czym mi akurat bardzo zależy ("więcej warzyw JEEEEDZ") Nigdy na niczym się nie zawiodłam smakowo! Przemiła, uśmiechnięta i cierpliwa obsługa :) Polecam w 100%

  2. Aneta Wesolowski ★★★★★

    Pyszne,swieze jedzenie. Porcje olbrzymie.Usmiechnieta zyczliwe Panie,No wreszcie udalo sie zjesc cos naprawde domowego za nie duze pieniadze.Krupnik,gulaszowa,schabowy,roladka z serem,roladka wolowa,surowki palce lizac. Polecamy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NO Wreszcie?

NO Wreszcie znajduje się przy Malinowskiego 9, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NO Wreszcie?

Można skontaktować się z NO Wreszcie pod numerem +48 790 251 213

Jak można dotrzeć do NO Wreszcie?

Do NO Wreszcie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements