Naprawdę bardzo dobre jedzenie i miła obsługa - szczególnie Tatar!
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Lorenc ★★★★★
-
GRZEGORZ NOWICKI ★★★★★
Znakomity dobór smaków. Bulion z sandacza, ale jakże ciekawa kompozycja kwasowości, delikatna ostrość. Szagówki z sandacza smażone rewelacja. Główne danie stek- znakomite mięso, perfekcyjnie wysmażony. Przyprawy i sól w punkt - nie zabijają smaku mięsa. Lokalne piwo wręcz jakby stworzone do tych posiłków - zarówno to z marakują jak też z trawą cytrynową. Gratulacje dla Szefa kuchni
-
Marcin Szumiel ★★★★★
Zdarzylo mi sie spożywać jedzenie w różnych miejscach. Ale śmiało mogę napisać, że w tym miejscu spotkałem się z najładniej przygotowanym jedzeniem. Pod względem smaku nie trafiło w moje gusta ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że było smaczne. Obsługa bardzo sympatyczna i przyjazna.
-
Maciej Makieła ★★☆☆☆
Niestety nieudane podejście. Razem z rodzina mieliśmy okazje odwiedzić Taste_it owiane dobrą sławą i ciekawymi pozycjami. Zamówiliśmy sezonowe risotto, policzki oraz rybę z dodatkami. Do dań mięsnych nie ma żadnego zarzutu oceny bardzo dobre. Risotto trochę za tłuste, ale sam smak, świeżość składników zdecydowanie się broniły. Niestety cały efekt zepsuła ryba. Makrela, położona na kołderce z natki pietruszki, okropnie tłusta i po prostu nie smaczna… niestety nie wiem co się stało. Kiepską jakość wykonania Dania i smaku potwierdzili wszyscy uczestniczący w obiedzie. Jednocześnie obsługa na bardzo podstawowym poziomie i kelnerka próbująca dawać Klientom wykłady na temat specyfiki ryby czy jej opryskliwość związana z prośba o zmianę składnika wynikająca z alergii dodatkowo psuła atmosferę. Odnośnie alergii zamówiliśmy również lemoniadę różaną, niestety uczestnik obiadu nie mógł jej skosztować gdyż w składzie napoju nie były podane dodane do niej grejpfruty na które również jest uczulony. Niestety w całościowym obrazie, mimo smacznych pozycji, pozostałe działania zepsuły cały efekt i przyjemność z wyjścia do restauracji. Mimo szczerych chęci i entuzjazmu związanego z miejscem nie mogę polecić Taste_it.
-
Norbert Krzysztoporski ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, ale jeszcze lepsza obsługa. Pan Dawid(chyba nie pomyliłem imienia ;) wykazał się profesjonalną obsługą i ponadprzeciętną uprzejmością za co mu bardzo dziękuję:)
-
Wojciech Popiela ★★★★★
Doskonałe smaki. Wspaniała zupa cebulowa i rewelacyjny stek z modrej kapusty.
-
Szymon Liberski ★★★★★
Bardzo sympatyczna obsługa i pyszne dania. Tatar obłędny - szczególnie z majonezem porowym! Chłodnik bardzo dobry, odpowiednio przyprawiony. Policzki wieprzowe smaczne, z super usmażoną dymką! I dorsz- wyborny! Do tego ciekawe desery - nieoczywiste połączenie białej czekolady i szparagów. Jednym słowem - polecam!i
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Taste_it Restaurant?
Taste_it Restaurant znajduje się przy Morenowa 33, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Taste_it Restaurant?
Do Taste_it Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku