Kiedyś jadłem tutaj czesto, ostatnio postanowiłem wrócić i nie wiem co tu się wydarzyło, pracowala tu sympatyczna pani , a sosy miały swój oryginalny smak z wyczuwalną nutą papryki. Wróciłem kilka dni temu, TRAGEDIA, w " bistro" pan przelał porcję mojego makaronu gorącą wodą z czajnika !!! Dalej było tylko gorzej. W domu po otwarciu pudełka... na górze klucha sosu, dosłownie klucha !!! Gęsta ciapa, jak zacząłem mieszkać makaron z sosem to na dnie zauważyłem samą wode. Bez tego co widziałem w " bistro" dało się wyczuc że makaron był już dawno ugotowany, to było coś strasznego !!! Przypuszczam że sos tak samo odgrzewany i cała woda z niego wyparowała, stąd jego gesta konsystencja. Sorry ale już nie wrócę. Mając konkurencję niedaleko, dawać ludziom takie jedzie... gwoźdz do trumny.
Zdjęcia
Opinie
-
Ryszard Brzęczyszczykiewicz ★★☆☆☆
-
Bartosz Gąsiorowski ★★★★★
Nie spodziewałem się w takim miejscu tak smacznego jedzenia. Ale po pierwsze obsługa - uśmiechnięta, pomocna. Potem jedzenie, niby proste, ale smakowo zaskakujące (ze szpinakiem). Na pewno jeszcze sprawdzę to miejsce w poszukiwaniach nowych smaków!
-
Daria Wac ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre, a obsługa przyjemna i szybka. Jako osoba niejedząca mięsa byłam mile zaskoczona opcjami bez niego. Gorąco polecam!
-
Metzz ★★★★★
Bardzo smaczne jak domowe nie tylko makarony ale i pierogi oraz kluski....w różnej postaci gulasz ,kapustka itd oraz dla dzieci dania na słodko. Polecam z serca. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich którzy tam pracują. Stały klient od niedawna
-
J D ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy danie na wynos,porażka carbonara beż boczku a danie jakby z proszku robione.Fuuuuu Nie polecam,szkoda kasy. do obslugi pani w okularach- to nie są czasy komuny, goście wymagają trochę szacunku
-
Jacek Nowak ★★★★★
Pyszne jedzenie a jeszcze milsza obsługa. Gorąco polecam
-
Patryk Goralewski ★★★★☆
W lokalu zjadłem małe spaghetti z sosem bolognese (a raczej a'la bolognese, bo jest to klasyczny przykład polskiej interpretacji tego sosu nie mający nic wspólnego z włoskim oryginałem). Danie było smaczne, dostałem dokładnie to czego oczekiwałem za 14 zł.
-
Monika Zdzierak ★★★★★
Jedzenie przepyszne, kilka razy już jadłam i ani razu się nie zawiodłam. Szczerze polecam !
-
Ignacy Jan ★☆☆☆☆
Bardzo słabe. Makaron tagiatelle rozgotowany, sos carbonara to zupa z cebulą i boczkiem. Waga też sporo odbiega od zamówienia bo 300 gram mniej to już nie jest czepianie się o szczegóły. Zawiodłem się i to strasznie. Edit: za jakiś czas odwiedzę Was ponownie, i zmienię ocenę jeśli będzie lepiej. Pozdrawiam.
-
Dawid ★☆☆☆☆
Nie jadłem gorszego makaronu, carbonara bez smaku, makaron rozgotowany a co najlepsze duża porcja 1000 gram a waga z opakowaniem około 700. Nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Makaron?
Makaron znajduje się przy Topolowa 3, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Makaron?
Można skontaktować się z Makaron pod numerem +48 722 304 898
Jak można dotrzeć do Makaron?
Do Makaron można dotrzeć, korzystając z poniższego linku