Opinie

  1. Ryszard Brzęczyszczykiewicz ★★☆☆☆

    Kiedyś jadłem tutaj czesto, ostatnio postanowiłem wrócić i nie wiem co tu się wydarzyło, pracowala tu sympatyczna pani , a sosy miały swój oryginalny smak z wyczuwalną nutą papryki. Wróciłem kilka dni temu, TRAGEDIA, w " bistro" pan przelał porcję mojego makaronu gorącą wodą z czajnika !!! Dalej było tylko gorzej. W domu po otwarciu pudełka... na górze klucha sosu, dosłownie klucha !!! Gęsta ciapa, jak zacząłem mieszkać makaron z sosem to na dnie zauważyłem samą wode. Bez tego co widziałem w " bistro" dało się wyczuc że makaron był już dawno ugotowany, to było coś strasznego !!! Przypuszczam że sos tak samo odgrzewany i cała woda z niego wyparowała, stąd jego gesta konsystencja. Sorry ale już nie wrócę. Mając konkurencję niedaleko, dawać ludziom takie jedzie... gwoźdz do trumny.

  2. Bartosz Gąsiorowski ★★★★★

    Nie spodziewałem się w takim miejscu tak smacznego jedzenia. Ale po pierwsze obsługa - uśmiechnięta, pomocna. Potem jedzenie, niby proste, ale smakowo zaskakujące (ze szpinakiem). Na pewno jeszcze sprawdzę to miejsce w poszukiwaniach nowych smaków!

  3. Daria Wac ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, a obsługa przyjemna i szybka. Jako osoba niejedząca mięsa byłam mile zaskoczona opcjami bez niego. Gorąco polecam!

  1. Metzz ★★★★★

    Bardzo smaczne jak domowe nie tylko makarony ale i pierogi oraz kluski....w różnej postaci gulasz ,kapustka itd oraz dla dzieci dania na słodko. Polecam z serca. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich którzy tam pracują. Stały klient od niedawna

  2. J D ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy danie na wynos,porażka carbonara beż boczku a danie jakby z proszku robione.Fuuuuu Nie polecam,szkoda kasy. do obslugi pani w okularach- to nie są czasy komuny, goście wymagają trochę szacunku

  3. Jacek Nowak ★★★★★

    Pyszne jedzenie a jeszcze milsza obsługa. Gorąco polecam

  1. Patryk Goralewski ★★★★☆

    W lokalu zjadłem małe spaghetti z sosem bolognese (a raczej a'la bolognese, bo jest to klasyczny przykład polskiej interpretacji tego sosu nie mający nic wspólnego z włoskim oryginałem). Danie było smaczne, dostałem dokładnie to czego oczekiwałem za 14 zł.

  2. Monika Zdzierak ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, kilka razy już jadłam i ani razu się nie zawiodłam. Szczerze polecam !

  3. Ignacy Jan ★☆☆☆☆

    Bardzo słabe. Makaron tagiatelle rozgotowany, sos carbonara to zupa z cebulą i boczkiem. Waga też sporo odbiega od zamówienia bo 300 gram mniej to już nie jest czepianie się o szczegóły. Zawiodłem się i to strasznie. Edit: za jakiś czas odwiedzę Was ponownie, i zmienię ocenę jeśli będzie lepiej. Pozdrawiam.

  1. Dawid ★☆☆☆☆

    Nie jadłem gorszego makaronu, carbonara bez smaku, makaron rozgotowany a co najlepsze duża porcja 1000 gram a waga z opakowaniem około 700. Nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Makaron?

Makaron znajduje się przy Topolowa 3, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Makaron?

Można skontaktować się z Makaron pod numerem +48 722 304 898

Jak można dotrzeć do Makaron?

Do Makaron można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements