Opinie

  1. Edward Nowak ★★★★★

    Dziś 03.11.2025 ok. 14:00 zamówiłem fryto-kebab w bułce z kurczakiem z sosem pikantnym. Wszystko bardzo dobre, mięso świeże i pachnące. Miła i szybka obsługa. Sos o wyraźnym smaku. 10/10.

  2. Tomek ★☆☆☆☆

    Dzisiaj o godz. 15:30 zakupiłem tortillę gigant z mięsem wołowym, a kolejny już raz otrzymałem tortillę z frytkami w środku (tym razem również nie zamawiałem frytkokebab). Do tego Pani, która obsługiwała (starsza szczupła brunetka) skasowała za zamówienie o 3 zł więcej niż to widnieje w cenniku przyklejonym przy okienku obsługi, twierdząc, że to dlatego, że jest wołowina. Żenada. P.S. Szanowny Panie, poprzednim razem nie zamówiłem tortilli gigant tylko tortillę dużą z mięsem drobiowym (nie był to też frytkokebab), a pomimo tego też miałem frytki w środku. Co do dopłaty do mięsa wołowego to przy tortilli małej i tortilli dużej faktycznie jest taki dopisek w cenniku, natomiast przy tortilli gigant takiej informacji nigdzie nie ma. Tak na marginesie to nie jestem skrupulatny tylko poprostu nie lubię być oszukiwany.

  3. Jędrzej Mironiuk ★☆☆☆☆

    Takie pyszności dziś w Bafrze, kępa włosów wmieszana w jedzenie. Na szczęście zwrócili pieniądze.

  1. Dawid F ★★☆☆☆

    Jedzenie zimne, Pani ma probelm jeśli sie prosi o pol porcji frytek , nie ma gdzie usiąść parking tylko ten który łączy ze sklepem " mrowka " W odpowiedzi na wiadomość właściciela nie napisałam ze brak miejsc parkingowych jedynie ze nie macie swoich własnych, pol porcji frytek bylo zamawiane dla dziecka które nie zje 200 gram . I moja ocena jest sprawiedliwa dostaliśmy zimny posiłek a mając porównanie u konkurencji bylo inaczej i synek dostał porcje dla siebie dostaliśmy ciepłe i był prywatny parking. Tyle .

  2. Ewka Pe ★★★★★

    Padało a ze wyszłyśmy z Mrówki , to chętnie zjadłyśmy kebaba. Pani bardzo sympatyczna. Dała nam "pikacz" więc mogłyśmy poczekać w aucie nie moknąć i wyjść po sygnale szybko po jedzenie. Co do posiłku to miłe zaskoczenie. Było smaczniejsze niż przypuszczałyśmy. Bardzo estetycznie podane.

  3. Alina Ludwiczak ★★★★★

    przepyszny kebab. zawsze świeże warzywa i co ważne-różne, a nie jak w większości tego typu punktów zapchana buła surową kapustą . no i ogromny plus za oryginalny sambal , zreszta wszystkie sosy dobre i świeże. miejsce zadbane, czyste, z apetytem można zjeść na miejscu. polecam…

  1. Magdalena Maciejewska ★★★★★

    Według mnie można tam zjeść najlepszy kebab w okolicy. Świeży, smaczny i niedrogi posiłek przygotowywany jest przez bardzo sympatyczną obsługę, która dba o to, aby ciepłe posiłki trafiały do rąk klientów. Nie ma problemów z umówieniem godziny odbioru. Chętnie tam wracam!

  2. Dariusz Stoluś ★★☆☆☆

    - jedzenie było zimne, nawet nie letnie (od samodzielnego odbioru do konsumpcji minęło maksymalnie 5 minut) - wewnątrz praktycznie nie było mięsa (gdybym chciał zjeść danie wegetariańskie to nie zamówiłbym kebabu) - sosu prawie nie było -pomimo śladowych ilości mięsa trafiały się (chyba) skóry, ciężko stwierdzić co to było, ale na pewno nie mięso - cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości - ogólnie kebab był smaczny Trudno wystawić inną ocenę niż 2 gwiazdki. Następnym razem wybiorę inne, sprawdzone miejsca w Pobiedziskach. To były pierwszy i ostatni raz. Przekonałem się, że w tych niezbyt pochlebnych komentarzach jednak coś jest

  3. Paulina Wawrzynowska ★☆☆☆☆

    Masakra!!! Kebab z kurczaka z dodatkiem skóry i pierza. To już drugi raz z rządu jak kupiłam i znalazłam wkładkę gratis. Fuj. Na dowód zdjęcie. Nie wspominając o tym że wszystko zimne. Bułka zimna. Mięso zimne . Sos nijaki. Bleee

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab?

Bafra Kebab znajduje się przy Poznańska 27, 62-010 Pobiedziska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab?

Można skontaktować się z Bafra Kebab pod numerem +48 791 175 603

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?

Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements