Opinie

  1. Agnieszka Figna ★★★★★

    Bardzo dobre sushi. Wszystko świeże. Jakość i smak na najwyższym poziomie. Polecam!

  2. Natalia Haremza ★★★★★

    Polecamy serdecznie! Zamówiliśmy zestaw Yanagi 5, który był wystarczający dla 5 osób i przede wszystkim bardzo smaczny. Cieszymy się, ze jest takie miejsce w Mosinie, do którego na pewno wrócimy.

  3. Tomasz Waszkowiak ★★★★★

    Do Mosiny mam 25 km i nie żałuję ani jednego przebytego kilometra. Obsługa .... przemiła, sushi znikło w mig, pyszne, na pewno nie była to moja ostatnia wizyta. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!

  1. Wiktoria ★★★★★

    Jedzenje bardzo smaczne, a obsługa przemiła i kulturalna. Składniki czuć, że są świeże. Wybrałam set 3 i jedna osoba z pewnością się nim naje. Ja sama w połowie robię sobie przerwę :). Wasabi chyba najostrzejsze jakie jadłam do tej pory, ale dla mnie to na plus! W środku znajdziemy standardowo imbir i sos sojowy, do tego dodatkowo przepyszny sos słodko-ostry. Dostawa szybka, tak jak zapowiadała Pani przyjmująca zamówienie. Na pewno jeszcze nie raz zamówię sushi z tego miejsca

  2. D. Lisińska ★★★★★

    Będąc ostatnio przejazdem na Dniach Mosiny jako entuzjastka sushi nie odmówiłam sobie spróbowania miejscowego sushi. Przyznam, że nie spodziewałam się „fajerwerków”, ale zaskoczyłam się na tyle pozytywnie, że postanowiłam podzielić się swoją opinią. Ponieważ lubię krewetki zamówiłam sobie „Zestaw 3”, a nastoletniej córce „Vege 1”. Rolki bardzo smaczne. Komponenty dobrze dobrane, dobrej jakości i świeże. Tradycyjne, japońskie sushi - bez zbędnych polskich dodatków i fanaberii typu truskawki, szparagi czy kolorowe polewy. Zestawy podane schludnie i z typową japońską funkcjonalnością. W środku znajdziemy w cenie wszystkie klasyczne dodatki plus dostępny w innych miejscach jedynie za dopłatą bardzo smaczny sos sweet-chilli. Jeśli ktoś ceni sobie klasyczne sushi, z pewnością tu wróci, tak jak ja. Minus za brak możliwości zjedzenia na miejscu, co w przypadku osób będących przejazdem stanowi pewien problem.

  3. Łukasz Jakubiak ★★☆☆☆

    Skusiłem się na zestaw Vege 2. Zamiast udać się w kulinarną podróż do Japonii zawędrowałem maksymalnie do Łęcznej. Sushi zrobione "na domowo", podane w sposób żaden, ot włożone kawałki do pojemnika i tyle, żadnych elementów ozdobnych. Smak bez wyrazu, brakowało jakichś dodatków odróżniających rolki od siebie, plus za te z sezamem na zewnątrz. Dodatki: porcja imbiru na pół osoby, sos sojowy kiepskiej jakości a drugi sos był chyba brzoskwiniowy, wiem tyle że słodki. Wasabi to osobna historia, albo było ze zwietrzałego proszku albo był to chrzan z barwnikiem i mąką. Daję dwie gwiazdki bo było świeże, zwarte i blisko, chociaż cena nie odstaje od konkurencji z Puszczykowa czy Łęczycy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Yanagi Sushi?

Yanagi Sushi znajduje się przy Niemcewicza 2, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Yanagi Sushi?

Można skontaktować się z Yanagi Sushi pod numerem +48 790 700 954

Jak można dotrzeć do Yanagi Sushi?

Do Yanagi Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements