Opinie

  1. Piotr ★★★☆☆

    Zamawiałem kilka razy pizzę na wynos, jednak ostatnie zamówienie było totalnym rozczarowaniem. Państwa pizza jest robiona na słabym cieście bardziej przypominającym stary twardy chleb. Również mam wątpliwości czy w sosie pomidorowym są san marzano. Nie polecam Edit: Odpowiedź do restauracji, od lat wiadomo że nie wszystkie puszki pomidorów z Włoch pochodzą z tego kraju, częstym przypadkiem jest używanie pomidorów chińskich w produkcji. Z chęcią mogę Państwu zaproponować godzinne szkolenie w robieniu pizzy, moim zdaniem w cieście było użyte za dużo mąki dlatego jest twarda jak suchar

  2. Ola Kaczyńska ★★★★★

    Niezwykle urokliwe miejsce na mapie Poznania, które powinni odwiedzić zarówno mieszkańcy jak i turyści! Cała gama pyszności w wersji wytrawnej menu jak i na słodko, którą możemy skosztować wśród zieleni. Pysznie i jakże sympatycznie - czego chcieć więcej? ;) bardzo polecamy!

  3. Olga Ciesielska ★★★☆☆

    Niestety obawy dotyczące nazwy i logotypu tego lokalu się potwierdziły. Lokalizacja z potencjałem, obsługa uprzejma, Aperol Spritz 10/10 - najlepszy jaki piłam w Polsce. Na tym kończą się plusy. Jedzenie rozczarowujące - pizza z burratą to praktycznie zwykła margherita - nie dostaniesz kulki burraty na pizzy, tylko roztopione fragmenty sera na sosie (czy to faktycznie była burrata - mamy wątpliwości), Gnocchi alla sorrentina - totalna papka, nie było tam ani jednej kluski, przypominało to polentę z sosem pomidorowym. Ceny dość wysokie, czy bym wróciła? Nie ;/

  1. Utupu Utupu ★★★★☆

    Jedzenie pyszne, jedliśmy pizzę i ravioli. Do picia drinki I drinki bez alkoholu. Naprawdę dobre. Można zjeść w lokalu oraz na zewnątrz. Na zewnątrz, czyli na tarasie albo zejść z tarasu i w bliskiej odległości od lokalu na przygotowanym do tego podeście. Cisza, spokój, naprawdę można się zrelaksować. Dzieci mają gdzie pobiegać. Osoby na wózku mogą zająć miejsce właśnie na dole, ale do lokalu prowadzą schody, niestety. Mimo wszystko radzę spróbować bo obsługa przemiła, z pewnością pomogą. Można też rozsiąść się na leżaczkach.

  2. Natalia ★★★★★

    Odkryłyśmy w walentynki kulinarną perełkę! Świetna miejscówka, niezwykle klimatyczna i urocza. Pyszne, aromatyczne jedzenie. Świetna pizza, burrata oraz tiramisu. Widać, że właściciele się starają - można poczuć, że miejsce jest prowadzone od serca ❤️ Bardzo dziękuję całej drużynie OMG za stworzenie niezwykłego klimatu.

  3. Iwona Kamińska ★★★★★

    Świetne miejsce, może wystrój się zatrzymał na koloniach w PRL, ale za to jedzenie genialne. Jedna z najlepszych pizz, których było mi dane skosztować. Ciekawe i UDANE połączenia smaków. Chętnie wrócę lub zamówię z dostawą, bo zdecydowanie warto

  1. Joanna Ferenc ★★★★★

    To już kolejna moja wizyta w tym przepysznym miejscu - za każdym razem O.M.G. zaskakuje mnie nowymi smakami. Pizza za każdym razem przepyszna, naprawdę bardzo ciężko zdecydować, która jest Top of the Top ;) do tego polecam spróbować przepyszne kremy czy sałatki, które również znajdują się w menu :) bardzo przemiła obsługa, rodzinna atmosfera - czuć pełne zaangażowanie ze strony właścicieli restauracji aby ich wygłodniali klienci czuli się w tym miejscu bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam to miejsce fanom pizzy, ale i nie tylko !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja O.M.G.?

Restauracja O.M.G. znajduje się przy Nad Jeziorem 122, Jeżyce, 60-480 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja O.M.G.?

Można skontaktować się z Restauracja O.M.G. pod numerem +48 535 132 123

Jak można dotrzeć do Restauracja O.M.G.?

Do Restauracja O.M.G. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements