Polecam bardzo gorąco. Jeszcze tak profesjonalnie i szybko nie zostaliśmy obsłużeni. Wykonanie obrączek pierwsza klasa ☺️ Dziękujemy Panie Marcinie
Zdjęcia
Opinie
-
karol Świderska ★★★★★
-
Barbara Tymczyn ★☆☆☆☆
Nasze doświadczenie z realizacją obrączek niestety nie spełniło oczekiwań. Zamówienie złożyliśmy pod koniec 2022 roku, oddając własne złoto i otrzymując pomoc w wyborze wzoru. Początkowo kontakt był bardzo profesjonalny. Obrączki miały być gotowe na marzec, jednak mimo wielu prób kontaktu odebraliśmy je dopiero w czerwcu. (2 dni przed slubem) Jedna z obrączek miała nierówno osadzone kamienie ( byly za male) a także zauważyliśmy czarne rysy. Jakość wykonania znacząco odbiegała od ustaleń. Po osobistej wizycie otrzymaliśmy informację, że „czasem tak bywa” i nie uzyskaliśmy wyjaśnień dotyczących wykorzystania powierzonego złota do dnia dzisiejszego.
-
Daniel P ★★★★★
Poprosiłem Pana Marcina o wykonanie złotego łańcucha i przerobienie monety na zawieszkę - wyszło super… praca przeszła moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam pracownie i rzemiosło Pana Marcina. Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam :)
-
Natalia S ★☆☆☆☆
Zgadzam się z opinią poniżej (od Krisa). Emocje po ślubie już opadły i sprawdziliśmy nasze obrączki i ich wykonanie u kilku innych jubilerów. To,że początkowo obrączki nie trzymały próby to prawda i gdyby nie nasza czujność zostalibyśmy oszukani. Inni fachowcy mówią,że to się nie zdarza,a jak już to raz na 20 lat pracy i cały materiał zostaje wycofany. Okazało się również,że nasze obrączki nie mają soczewek od wewnątrz,a miały mieć, żeby lepiej się zakładały i nie parzyły jak to Pan Marcin doradził, niestety inny salon uświadomił nas że ich nie ma. Kolejna sprawa to obrączka damska, która ma brylancik - jest bardzo cienka i dowiedzieliśmy się,że jak robi się z kamieniem to powinna być grubsza,a ta nie spełnia nawet minimum. Za obrączki zapłaciliśmy normalną cenę jak się okazuje,a daliśmy też swoje złoto. Nawet we Wrocławiu nasze obrączki zostały wycenione zdecydowanie niżej, ponieważ są cieńsze niż miały być i co dziwne po tym jak Pan Marcin robił je od nowa i powiększał przy okazji waga jest bardzo podobna. Niestety już nie mieliśmy czasu i ochoty trzeci raz poprawiać tego u Pana Marcina w obawie przed tym że nie dotrzyma terminu do ślubu i musieliśmy korzystać dodatkowo z innych usług. Czuję się oszukana i rozczarowana. Proszę bardzo uważać na tego Pana, tym bardziej,że wydaje się miły i szybko zdobywa zaufanie Klienta
-
Kasia J ★☆☆☆☆
Ostrzegam przed tym Panem. Przedmiot zostawiony zaginął do czego pan się nie chce przyznać. Zwodzi tygodniami, że znajdzie po czym chce wydać coś innego. Ostrzegam żeby nie zostawiać u tego pana swoich rzeczy ponieważ już się ich nie odzyska.
-
Roksana ★★☆☆☆
Niestety, ale nie polecam. Mimo,iż na początku byłam zadowolona z wyborów Pana Marcina, dlatego też postanowiliśmy powierzyć mu zrobienie obrączek ślubnych i przy okazji dać biżuterie do czyszczenia. Niestety obrączki inne niż zamówione. Co do kolczyków, które miały być wyczyszczone byłam zwodzona kilka tygodni aż się w końcu okazało,że zostały zgubione. W ramach rekompensaty dostałam inne kolczyki. W każdym razie z usług raczej już nie skorzystamy.
-
Kamila G ★☆☆☆☆
Nie polecam i trzeba uważać na bajki. Zamówiliśmy dwa miesiące przed ślubem obrączki i było nam obiecane że będą gotowe miesiąc przed ślubem . Po różnych bajkach czemu obrączki jeszcze nie są gotowe i obiecankach że będą wysłane ekspresem (nie było wysłane ekspresem, pytałam u kuriera) nie doszły na ślub , po dwóch miesiącach. Nie dość że nie doszły na czas, to w obrączce damskiej grawer jest nie równy i kamienie także nie są na równej linii. Widać że było robione na ostatnią chwile. Muszę dać do poprawy u innego jubilera ponieważ tutaj nie dostaje odpowiedzi na moją reklamacje.
-
Edyta ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście i fachowa obsługa. Pierścionek, z którego wypadły oczka, niechętnie naprawiało wielu złotników powodując różne szkody. Po wykonaniu p. Marcina pierścionek został dokładnie oczyszczony i dokładnie naprawiony. Dodatkowo naprawiane zerwane łańcuszki p. Marcin dokładnie obejrzał pod kątem kolejnych uszkodzonych ogniw. Bardzo miła obsługa i doradztwo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres METIER Marcin Łabus?
METIER Marcin Łabus znajduje się przy Długa 38, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do METIER Marcin Łabus?
Można skontaktować się z METIER Marcin Łabus pod numerem +48 793 939 359
Jak można dotrzeć do METIER Marcin Łabus?
Do METIER Marcin Łabus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku