Opinie

  1. Xom9kYT ★☆☆☆☆

    Nie polecam kupować tutaj choinek. Jak prosisz o pomoc u pracowników , z powodu tego że jest bardzo duża ta ciężka. Usłyszysz odpowiedź że możemy wziąć wózek. Po co mnie wasz wózek jeżeli nie mogę zapakować tej choinki. Moje witania pracownikò wysokiego ta z brodą . Jak podchodzi dziewczyna wzrostem 160 cm ta 45 kg i mówi do ciebie że nie może zapakować choinkę która ma 180cm.,to mógłbyś pomóc a nie wysyłać za wózkiem

  2. Mateusz Łotocki ★☆☆☆☆

    Dzien dobry Dzis rano niedziela godz kilka minut po 9 potrzeba zrobienia zakopow jestem stalym klijetem w zasadzie codziennie kupuje dla klijetow to co mnie dzis spotkalo to totalna porazka. Mianowicie pani na kasie budowlanej juz od samego przyjscia kreci oczami (jak by za kare w pracy byla) ale to dopiero piczatek niemila nieuprzejma aroganckim tonem ze na kasie budowlanej nie podejdzie do wuzka gdzie ciezkie worki mowiac ze ona nic nie musi wszystko trzeba jej podac na kase bo ona nie musi na budowlanej nic . Drugi raz mam do czynienia z ta kasjerka i zawsze problem nie powinna byc puszczana do ludzi .

  3. Biegowy Patol ★☆☆☆☆

    Od ponad 10 lat kupowałem tutaj niemal wszystko do budowanego domu, ale po tym co mnie spotkało w tym roku to nigdy więcej moja noga tam nie postanie. Chciałem kupić bojler Ariston, pracownik polecił mi inny bo w sumie jakość podobna, a ostatnia sztuka to dużo taniej. No ok - jak Pan poleca. Bojler podłączony, wszystko ok. Przy 3cim grzaniu 2 dni później "cichy huk" i wywaliło bezpieczniki prądu. Wchodzę do łazienki, a tam rozszczelniony bojler zalewa podłogi na piętrze. Zdemontowałem i zdenerwowany pojechałem do Leroya. Kupiłem Ariston tak jak planowałem i po pół roku użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Zastrzeżenia mam do obsługi sklepu, która odrzuciła reklamację na zniszczone podłogi argumentując że trzeba było zrobić sobie próbę szczelności. Szczyt chamstwa i arogancji. Brak odpowiedzialności za sprzedawany sprzęt (polecany przez pracowników). Remont wykonałem z ubezpieczenia (straty na ponad 7000 zł), ale gdybym miał czas to chętnie bym was pozwał do sądu. Szkoda mi czasu i nerwów - co nie przeszkadza mi dzielić się tym doświadczeniem w wielu wymiarach internetu. To was bardziej zaboli.

  1. SM Miro ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować pani Ani z działu dywanów i rolet za wyjątkowo profesjonalną i życzliwą obsługę. Jej cierpliwość, uśmiech oraz prawdziwie proklienckie podejście sprawiają, że zakupy stają się przyjemne i bezstresowe. Pani Ania potrafi doradzić z wyczuciem, wykazuje ogromne zaangażowanie i zawsze stara się, aby klientka wyszła w pełni zadowolona. Gdyby to klientki mogły przyznawać premie, pani Ania z pewnością otrzymałaby tę najwyższą — absolutnie zasłużenie. To pracowniczka, którą chciałoby się spotykać w każdym sklepie.

  2. Agnieszka Pi ★★★★★

    Współpraca z Panią Anetą D. z działu projektowego to czysta przyjemność. To już kolejny projekt, który realizowaliśmy wspólnie, po aranżacji pierwszej łazienki i kuchni przyszedł czas na drugą łazienkę. Jak zawsze, Pani Aneta wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i doskonałym wyczuciem estetyki. Poświęciła nam dużo czasu, dopracowując każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Anetą każdemu, kto szuka profesjonalnego projektanta wnętrz z pasją i sercem do swojej pracy.

  3. Andrzej Poe ★★★★☆

    Kupiłem to czego nie mogłem kupić w całym Wrocławiu . Chodź cena przy kasie mnie zaskoczyła, gdy była większa niż w gazetce. Okazało się odcień produktu bądź kolor asortymentu ma różną cenę. Przypadek, czy zwabienie klienta na promocję ?? Obsługa jest w tym sklepie fachowa ale jest jej personalnie poprostu zamało .

  1. camelwro ★★★★☆

    Dla mnie wybór kwiatów najlepszy spośród pobliskich dużych marketów w atrakcyjnych cenach ale wieczny brak obsługi czy to rano, popołudniu czy wieczorem jest czasami męczący jak się potrzebuję czegoś dowiedzieć. Trzeba dużo cierpliwości i dużo się nachodzić aby trafić obsługę.

  2. Artur Wieczorek ★★★★★

    Lubię Leroy od zawsze. Pamiętam czas kiedy w innych marketach nie było mowy o zwrocie towaru czy części towaru np. płytki a tu od zawsze. Ostatnio kupowałem drzwi, okazały się za wąskie bo nie zmierzyłem otworu na drzwi, pojechałem na spontanie wróciłem do Leroya wymieniłem na szersze i po robocie. Duży asortyment i wszystko łatwo można znaleźć. Pod sklepem są dostępne wózki aby np. właśnie przewozić drzwi czy inne długie elementy. Polecam zapraszam, Cześć.

  3. Adrian Wróbel ★★★★☆

    Oczywiście lokalizacja blisko centrum ma swoje plusy i minusy. Duża pochwała za miłą i przyjazną obsługę klienta. Naprawdę się starają. Asortyment i promocje - tu też jest dobrze. Problem jest z parkingiem w weekend i po pracy no i kolejki.. Ogólnie pozytywnie. Dodatkowo ceny lepsze niż w Obi na długiej;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Leroy Merlin Wrocław Karkonoska?

Leroy Merlin Wrocław Karkonoska znajduje się przy aleja Karkonoska 85, Krzyki, 53-015 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin Wrocław Karkonoska?

Można skontaktować się z Leroy Merlin Wrocław Karkonoska pod numerem +48 713 698 800

Jak można dotrzeć do Leroy Merlin Wrocław Karkonoska?

Do Leroy Merlin Wrocław Karkonoska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements