Opinie

  1. Monika Mizerska ★★★★★

    Polecam! Zamówiłam już drugi łapacz snów-metryczka. Piękne staranne wykonanie, jestem zachwycona. Dodatkowo jestem pod wrażeniem poziomu obsługi klienta. Zamówiłam 20.12 a firma dołożyła wszelkich starań, abym otrzymała zamówienie przed Wigilią łącznie z zaproponowaniem innej formy dostawy, aby prezent dotarł na czas. Dopytywano również o szczegóły wykonania, których nie określiłam i ostatecznie wyszło pięknie.

  2. Michał Bonczyk ★☆☆☆☆

    Bardzo słaby kontakt z obsługą sklepu, na maile brak odpowiedzi, połączenia telefoniczne odrzucane. Informacje o zamówieniu musiałem "wyrywać" od pracownika sklepu, który potrafił wysyłać tylko zdawkowe smsy. Wielokrotnie też byłem okłamywany co do faktycznego statusu zamówienia - dostałem SMS że zamówiony kokon został wysłany, po czym po kolejnym tygodniu oczekiwania okazało się że nawet nie został uszyty. Zamówienie z 7.11 zostało dostarczone 26.11 mimo że na stronie internetowej gwarantują dostawę w 5 dni roboczych. Ani razu też nikt nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuację! NIE POLECAM!!!

  3. karolina kosowska ★☆☆☆☆

    Nie do konca jestem zadowolona, 1-tylko na tej str byl dostepny Krolik w kolorze ktory mnie interesowal,a po zlozeniu zamowienia i oplacie dostalam 3 dni pozniej wiadomosc ze ten kolor Nie jest dostepny- tzn ze wystawia sie na sprzedaz cos czym tak na prawde sie Nie dysponuje? 2- zamowilam dodatkowo imie ktore mialo byc na brzuszku w serduszku a bylo na uszku . Podaumowujac , Nie jestem zadowolona.

  1. Angelika ★☆☆☆☆

    Po zamówieniu stolika okazało się ze nie ten wymiar sklep tłumaczył się ze zostały wycofane stoliki o wymiarze które zamówiłam z początkiem roku ja zamawiałam z końcem lutego do tego czas oczekiwania który jest dość długi zero odzewu że nie realizuja przepraszają mogą zaproponować inny. Co do wykonania nie mam zarzutów zostawiłam stolik bo jest Ok.

  2. Daria Fiedoruk ★★★★★

    Polecam! Obręcze są świetne. Zamawiam regularnie i jeszcze sie ani razu nie zawiodłem.

  3. Barbara Barbara ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zamowilam namiot bezowy poniewaz nie ma mozliwosci zmiany w innych koloru na inny. Specjalnie wybralam caly neutralny aby latwiej bylo go zmienic. Dostalam namiot z ogromna iloscia ciagnacych sie nitek (niby hand made), a do tego na stronie jest informacja ze poduszki sa pasujace do namiotu- namiot bezowy, mata bezowa, wszystko bezowe poza poduszka ktora jest biala w szare gwiazdki. Do niczego to nie pasuje. Napisalam mail, dostalam szybka odpowiedz ze poduszki sa wysylane losowo o ile kloent nie zglosi checi innych wczesniej (mija sie to z info na stornie i opisem produktu) i ze bialy pasuje do bezowego, ale jesli bardzo mi to przeszkdza to moga mi doslac inna. Odpisalam ze moge odeslac ta niepasujaca i poprosze o bezowa tak aby pasowala do calosci- no i tu kontakt juz sie ucial.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?

Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku znajduje się przy Jarosława Daniłowskiego 2, 97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?

Można skontaktować się z Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku pod numerem +48 505 607 300

Jak można dotrzeć do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?

Do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements