Polecam! Zamówiłam już drugi łapacz snów-metryczka. Piękne staranne wykonanie, jestem zachwycona. Dodatkowo jestem pod wrażeniem poziomu obsługi klienta. Zamówiłam 20.12 a firma dołożyła wszelkich starań, abym otrzymała zamówienie przed Wigilią łącznie z zaproponowaniem innej formy dostawy, aby prezent dotarł na czas. Dopytywano również o szczegóły wykonania, których nie określiłam i ostatecznie wyszło pięknie.
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Mizerska ★★★★★
-
Michał Bonczyk ★☆☆☆☆
Bardzo słaby kontakt z obsługą sklepu, na maile brak odpowiedzi, połączenia telefoniczne odrzucane. Informacje o zamówieniu musiałem "wyrywać" od pracownika sklepu, który potrafił wysyłać tylko zdawkowe smsy. Wielokrotnie też byłem okłamywany co do faktycznego statusu zamówienia - dostałem SMS że zamówiony kokon został wysłany, po czym po kolejnym tygodniu oczekiwania okazało się że nawet nie został uszyty. Zamówienie z 7.11 zostało dostarczone 26.11 mimo że na stronie internetowej gwarantują dostawę w 5 dni roboczych. Ani razu też nikt nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuację! NIE POLECAM!!!
-
karolina kosowska ★☆☆☆☆
Nie do konca jestem zadowolona, 1-tylko na tej str byl dostepny Krolik w kolorze ktory mnie interesowal,a po zlozeniu zamowienia i oplacie dostalam 3 dni pozniej wiadomosc ze ten kolor Nie jest dostepny- tzn ze wystawia sie na sprzedaz cos czym tak na prawde sie Nie dysponuje? 2- zamowilam dodatkowo imie ktore mialo byc na brzuszku w serduszku a bylo na uszku . Podaumowujac , Nie jestem zadowolona.
-
Angelika ★☆☆☆☆
Po zamówieniu stolika okazało się ze nie ten wymiar sklep tłumaczył się ze zostały wycofane stoliki o wymiarze które zamówiłam z początkiem roku ja zamawiałam z końcem lutego do tego czas oczekiwania który jest dość długi zero odzewu że nie realizuja przepraszają mogą zaproponować inny. Co do wykonania nie mam zarzutów zostawiłam stolik bo jest Ok.
-
Daria Fiedoruk ★★★★★
Polecam! Obręcze są świetne. Zamawiam regularnie i jeszcze sie ani razu nie zawiodłem.
-
Barbara Barbara ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamowilam namiot bezowy poniewaz nie ma mozliwosci zmiany w innych koloru na inny. Specjalnie wybralam caly neutralny aby latwiej bylo go zmienic. Dostalam namiot z ogromna iloscia ciagnacych sie nitek (niby hand made), a do tego na stronie jest informacja ze poduszki sa pasujace do namiotu- namiot bezowy, mata bezowa, wszystko bezowe poza poduszka ktora jest biala w szare gwiazdki. Do niczego to nie pasuje. Napisalam mail, dostalam szybka odpowiedz ze poduszki sa wysylane losowo o ile kloent nie zglosi checi innych wczesniej (mija sie to z info na stornie i opisem produktu) i ze bialy pasuje do bezowego, ale jesli bardzo mi to przeszkdza to moga mi doslac inna. Odpisalam ze moge odeslac ta niepasujaca i poprosze o bezowa tak aby pasowala do calosci- no i tu kontakt juz sie ucial.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?
Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku znajduje się przy Jarosława Daniłowskiego 2, 97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?
Można skontaktować się z Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku pod numerem +48 505 607 300
Jak można dotrzeć do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku?
Do Marta Kubara FikuMiku w Pokoiku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku