Bardzo miła obsługa.Wszystkie panie sa Bardzo sympatyczne aż sie chce wracac❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Ciupa ★★★★★
-
KarolinaJurda700 ★★★★★
Obsługa świetna, ruch zawsze Duży a alejkami można poruszać sie swobodnie
-
Użytkownik Google ★☆☆☆☆
Jednak widać mentalność wsi i w porównaniu z cywilizowanym miastem to jest to porażka. Wszędzie brud, rozstawione palety, walające się śmieci, a o używaniu rękawiczek jednorazowych ludzie na wsi chyba jeszcze nie słyszeli. Smacznie się je bułki, które wymacał wcześniej ktoś rękami niemytymi po oczyszczeniu jelita grubego?
-
CichociemnyMarcin ★☆☆☆☆
Niektóre potrzebne i często używane towary są w niejasnych i w trudno dostępnych dla wzroku miejscach. Muchy latają przy pączkach tak dużo że nie da się przeliczyć. Tylko jedna osoba przy kasie obsługuje a jest długa kolejka. wpis z dnia 31.12.24r. Wejście do sklepu było zabłocone, brakowało przejścia od stojaków rowerowych, a część pracowników niechętnie pomagała w szukaniu pewnego towaru, którego ostatecznie nie było. Wpis z dnia 6.02.25r. Nie są w stanie wydać reszty ale sklep otwarty. wróciłem do domu z pustymi rękami.
-
Nina Śnieg ★☆☆☆☆
Sobota 2 kasy otwarte, długie kolejki,kasy samoobsługowe to są naprawdę kasy samoobsługowe,wezwana pomoc nie przychodzi,bo fizycznie jest zajeta skanowaniem produktow na swoich kasach i obsługi tam klienta, innej pomocy nie ma,pani zainteresowała się dopiero kasa samoobsługowa w momencie kiedy zabrałam wszystkie rzeczy i stanęłam do niesamoobslugowej kasy w kolejce,wtedy nawet trzeba wezwać kierownika, bo wszystkie produkty zostały zabrane ze strefy pakowania. O dziwo na te komunikaty ekspedientki zwracają uwagę,ale na potrzebna pomoc to już niekoniecznie. Chyba ktoś cierpliwy nadaje się tylko na zakupy w tym sklepie.Te kasy samoobslugowe to też kpina,skanowany produkt włożony do strefy pakowania nie jest widoczny, pewnie przez gramature małą. Jednym slowem brak wystarczającego personelu do obslugi.
-
Łukasz Szafrański ★★★★☆
Bardzo miła obsługa. Duży porządek i jest w czym wybierać.
-
Łukasz Brzeski ★★★★★
Biedronka to biedronka dużo wszystkiego ale jakość warzyw i owoców pozostawia wiele do życzenia
-
Głos Ciemności ★★★☆☆
Biedra w stosunku do konkurencji schodzi na psy. Trzy gwiazdki u mnie to: " może być".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Łódzka 8a, 97-221 Rokiciny-Kolonia, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku