Opinie

  1. Magdalena Ciupa ★★★★★

    Bardzo miła obsługa.Wszystkie panie sa Bardzo sympatyczne aż sie chce wracac❤️

  2. KarolinaJurda700 ★★★★★

    Obsługa świetna, ruch zawsze Duży a alejkami można poruszać sie swobodnie

  3. Użytkownik Google ★☆☆☆☆

    Jednak widać mentalność wsi i w porównaniu z cywilizowanym miastem to jest to porażka. Wszędzie brud, rozstawione palety, walające się śmieci, a o używaniu rękawiczek jednorazowych ludzie na wsi chyba jeszcze nie słyszeli. Smacznie się je bułki, które wymacał wcześniej ktoś rękami niemytymi po oczyszczeniu jelita grubego?

  1. CichociemnyMarcin ★☆☆☆☆

    Niektóre potrzebne i często używane towary są w niejasnych i w trudno dostępnych dla wzroku miejscach. Muchy latają przy pączkach tak dużo że nie da się przeliczyć. Tylko jedna osoba przy kasie obsługuje a jest długa kolejka. wpis z dnia 31.12.24r. Wejście do sklepu było zabłocone, brakowało przejścia od stojaków rowerowych, a część pracowników niechętnie pomagała w szukaniu pewnego towaru, którego ostatecznie nie było. Wpis z dnia 6.02.25r. Nie są w stanie wydać reszty ale sklep otwarty. wróciłem do domu z pustymi rękami.

  2. Nina Śnieg ★☆☆☆☆

    Sobota 2 kasy otwarte, długie kolejki,kasy samoobsługowe to są naprawdę kasy samoobsługowe,wezwana pomoc nie przychodzi,bo fizycznie jest zajeta skanowaniem produktow na swoich kasach i obsługi tam klienta, innej pomocy nie ma,pani zainteresowała się dopiero kasa samoobsługowa w momencie kiedy zabrałam wszystkie rzeczy i stanęłam do niesamoobslugowej kasy w kolejce,wtedy nawet trzeba wezwać kierownika, bo wszystkie produkty zostały zabrane ze strefy pakowania. O dziwo na te komunikaty ekspedientki zwracają uwagę,ale na potrzebna pomoc to już niekoniecznie. Chyba ktoś cierpliwy nadaje się tylko na zakupy w tym sklepie.Te kasy samoobslugowe to też kpina,skanowany produkt włożony do strefy pakowania nie jest widoczny, pewnie przez gramature małą. Jednym slowem brak wystarczającego personelu do obslugi.

  3. Łukasz Szafrański ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa. Duży porządek i jest w czym wybierać.

  1. Łukasz Brzeski ★★★★★

    Biedronka to biedronka dużo wszystkiego ale jakość warzyw i owoców pozostawia wiele do życzenia

  2. Głos Ciemności ★★★☆☆

    Biedra w stosunku do konkurencji schodzi na psy. Trzy gwiazdki u mnie to: " może być".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Łódzka 8a, 97-221 Rokiciny-Kolonia, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements