Pani Kasia jest po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Ta praca to jej pasja, to widać. Jest bardzo profesjonalna: ma ogromną, ekspercką wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny i przyjazny sposób. Jest pełna empatii, ciepła i szacunku dla drugiego człowieka. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Takich ludzi nam trzeba :)
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Z. ★★★★★
-
Daria Mnich ★★★★★
Polecam z całego serca! Podejście Pani Kasi w trakcie terapii na wysokim poziomie, czułam się w dobrych rękach i zaopiekowana. Każdy problem został omówiony i przepracowany, przy tym zero poczucia oceniana i zakłopotania.
-
Michalina Dobrodziej ★★★★★
Polecam z całego serca! Podejście Pani Kasi w trakcie terapii na wysokim poziomie, czułam się w dobrych rękach i zaopiekowana. Każdy problem został omówiony i przepracowany, przy tym zero poczucia oceniana i zakłopotania.
-
Y ★★★★★
Polecam. Pani Kasia jako nieliczna w Łodzi i okolicach zajmuje się problemem mutyzmu wybiórczego/selektywnego. Trafiłam do niej z chłopcem poprzez stowarzyszenie "Usłyszeć ciszę -zrozumieć dziecko z mutyzmem wybiórczym" z Łodzi. Najpierw odbywały się terapie grupowe dzieci, potem indywidualne. Następnie, kto nadal potrzebował współpracy mógł kontynuować indywidualną i grupową terapię w Planetarium. Moje dziecko i ja dostalismy wskazowki, jak pokonywać trudności w szkole, z rówieśnikami. Pani Kasia jest b.mila, ciepła, lubiana przez dzieci. Zna temat mutyzmu, udziela trafnych porad i potrafi sprawiać cuda. Polecam serdecznie.
-
Daria Zdancewicz ★★★★★
Zgłosiłam się do Pani Kasi, gdyż miałam problemy ze swoją 10 letnią córką. Nie mogłam sobie poradzić z jej zmiennymi nastrojami, wybuchami złości i agresji. Myślałm, jak zapewne wielu rodziców na moim miejscu, że córka jest po prostu niegrzeczna, wchodzi w okres buntu. Byłam bezsilna i załamana, bo nie wiedziałam już co mam robić, żeby pomóc własnemu dziecku. Wtedy polecono mi wizytę u Pani Kasi. Pani Kasia po kilkutygodniowej, wnikliwej obserwacji znalazła przyczynę takiego zachowania. Kilkumiesięczna terapia , wsparcie i współpraca, wskazówki i metody postępowania pozwoliły na ustabilizowanie emocjonalne mojej córki. Obecnie, stosując się do wskazówek i zaleceń jestem w stanie porozumieć się spokojnie z córką i rozwiązać każdą trudną sytuację. Pani Kasia to wspaniały człowiek, ciepły i miły (moja córka nie chciała się rozstawać) a przy tym specjalista w swojej dzidzinie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię wszystkim, którzy szukają dobrego i rzetelnego psychologa. D.Z.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak?
Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak znajduje się przy Pomorska 16a, Śródmieście, 91-416 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak?
Można skontaktować się z Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak pod numerem +48 506 587 370
Jak można dotrzeć do Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak?
Do Gabinet Psychologiczny Katarzyna Wasiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku