Opinie

  1. Tymoteusz Seweryn ★★★★★

    Solidna pierwsza wizyta, przychodząc byłem trochę spięty, ale Pani prowadząca potrafiła stworzyć naprawdę spokojną atmosferę. Gabinet ładny, wygodna kanapa, dłuższa rozmowa niż zakładałem. Czułem, że ktoś faktycznie słucha.

  2. Tymon Szopa ★★★★★

    Z początku nie byłem przekonany do terapii online, ale w Łódzkim Studiu Terapii to naprawdę działa. Spotkania przez internet są prowadzone z taką samą uważnością i spokojem jak te stacjonarne, świetna opcja, kiedy nie da się przyjechać osobiście.

  3. Maryna Zakrzewska ★★★★★

    Już po kilku sesjach zauważyłam zmianę, więcej spokoju, lepsze relacje z bliskimi, inny sposób patrzenia na różne sytuacje. Pierwsza konsultacja przebiegła spokojnie i konkretnie, wspólnie omówiliśmy cele, a potem dobrano formę terapii dopasowaną do mnie.

  1. Rafał Bielawa ★★★★★

    Korzystałem z pomocy Łódzkiego Studia Terapii i naprawdę mogę je z czystym sumieniem polecić. Od pierwszej wizyty czułem, że jestem w dobrych rękach, terapeuci są uważni, empatyczni i bardzo profesjonalni. Widać, że zależy im na człowieku, a nie tylko na „odhaczeniu” spotkania. Czułem, że moje problemy są słuchane i traktowane poważnie.

  2. Wojtek Lachowski ★★★★★

    Bardzo długo odkładałem decyzję o terapii, bo miałem wrażenie, że „poradzę sobie sam”. Dopiero tutaj zrozumiałem, że proszenie o pomoc to oznaka siły, a nie słabości. Spotkania otworzyły mi oczy na wiele schematów, które niszczyły moje życie.

  3. Karolina Owczarek ★★★★★

    Polecam Łódzkie Studio Terapii, potrzebowałam głównie pomocy z ułożeniem kilku spraw. Zostałam skierowana do cudownej Pani, która doskonale zrozumiała moje problemy i znalazła rozwiązanie na poukładanie ich. Już po pierwszej wizycie widziałam efekty w sposobie myślenia i czynnościach które wykonuje. Polecam z całego serca.

  1. grzegorz Kołodziejczyk ★★★★★

    Mogę z czystym sumieniem polecić Łódzkie Studio Terapii jako miejsce godne zaufania. Indywidualne podejście do pacjenta, nastawione na niesienie pomocy, a to wszystko w pięknym, kameralnym otoczeniu i ciepłej atmosferze.

  2. anka hanka ★★☆☆☆

    Ja niestety nie mam dobrych doświadczeń z tym studiem. Widać nie każda terapeutka tam pracująca jest specjalistka i profesjonalistką. W moim przypadku większośc czerwonych flag złego terapeuty przekroczona. Tak że zależy jak się trafi, a bardzo to przykre zaufać komuś i się otworzyć, a potem zamiast pomocy mieć jeszcze więcej zmartwień.

  3. Milena G ★★★★★

    Bardzo polecam Studio Terapii. Duży wybór wśród specjalistów tak, że każdy znajdzie odpowiednio dopasowaną terapię do swoich potrzeb. Ciepły i przytulny wystrój gabinetów w których można poczuć się wygodnie i komfortowo.

  1. Dominika Szpruch ★★★★★

    Cudowne miejsce na mapie Łodzi, dla osób które chcą czuć się bezpiecznie i swobodnie ze swoimi emocjami. Serdeczne podziękowania dla Pani Aleksandry, która znacząco pomogła mi podnieść komfort mojego życia. Poznawanie siebie i zmienianie swojego życia w tym miejscu i z tymi ludźmi to czysta przyjemność. Polecam szczerze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Łódzkie Studio Terapii?

Łódzkie Studio Terapii znajduje się przy Grzegorza Piramowicza 5, Śródmieście, 90-254 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Łódzkie Studio Terapii?

Można skontaktować się z Łódzkie Studio Terapii pod numerem +48 530 173 273

Jak można dotrzeć do Łódzkie Studio Terapii?

Do Łódzkie Studio Terapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements