Opinie

  1. Tosia ★☆☆☆☆

    byłam doraźnie szukając pomocy/interwencji chirurga. chirurg po obejrzeniu mnie stwierdził że on nie będzie naprawiał oni w żaden sposób nie sprawi ulgi i odesłał nas. na wejściu stoi ceber w postaci bardzo niemiłej pani pielęgniarki która na wstępie powiedziała że będziemy czekać aż wszyscy wejdą, a oni nic nie zrobią i żeby iść gdzie indziej. zmarnowaliśmy godzinę czasu na czekanie a pomocy żadnej.

  2. Miya ★★★★★

    Byłam dzisiaj (14.11) u pani doktor Eli na EEG i bardzo polecam ❤️ Przekochana z ekstra podejściem, czułam się zaopiekowana i niczym się nie stresowałam! Polecam z całego serduszka ❤️❤️

  3. Dagmara Czapińska ★★★★★

    Byłam z synkiem na eeg głowy, na początku byłam trochę zestresowana ale po chwili wyszła do Nas Pani Ela M. Cudowna kobieta, z podejściem do dziecka i rodzica, wytłumaczyła nam wszystko krok po kroku. Pani Ela po prostu jest odpowiednią osobą do pracy z dziećmi, ciepła,troskliwa i z ogromnym sercem. Pani Elu dziękujemy, życzymy Pani wszystkiego najlepszego i przede wszystkim zdrówka ❤️❤️❤️ Mama z Igim ☺️

  1. Kasia S ★★★★★

    Pani Doktor wykonujaca EEG glowy to Anioł, nie kobieta. Podchodzi ze spokojem do Małych pacjentów oraz rodziców dla ktorych uspienie dziecka w obcym miejscu jest również dużym stresem. Niczego nie przyspiesza i jest ogromnym wsparciem przy badaniu. Polecam Panią z całego serca! :)

  2. Aleksandra K ★★★★★

    Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani doktor, która wykonała EEG u naszej malutkiej córeczki! Tak życzliwej i empatycznej osoby, ze spokojnym podejściem do dziecka i rodziców jeszcze nie spotkaliśmy na swojej drodze. Badanie EEG u niemowlaka to bardzo duże wyzwanie i byliśmy pełni obaw, jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Dodam że gabinet zabiegowy jest bardzo przytulny co też pomaga uspokoić dziecko przed badaniem.

  3. Dominika Krawczyk ★★★★★

    Grota solna może niezbyt duża ale spokojnie można się zrelaksować. Szmer strumyka w tle . Młoda Pani w recepcji bardzo miła i pomocna. Polecam

  1. Mirek Drzazga ★★★★★

    Profesjonalne podejście do pacjenta i bez bólu przeprowadzona ekstrakcja ósemki i trójki. Polecam

  2. Patryk K ★☆☆☆☆

    Czekanie 3 tygodnie na wizytę, na usunięcie zęba - przychodzę a pani twierdzi że jestem umówiony na konsultacje i wyznacza termin za miesiąc. Na NFZ klient odhaczony hajs się zgadza. Nie polecam

  3. Anna Wozniak ★☆☆☆☆

    Nikomu nie polecam!!! Pracujący tam chirurdzy stomatologiczni chyba nie znają się na swoim zawodzie. Zamiast pomagać to wyrządzili mojemu synowi jeszcze większą krzywdę . Zamiast usunąć ząb to tylko go naruszyli i powiedzieli,że się nie da. Tego samego dnia inny chirurg wykonał ekstrakcję zęba bez żelaznego problemu. Omijajcie to miejsce z daleka!!!!!

  1. Itlookslikekilled ★★★★★

    Stomatolog NFZ- wyrywanie ósemki. Dzisiaj miałam przyjemność korzystać z usługi usunięcia ósemki na NFZ. Wizyta 10:30 Zdjęcie panoramiczne 10:34 Konsultacja 10:36 Zakonczonenie usuwania ósemki 10:42 Wow! Lekarz, młody blondyn, bardzo sympatyczny, z podejściem do panikujacej Pacjentki. Nie czułam bólu i w sumie nie mogłam uwierzyć ze to już po wszystkim. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu bólowego po wyrwaniu. Polecam serdecznie !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medycyny Nowa Europa?

Centrum Medycyny Nowa Europa znajduje się przy aleja Tadeusza Kościuszki 106/116, Śródmieście, 90-442 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medycyny Nowa Europa?

Można skontaktować się z Centrum Medycyny Nowa Europa pod numerem +48 422 568 787

Jak można dotrzeć do Centrum Medycyny Nowa Europa?

Do Centrum Medycyny Nowa Europa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements