Szybkie formalności, auto niemalże z salonu, bardzo pomocna obsługa i brak doszukiwania się potencjalnych rys czy zadrapań. Szczerze polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Albert ★★★★★
-
Karolina Skrzypek ★☆☆☆☆
Terrible service and unfair overcharging I had one of the worst rental experiences with Sixt. The customer service was unhelpful .When we returned the car, they added hidden fees and charged us far more than what was originally quoted. Despite my attempts to resolve the issue, their support team was dismissive and refused to take responsibility. It felt like they deliberately set things up to squeeze more money out of customers. I would strongly advise others to avoid Sixt and choose a company that values transparency and customer care. Fatalna obsługa i niesprawiedliwe naliczanie opłat To była jedna z najgorszych przygód z wynajmem samochodu w moim życiu. Obsługa klienta w Sixt była kompletnie niepomocna i brak jasnych informacji o warunkach wynajmu. Po oddaniu samochodu doliczono mi ukryte opłaty i pobrano znacznie więcej, niż pierwotnie ustalono. Próby wyjaśnienia sytuacji zostały zignorowane, a dział obsługi nie chciał wziąć odpowiedzialności. Odniosłam wrażenie, że ich celem jest wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy od klientów. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług Sixt i polecam wybrać firmę, która ceni przejrzystość i dbałość o klienta.
-
Elzbieta Peters ★☆☆☆☆
20 lutego wypozyczylam auto z firmy Sixt na lotnisku we Wrocławiu. Miły pan Bartłomiej zaproponował auto lepszej klasy niż wybrałam ,tłumacząc że nie mają mniejszego na ten moment. Byłam zachwycona. Po trzech dniach oddałam auto,którym przejechałam do celu i z powrotem. Auto stało bezpiecznie w ogrodzie, pod zadaszeniem,nigdzie indziej się nim nie przemiescilam. W niedzielę rano oddałam kluczyki do boksu (pomimo zapewnień,że ktoś w będzie w niedziele od 8.00,nikt nie podszedl do mnie ani na parkingu,ani do punktu wynajmu). Po powrocie do UK,do domu, wystawiłam dobrą opinie ale po tygodniu dostałam mail,że pobrali pieniądze ponad 170eu za uszkodzenie tapicerki na drzwiach w środku oraz za nowy ślad na dole ,na zderzaku. FIRMA MNIE OSZUKAŁA, NIEUCZCIWIE POBRALI PIENIADZE Z KARTY ZA USZKODZENIA, KTORYCH NIE ZROBILAM A KTORE JUZ BYLY NA AUCIE. NIE POLECAM!!! UWAZAJCIE NA TE WYPOZYCZALNIE.
-
Paweł ★☆☆☆☆
Płacisz 500 zł za dobę odstawiasz auto z malutką ryską 2 cm dostajesz -2000 zł z konta i info ma maila o obciążeniu. Wszystko zrozumiałe, ale podejście do klienta moim zdaniem powinno być najważniejsze, aby go utrzymać, a nie wyzyskiwanie max kwoty z ubezpieczenia. Więcej nie skorzystam i nie polecam.
-
Wojciech Szuster ★★★★★
Myślę, że pozytywne doświadczenie Wybrałem auto najniższej klasy, otrzymałem klasę wyżej. Auto czyste w środku (na zewnątrz trochę gorzej, ale ujdzie). Dostałem raport z obecnymi uszkodzeniami samochodu i razem z pracownikiem Sixt obejrzeliśmy samochód przed drogą - miał on sporo naprawdę drobnych uszkodzeń, więc jeśli ktoś był za to kiedyś policzony, to słabo… u mnie nie było problemów.
-
matsu ★★★★★
Zdecydowanie polecam wypożyczalnię SIXT we Wrocławiu. Dostałem bardzo dobrą ofertę za świetne auto. Samochód bardzo czysty w środku i na zewnątrz. Polecam!
-
Łukasz Ożóg ★★★★★
Wypożyczona Astra była w świetnym stanie, czysta i zalana pod korek. Tanio i sprawnie, polecam
-
Krzysztof Słota ★☆☆☆☆
Nie polecam wynajmu, samochody wydawane są brudne. Samochody wydawane są nie zgodnie z umową, dodatkowa nawigacja jest nieaktualna.
-
Marcin Hofman ★★★★★
jak zwykle dobry serwis, auta adekwatne, czyste. Zero problemów.
-
Barbara Korach ★★★★★
Polecam wypożyczalnie Sixt. Bez problemów można z nimi dogadać się. Mają świetne auta. Wypożyczałam pierwszy raz i wszystko zostało mi wytłumaczone tak że nie miałam żadnych pytań.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sixt?
Sixt znajduje się przy Graniczna 190, Fabryczna, 54-530 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sixt?
Można skontaktować się z Sixt pod numerem +48 713 537 714
Jak można dotrzeć do Sixt?
Do Sixt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku