Świetna obsługa i bogaty asortyment. Szczerze polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Ka Wu ★★★★★
-
Michał N ★☆☆☆☆
Ostrzegam przed kupowaniem tam czego kolwiek. Jeżeli coś jest nie tak nie pomogą 0 gwiazdek powinno być
-
Mika Chaberska ★☆☆☆☆
Nie polecam, bransoletka rozsypała się po pierwszym założeniu. Oczywiście reklamacja nie uznana bo Pani stwierdziła,że to moja wina i na pewno o coś zaczepione było. Niestety to nie prawda. O nic nie zaczepiłam. A obok w Oranżadzie w Lombardzie gdzie też jest biżuteria nowa złota i srebrna, naprawa bez problemu. Ostatnio złote kolczyki naprawione od ręki,bez żadnej opłaty.
-
Patryk ★☆☆☆☆
Ostrzegam przed zakupem u tego jubilera czego kolwiek, sprzedają towar uszkodzony i wyglądający tragicznie. Szczerze najgorszy jubiler w Łodzi. Obsługa wmawia klientowi że ostre krawędzie łańcuszka spowodowane są noszeniem i bąbelki na ogniwach też się pojawiają od noszenia. Poprostu sklep to wielkie dno . Nie polecam tam kupować czego kolwiek.
-
PurpleRain94x ★☆☆☆☆
Ładna biżuteria, niestety szefostwo okropne. Olga Janicka
-
Rafał Garczyński ★★☆☆☆
Strasznie nie miła obsługa! brak chęci pomocy w wyborze pierścionka, gdy pokazałem zdjęcie oraz powiedziałem, że nie musi być taki sam jedynie lekko zbliżony pani odrazu powiedziała nie ma i nie będzie podobnego. Wszystko za sprawą braku maseczki z mojej strony... Czułem się jak w przedszkolu ponieważ pani kazała mi odchodzić od lady na odległość 2 metrów aby obejrzeć pierścionek Gdyby nie zależało mi na czasie nie robił bym zakupów w tym miejscu. Stanowczo nie polecam.
-
Magdalena Sasin ★★☆☆☆
W sklepie można znaleźć ładne wyroby, w tym nadające się na prezent np. na chrzest czy pierwszą komunię świętą. Ceny są niewysokie i częste promocje. Za to daję dwie gwiazdki i to by było na tyle, jeśli chodzi o pozytywy. Niestety, obsługa i podejście do klienta są na bardzo niskim poziomie. Nie przyjęto mi reklamacji srebrnego łańcuszka, który rozpadł mi się w rękach na dwie części podczas zakładania - o nic się nie zahaczył, nie naciągnął, po prostu się rozdzielił. Pani, z którą rozmawiałam, próbowała mi wmówić, że to niemożliwe, i uznała, że to uszkodzenie mechaniczne, za które nie należy się reklamacja. Łańcuszek tej długości był mi potrzebny, więc chcąc nie chcąc kupiłam drugi - oczywiście już po wyższej cenie. Dopytywałam, czy są może inne sploty, które byłyby mniej podatne na uszkodzenie. Powiedziano mi, że w tej długości nie ma. Kupiłam więc taki sam, jak ten zepsuty i gdy chowałam zakup, drugiej pani przypomniało się, że w sumie mogłabym kupić dłuższy łańcuszek o innym splocie i go skrócić. "Ale tego nie może już pani oddać. Bo już zaksięgowane"! Co więcej, dwie panie obecne w sklepie udzielają różnych, sprzecznych wzajemnie informacji na temat dostępności produktów, myli im się asortyment itp. Reasumując: nie polecam!
-
Alicja Er ★★★★☆
Wyroby jubilerskie nie w mimo stylu, ale o gustach się nie dyskutuje. Obsługa bardzo miła. Naprawa zerwanego łańcuszka wykonana bardzo estetycznie, szybko i w dobrej cenie.
-
Dominika Mas ★☆☆☆☆
Zerwałam bransoletkę, więc oddałam ją do punktu na Puszkina do naprawy. Po naprawie bransoletka jest za luźna, spada mi z ręki, natomiast panie w sklepie upierają się, iż została jedynie zlutowana także musiałabym dodatkowo zapłacić za jej zwężenie. Zastanawiam się czy ona się magicznie rozciagnela czy mi nadgarstek zmalał. Dodam, że nosiłam ją kilka miesięcy i była idealna, więc tak naprawdę jest słowo przeciwko słowu, a bransoletka bez zwężenia nie nadaje się do noszenia. Jestem bardzo niezadowolona z usługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Marcello s.c. Janiccy M.E.?
Marcello s.c. Janiccy M.E. znajduje się przy ks. Zdzisława Wujaka 5, Widzew, 92-551 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Marcello s.c. Janiccy M.E.?
Można skontaktować się z Marcello s.c. Janiccy M.E. pod numerem +48 426 732 011
Jak można dotrzeć do Marcello s.c. Janiccy M.E.?
Do Marcello s.c. Janiccy M.E. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku