Z serwisu korzystam od niedawna. Żona kupiła sobie X5 i dostałem zadanie zadbania o auto. Szukałem "zaufanego" serwisu. Pojechałem do jednego w miejscu gdzie mieszkam. Panowie mnie olali i generalnie auta bym tam nie zostawił. Wtedy trafiłem do STANDO. Panowie konkretni, uprzejmi i zawsze pomocni. Byłem już kilka razy i zdecydowanie potwierdzam że trzymają naprawdę wysoki poziom. Swoje chłopy. Bez krawatów i sztucznych uśmiechów. Konkret. Nawet jak klient zadaje "dziwne" pytania to trzymają fason. Jako że jestem pedantem jeżeli chodzi o utrzymanie auta, zostawiając je w STANDO jestem spokojny że nie znajdę przy odbiorze smaru w aucie :) Szanują jak swoje. No i ramki założyli na tablice i rabat dali. Pewnie szef ich docenia i dlatego się tak starają :) Podsumowując: ceny niższe niż w ASO. Bywałem w ASO i te sztuczne uprzejmości mnie drażniły. Tutaj jest tak jak powinno być. Konkretnie. No i kota mają. Pulchnego - czyli dobrze go karmią. A skoro tak to dobrzy ludzie są :) Pozdrawiam z Oleśnicy. Macie wyłączność na naprawy mojego X5.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr B. ★★★★★
-
Patryk K ★★★★★
Pełen profesjonalizm, wymieniona pompa podciśnienia oraz zdiagnozowany i rozwiązany problem z turbosprężarką gdzie inni mechanicy rozkładali ręce.
-
Kacper Przedzinski ★☆☆☆☆
Zostawiłem swoje BMW E60 530xd w serwisie Stando z podejrzeniem uszkodzonej uszczelki pod głowicą. Auto stało ponad 3 tygodnie praktycznie nieruszone, a mimo wielokrotnych prób kontaktu nie otrzymywałem żadnych konkretów ani raportu z diagnozy. Po czasie dostałem wycenę na ponad 33 000 zł za remont silnika, a gdy poprosiłem o wycenę tylko wymiany uszczelki – usłyszałem kwotę ponad 13 000 zł. Po dokładnym sprawdzeniu: – stawki roboczogodzin i części były znacznie zawyżone, – „diagnoza” polegała na nagraniu z kamery inspekcyjnej bez żadnych konkretów (brak zdjęć, opisu, lokalizacji usterki), – finalnie odebrałem auto w częściach, bez żadnych ustaleń czy dokumentacji. Nie polecam tego warsztatu, jeśli szukasz rzetelnej wyceny i profesjonalnego podejścia. Czułem się bardziej jak klient z grubym portfelem, a nie partner do rozmowy. Finalnie auto oddałem do innego serwisu, gdzie ta sama usługa została wyceniona o ponad połowę niżej – z pełnym zakresem i konkretnym planem działania.
-
pila8024 ★★★★★
Bardzo dobra obsluga.wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.
-
Maciej Gaik ★★★★★
Bardzo polecam serwis. Umówienie na konkretny dzień i godzinę, szybka diagnoza, naprawa tego samego dnia bez naciągania na zbędne koszta. :)
-
michał kasperski ★★★★★
Trafna diagnoza i usunięcie usterki wszystko wytłumaczone i pokazane polecam w 100%jak zawsze pełen profesjonalizm!
-
Gustaw ★★★★★
Bardzo konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie. Załoga Stando razem z p. Witkiem na czele podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Rozwiązują problemy gdzie inni odpuszczają. Tanio nie jest ale można być pewnym, że powierzamy auto w ręce osób które naprawdę się znają. Przyjeżdżam tutaj ze swoim 3-cim z rzędu autem i mogę tylko polecić. Macie moje pełne zaufanie w kwestii BMW.
-
Gustav ★★★★★
Bardzo konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie. Załoga Stando razem z p. Witkiem na czele podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Rozwiązują problemy gdzie inni odpuszczają. Tanio nie jest ale można być pewnym, że powierzamy auto w ręce osób które naprawdę się znają. Przyjeżdżam tutaj ze swoim 3-cim z rzędu autem i mogę tylko polecić. Macie moje pełne zaufanie w kwestii BMW.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BMW Stando Service?
BMW Stando Service znajduje się przy Główna 2a, 51-180 Psary, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BMW Stando Service?
Można skontaktować się z BMW Stando Service pod numerem +48 713 878 282
Jak można dotrzeć do BMW Stando Service?
Do BMW Stando Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku