Opinie

  1. Yaro73 ★★★★☆

    Ok. Dobra lokalizacja. Miła i pomocna obsługa.

  2. Michał ★★★★★

    Chciałbym szczególnie pochwalić obsługę na tej stacji a zwłaszcza Panią Darię. Od momentu wejścia widać, że dba o klientów – uśmiechnięta, życzliwa, zawsze chętna do pomocy. Doradziła mi przy wyborze jedzenia , a przy kasie wszystko odbyło się sprawnie i z kulturą. Takie podejście sprawia, że chce się tu wracać.

  3. Agata Sadowska ★☆☆☆☆

    Wystawiłam jedną gwiazdkę i o 1 za dużo. Zaczynając czekaliśmy w kolejce ponad 30 minut, ledwo się mieściło. Obsługa okropna i wredna. Kupiłam chipsy i parówkę i zapłaciłam 14 zł a dałam pani banknot 20 zł na co pani że wyda mi tylko złotówkę bo reszty nie ma. Następnie czekałam na hot doga 10 minut a wydawali innym po czym zapomnieli o mnie. Biorę gryzą jedzenia i parówka tak zimna jak z lodówki, bułka cała czarna. Podeszłam i mówię że wszystko zimne to wielkie oburzenie. Ogólnie mówiąc nie polecam nikomu, najgorsza stacja na której byłam

  1. Lukasz ★★★★★

    Fantastyczna obsługa - dziękuję Panu za pysznego subwaya :) a przy okazji czysto i przyjemnie :) dodatkowo można zjeść pizze na miejscu :)

  2. Andrzej Pawelczyk ★★☆☆☆

    To nie jest stacja paliw - w pierwszej kolejności jest to pizzeria a dopiero potem stacja. Jestem zmuszony tankować na niej 3x w tygodniu i ilekroć to robię na "sali" jest tylko jeden pracownik obsługujący stanowisko z pizzą więc stoję często jak wazon w kolejce w której klienci zamawiają jedzenie. Ostatnio miałem szczęście byłem jedynym klientem tylko problem był taki że przez dłuższy czas byłem sam do tego stopnia że mógłbym wynieść pół towaru. Nie polecam tej stacji jeśli chcesz być w miarę sprawnie obsłużony.

  3. Pulpet 1221 ★★★★★

    Wielkie dzięki za wyśmienity posiłek. Bardzo podobało mi się podejście do klienta, szanuje za poczucie humoru oraz sprawną obsługę. Serdeczne pozdrowienia pani Ulu i (oby) do następnego spotkania ☺️

  1. Jarek J ★★★★★

    Pierwszy raz spotkałem się z pizzeria na stacji paliw . Ciekawe doświadczenie , fajna sprawa .

  2. Slawomir Wilichnowski ★★★★☆

    Miła obsługa. Utrudniony wyjazd w godzinach szczytu.

  3. Arkadiusz Wójcik ★☆☆☆☆

    Gratuluję pracowników!!!! Pan Bartek wybitny mlody prostak! I tak jak robi kanapki szacun lepsza byłaby ze śmietnika leżącą tam tydzień!!!!

  1. Krzysiek ★☆☆☆☆

    Miałem okazję być wczoraj okolo godz 17 . Zauważyłem ze na podłodze przed kasa chyba nr 2 leży moneta 1 zł. Probowalem podnieść, okazało się że moneta przyklejona jest do podłogi. Po mnie jeszcze dwie osoby przechodzące obok kasy również schyliły się po monetę. Obsługa miała z tego niezły ubaw i wymiane usmiechow miedzy sobą. Zapytałem w jakim celu ten dowcip czy czy ich to bawi , to nagle jedna Pani się ulotniła na zaplecze drugiej zabrakło języka w buzi nagle głupi usmiech znikł i już nic nie potrafiła powiedzieć łamanym polskim językiem. Zakładam że to pomysł młodej bsługi ktora za duzo sie naogląda tiktokow itd a nie właściciela. Żenada. Na koniec poprosiłem o wysłanie kuponu lotto usłyszałem odpowiedź Nieczynny nawet nie sprawdzajac maszyny. Pani z łamanym polskim odpłaciła za uwagę. Chyba nigdy nie spotkałem się z tak niemiła obsługa na stacji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AMIC Energy?

AMIC Energy znajduje się przy Łąkowa 23-25, Polesie, 90-554 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AMIC Energy?

Można skontaktować się z AMIC Energy pod numerem +48 422 881 957

Jak można dotrzeć do AMIC Energy?

Do AMIC Energy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements