Opinie

  1. Anna Przybylska ★★★★★

    Zamawiany byl katering swiateczny dla grupy 30 osób. Za niewygorowaną cenę otrzymalismy bardzo dobre jedzenie a juz pierogi z kapustką i grzybami to hit tego baru. Wszystko pyszne , pieknie zapakowane ,prosto na stół. Kontakt z wlascicielami mily i rzeczowy. Wszystko zgodne z ustaleniami. Polecam polecem i jeszcze raz polecam. Dziękuję Anna. .

  2. S K ★★★★★

    Bardzo dobre i smaczne oboady. Byłem tu kiedyś, ale obecnie jest coś niesamowitego. Przepyszny smak, jak w domu. Porcje do najedzenia przy odpowiednim stosunku do ceny. Polecam odwiedzić każdemu kto lubi smaczne domowe jedzenie. Zdecydowanie czuć Polski klimat.

  3. Bartosz Szymczuk ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duże porcje. Czego chcieć więcej. Ja osobiście polecam :)

  1. Alicja ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Schabowy rozbijany na miejscu. Zupa za 9 zł

  2. Julia Manecka ★★★☆☆

    Jak bardzo lubiliśmy odwiedzać to miejsce tak i zamawiać do domu lecz od jakiegoś czasu jedzenie jest coraz częściej bez smaku a zamówienia notorycznie mylone ,oczywiście będąc w lokalu nie ma problemu z naprawą pomyłki lecz zamawiając na wynos oczekuje nie mylenia zamówienia zwłaszcza że zdarza się to 6/10 zamówień PS . JEŚLI CHCIAŁABYM ZJEŚĆ COŚ SŁODKIEGO POSZŁABYM DO CUKIERNI A NIE NA OBIAD W DANIACH MALO SOLI ZA TO DUZA ILOSC SŁODYCZY

  3. Filip Reno ★★★☆☆

    Byłem pierwszy raz w Łodzi. Chciałem coś zjeść na szybko i wrócić do zwiedzania. Przyszedłem tu i moja ocena jest taka: Czystość: jest na słabym poziomie i pozostawia wiele do życzenia. Jak główny pokój wygląda swojo to łazienka wygląda okropnie brudno pozostałości po farbach i brak drzwi do toalety. Sam posiłek był nawet Ok ale zupa była nie doprawiona a kluski bez smaku. 2 danie dość dobre, kotlety smakują jak babcine Tempo podania posiłku było szybkie a obsługa miła.

  1. Gr Mar ★★★★★

    Przepyszne jedzenie! Obiad jak u babci. Zamówiłam z dostawa, jedzenie przyjechało ciepłe. Polecam gorąco

  2. Maciunia13 ★★★★★

    Jezeli miałbym użyć 3 słow to:smacznie, tanio, pożywnie. Nie spodziewałem sie że w Łodzi można zjeś naprawde pyszny domowy obiad, do tego 2 daniowy i tylko za 20 zł. I to obiad którym do syta może sie najeść 90 kg facet. A do tego przemiła pani obsługująca. Polecam

  3. Tomasz W ★☆☆☆☆

    Od czasu do czasu bierzemy obiady od Was. Były smaczne. Było. Do dzisiaj. Zamówiony kotlet z pieczarkami i serem był w 1/4 części surowy z jakimiś krwistymi żyłami. Zdjęcie w załączeniu. Nie jestem wybredny, jem prawie wszystko, ale było to ohydne. Ziemniaki tak słone ze sobie nie wyobrażacie. Może trzeba spróbować tego dania przed wydaniem? Co się u Was zadziało, że jest gorzej? Halo... Kucharz na ocenę 1.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Obiady U Gosi?

Obiady U Gosi znajduje się przy Mikołaja Kopernika 25, Polesie, 90-502 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Obiady U Gosi?

Można skontaktować się z Obiady U Gosi pod numerem +48 516 472 076

Jak można dotrzeć do Obiady U Gosi?

Do Obiady U Gosi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements