Zamawiany byl katering swiateczny dla grupy 30 osób. Za niewygorowaną cenę otrzymalismy bardzo dobre jedzenie a juz pierogi z kapustką i grzybami to hit tego baru. Wszystko pyszne , pieknie zapakowane ,prosto na stół. Kontakt z wlascicielami mily i rzeczowy. Wszystko zgodne z ustaleniami. Polecam polecem i jeszcze raz polecam. Dziękuję Anna. .
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Przybylska ★★★★★
-
S K ★★★★★
Bardzo dobre i smaczne oboady. Byłem tu kiedyś, ale obecnie jest coś niesamowitego. Przepyszny smak, jak w domu. Porcje do najedzenia przy odpowiednim stosunku do ceny. Polecam odwiedzić każdemu kto lubi smaczne domowe jedzenie. Zdecydowanie czuć Polski klimat.
-
Bartosz Szymczuk ★★★★★
Bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duże porcje. Czego chcieć więcej. Ja osobiście polecam :)
-
Alicja ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Schabowy rozbijany na miejscu. Zupa za 9 zł
-
Julia Manecka ★★★☆☆
Jak bardzo lubiliśmy odwiedzać to miejsce tak i zamawiać do domu lecz od jakiegoś czasu jedzenie jest coraz częściej bez smaku a zamówienia notorycznie mylone ,oczywiście będąc w lokalu nie ma problemu z naprawą pomyłki lecz zamawiając na wynos oczekuje nie mylenia zamówienia zwłaszcza że zdarza się to 6/10 zamówień PS . JEŚLI CHCIAŁABYM ZJEŚĆ COŚ SŁODKIEGO POSZŁABYM DO CUKIERNI A NIE NA OBIAD W DANIACH MALO SOLI ZA TO DUZA ILOSC SŁODYCZY
-
Filip Reno ★★★☆☆
Byłem pierwszy raz w Łodzi. Chciałem coś zjeść na szybko i wrócić do zwiedzania. Przyszedłem tu i moja ocena jest taka: Czystość: jest na słabym poziomie i pozostawia wiele do życzenia. Jak główny pokój wygląda swojo to łazienka wygląda okropnie brudno pozostałości po farbach i brak drzwi do toalety. Sam posiłek był nawet Ok ale zupa była nie doprawiona a kluski bez smaku. 2 danie dość dobre, kotlety smakują jak babcine Tempo podania posiłku było szybkie a obsługa miła.
-
Gr Mar ★★★★★
Przepyszne jedzenie! Obiad jak u babci. Zamówiłam z dostawa, jedzenie przyjechało ciepłe. Polecam gorąco
-
Maciunia13 ★★★★★
Jezeli miałbym użyć 3 słow to:smacznie, tanio, pożywnie. Nie spodziewałem sie że w Łodzi można zjeś naprawde pyszny domowy obiad, do tego 2 daniowy i tylko za 20 zł. I to obiad którym do syta może sie najeść 90 kg facet. A do tego przemiła pani obsługująca. Polecam
-
Tomasz W ★☆☆☆☆
Od czasu do czasu bierzemy obiady od Was. Były smaczne. Było. Do dzisiaj. Zamówiony kotlet z pieczarkami i serem był w 1/4 części surowy z jakimiś krwistymi żyłami. Zdjęcie w załączeniu. Nie jestem wybredny, jem prawie wszystko, ale było to ohydne. Ziemniaki tak słone ze sobie nie wyobrażacie. Może trzeba spróbować tego dania przed wydaniem? Co się u Was zadziało, że jest gorzej? Halo... Kucharz na ocenę 1.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Obiady U Gosi?
Obiady U Gosi znajduje się przy Mikołaja Kopernika 25, Polesie, 90-502 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Obiady U Gosi?
Można skontaktować się z Obiady U Gosi pod numerem +48 516 472 076
Jak można dotrzeć do Obiady U Gosi?
Do Obiady U Gosi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku