Opinie

  1. Agnieszka Maronska ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka w jakiej byłam. Brak dostępu do świeżych bułek w niedzielę sprzedają stare i twarde do tego jeszcze obsługa nie mila

  2. gracjan błaszczyk ★★★☆☆

    obsługa bardzo młoda w dodatku bardzo nie miła lepiej przejść się kawałek dalej

  3. Zuzia Kowalczyk ★☆☆☆☆

    To chyba jedyna żabka gdzie jak jest dostawa to ekspedientka blokuje drzwi żeby nikt nie mógł wejść. Po prostu masakra...

  1. Darek Wojciechowski ★☆☆☆☆

    Niestety nie zostałem wpuszczony do sklepu ponieważ jest "dostawa". Często kupuje w różnych żabkach w Łodzi, ale pierwszy raz się z tym spotykam. Zawsze w czasie dostaw widzę 2 osoby, 1 przyjmuje dostawę a 2 obsługuje klientów. Pani w koszulce żabki bardzo niemiła i arogancka. Nie polecam.

  2. piekna sprawa ★★★★★

    mimo, że mam bliższą zabke to zawsze wybieram tą przy Żeromskiego tylko ze względu na panie pracujące tam nie wiem skąd te złe opinie, ja ani razu nie miałam nieprzyjemnych sytuacji z kasjerkami za każdym razem, gdy przychodzę to obsługa jest miła, szczególnie młoda dziewczyna ok. 20 lat w ciemnych włosach i druga pani już starsza od tamtej w czarnych włosach

  3. Marcin Kmin ★★★★★

    Spoko sklep ale obsługa bardzo przemiła i sympatyczna

  1. Jacob_1908_ ★☆☆☆☆

    Chamska nie miła obsługa kłócą się oszukują z pieniędzmi i nie proszą o aplikacje i kasjerka gada sobie z kimś innym przez telefon i nie obsługuje klientów, brak towaru na półkach i brud wszędzie.

  2. Yuliia Kosenko ★☆☆☆☆

    Trzy Panie przyjmują dostawę i słyszę:" Nie można wchodzić! Nie obsługujemy!" W innych żabkach jakoś obsługują jak mają dostawę Nie polecam.

  3. i Peć ★☆☆☆☆

    Godzina 16:40 pani paląca papierosa przed wejściem do sklepu informuję że sklep jest zamknięty na pytanie dlaczego ,odpowiada bo palę

  1. Bartosz Paradowski ★☆☆☆☆

    Żabka zamknięta ponad 20 minut pomimo że obsługa jest w środku. Chciałem odebrać przesyłkę zoatawooną przez kuriera - pani wewnątrz na moje błagalne spojrzenie pokowała jedynie głową że nie zamierza mnie wpuścić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Stefana Żeromskiego 43, Polesie, 90-624 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements