Opinie

  1. jestem Grażyna ★★★★★

    Bardzo mile miejsce, jedzenie zawsze cieple dobrze zrobione czesto tam chodze i nigdy sie nie zawodze na tej zabce, najczesciej w zabce za kasa stoi pani Katarzyna ktora zawsze jest mila do klienta i milo podchodzi do swojej pracy, polecam ta zabke i bez skrupułów daje 5 gwiazdek

  2. FABI PLツ ★★★★★

    Bardzo miłe osoby pólki zawsze pełne pani Kasia bardzo miła kobieta i pomocna pozdrawiam

  3. Patryk Kosidlowski ★★★★★

    Jest to jedyna żabka w okolicy w ktorej robie zakupy. Zawsze zatowarowana, czysta i z bardzo sympatycznymi Pracownikami. Dziewczyny w 100% ogarniaja temat. POLECAM !!!

  1. USER USERR ★☆☆☆☆

    A o której to się zabkę otwiera? Jak byk na drzwiach 22.06 10-22. Mamy 10:30 a drzwi jak były zamknięte tak są dalej. Jezeli laskawej kierowniczce badz innej kasjerce tam pracujacej nie chce sie tego dnia przychodzic do pracy to po co ludzi robic w balona.

  2. Julia Kolat ★★★★★

    Bardzo super kobiety które tam pracują :) Zabka czysta i zawsze dobrze zaopatrzona

  3. Patryk Chudek ★★★★★

    Chciałem podziękować za miłą obsługę jak dobrze pamiętam to pani Kasia bardzo miła i sympatyczna obsługa klienta oby tak więcej uśmiechu gościło na takiej pięknej twarzy

  1. Dawid Kuczkowski ★★★★★

    W dniu dzisiejszym robiłem zakupy w państwa żabce byle zadowolony z ekspedientki p. Kasi bardzo miła i uśmiechnięta osoba oraz pomocna,pomogła znaleść artykuł spożywczy którego szukałem chciałem pochwalić za tak wspaniałą obsługę o by takie osoby zdarzały się coraz częściej

  2. Adi Ka ★☆☆☆☆

    Chwilę zastanawiałem się czy wystawić te opinię. Ostatnio byłem świadkiem karygodnego zachowania małej siwej kasjerki w stosunku co do klienta. Rozumiem różne sytuacje, Ale facet tak naprawdę nic nie zrobił, A kobieta naskoczyla na niego, podnosiła głos, używała niecenzuralnych słów... szczerze, dobrze że nie muszę korzystać z usług tej żabki codziennie i są inne w pobliżu. Na miejscu właścicieli bym się 10 razy zastanowił kogo wprowadzam do sklepu.

  3. Marta Witek ★☆☆☆☆

    najbardziej chamska obsługa z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia w jakiejkolwiek żabce ... tym bardziej od "kierowniczki" malej siwej chyba p. KATARZYNA. Chamstwo i krzyk w kierunku klientów. z takim brakiem kultury i szacunku do klienta nie spotkałam się nigdy w żadnym sklepie. Wulgarne słowa padające w stronę klienta są nie do pomyślenia. Sama byłam ofiarą skandalicznego zachowania pracownicy, ale byłam również świadkiem karygodnych zachowań w stosunku do innych klientów, na co właściciele w ogóle nie reagują. Uważają, że wszystko jest w porządku. Skargi do Centrali nic nie pomagają. Szczerze nie polecam, lepiej przejść się na drugą stronę Mickiewicza i zaoszczędzić sobie tych scen i uszu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Gdańska 129A, Polesie, 90-519 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements