Bardzo niesympatyczna pani jak by z łaski za kasą stała nadodatek złośliwa . Za artykuł który kosztował 2 zł nie pozwoliła zapłacić kartą . Łamie prawo konsumenta. Dramat. Nie proponuje tam chodzić na zakupy zresztą bardzo dużo osób z osiedla już pouciekalo jak klienci właśnie przez ta oto panią ekspedientkę.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Jarenczyk ★☆☆☆☆
-
Marcin Półtorak ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła ukrainka na kasie, siedzi tam jak za karę a obsługuje z wielkim bólem
-
Ewa Antczak ★★★★★
Obsługiwana mnie dziś urocza kobieta Konkretna pomocna jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną obsługę
-
Piotrek Dałek ★☆☆☆☆
Pani w krótki czarnych włosach nie chciała odemnie przyja drobnych bo powiedziała że ma za dużo w szefie A chciałem tylko kupić 4 piwka masakra i do tego była bardzo chamska. A wcześniej kupując papierosy Pani stwierdziła że nie ma mi wydać z 50 zł ,wiek wiekiem ale niech się zastanowi czy ma drobne czy nie
-
THE SiBiX Games ★☆☆☆☆
Pani w sklepie w sobotę o godzinie 20 gdy poprosiłem 2 szklane lufki i chciałem zapłacić kartą powiedziała że nie ma opcji a gdy spytałem ile szklanych lufek musiałbym wziąć aby płatność kartą była możliwa usłyszałem od panii "lepiej idź gdzie indziej" totalne chamstwo i brak kompetencji ze strony niskiej ekspedientki brunetki w okularach z krótkimi włosami i nie polecam przychodzić gdy ona jest na zmianie
-
Edyta Kowalewska Śledź ★☆☆☆☆
Bardzo bardzo nie miła obsługa dziś spotkała mnie w tym sklepie ja wiem ze to monopolowy i poziom nie będzie najwyższych lotów ale wchodzę kupić dziecku czekoladę a spotyka mnie poziom obsługi jakbym weszła pijana i prosiła następna butelkę piwa i nie chciała zapłacić Pani po akcencie słychać ze z kultura polski ma nie wiele wspólnego już nie wspomnę ze nie otrzymałam paragonu i reszty bo pani stwierdziła złośliwie ze nie ma. Ktoś miał najwyraźniej zły dzień bądź lubi tylko klientów którzy kupują alkohol.matka z dzieckiem nie miłe widziana.
-
Andrzej Rusek ★☆☆☆☆
Inne ceny są wystawione a płacisz więcej. Pani sprzedawczyni bardzo nieuprzejmą skrzyczała mnie, że się czepiam.
-
Marek Marucha ★☆☆☆☆
Kolega chciał kupić liquid ale nie wziął dowodu i babka nie chciała mu sprzedać więc znajomy kasjerki powiedział że kupi poczekaliśmy chwilę przed sklepem i kasjerka powiedziała że nie było takiej sytuacji po czym ten znajomy wychodzi tylnim wyjściem i ucieka .Jednym słowem złodzieje
-
Kamil Rossi ★★★★★
Super obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Asortyment spełnia wymagania, zawsze było to czego szukałem
-
jesey pinkman ★☆☆☆☆
No Państwo zamknięci bo mają covid19 , ale napisali "z powodu problemów technicznych" nie znoszę kłamstwa......
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alkohole Kangur?
Alkohole Kangur znajduje się przy Retkinia, Polesie, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Alkohole Kangur?
Do Alkohole Kangur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku