Opinie

  1. Aleksandra Jarenczyk ★☆☆☆☆

    Bardzo niesympatyczna pani jak by z łaski za kasą stała nadodatek złośliwa . Za artykuł który kosztował 2 zł nie pozwoliła zapłacić kartą . Łamie prawo konsumenta. Dramat. Nie proponuje tam chodzić na zakupy zresztą bardzo dużo osób z osiedla już pouciekalo jak klienci właśnie przez ta oto panią ekspedientkę.

  2. Marcin Półtorak ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła ukrainka na kasie, siedzi tam jak za karę a obsługuje z wielkim bólem

  3. Ewa Antczak ★★★★★

    Obsługiwana mnie dziś urocza kobieta Konkretna pomocna jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną obsługę

  1. Piotrek Dałek ★☆☆☆☆

    Pani w krótki czarnych włosach nie chciała odemnie przyja drobnych bo powiedziała że ma za dużo w szefie A chciałem tylko kupić 4 piwka masakra i do tego była bardzo chamska. A wcześniej kupując papierosy Pani stwierdziła że nie ma mi wydać z 50 zł ,wiek wiekiem ale niech się zastanowi czy ma drobne czy nie

  2. THE SiBiX Games ★☆☆☆☆

    Pani w sklepie w sobotę o godzinie 20 gdy poprosiłem 2 szklane lufki i chciałem zapłacić kartą powiedziała że nie ma opcji a gdy spytałem ile szklanych lufek musiałbym wziąć aby płatność kartą była możliwa usłyszałem od panii "lepiej idź gdzie indziej" totalne chamstwo i brak kompetencji ze strony niskiej ekspedientki brunetki w okularach z krótkimi włosami i nie polecam przychodzić gdy ona jest na zmianie

  3. Edyta Kowalewska Śledź ★☆☆☆☆

    Bardzo bardzo nie miła obsługa dziś spotkała mnie w tym sklepie ja wiem ze to monopolowy i poziom nie będzie najwyższych lotów ale wchodzę kupić dziecku czekoladę a spotyka mnie poziom obsługi jakbym weszła pijana i prosiła następna butelkę piwa i nie chciała zapłacić Pani po akcencie słychać ze z kultura polski ma nie wiele wspólnego już nie wspomnę ze nie otrzymałam paragonu i reszty bo pani stwierdziła złośliwie ze nie ma. Ktoś miał najwyraźniej zły dzień bądź lubi tylko klientów którzy kupują alkohol.matka z dzieckiem nie miłe widziana.

  1. Andrzej Rusek ★☆☆☆☆

    Inne ceny są wystawione a płacisz więcej. Pani sprzedawczyni bardzo nieuprzejmą skrzyczała mnie, że się czepiam.

  2. Marek Marucha ★☆☆☆☆

    Kolega chciał kupić liquid ale nie wziął dowodu i babka nie chciała mu sprzedać więc znajomy kasjerki powiedział że kupi poczekaliśmy chwilę przed sklepem i kasjerka powiedziała że nie było takiej sytuacji po czym ten znajomy wychodzi tylnim wyjściem i ucieka .Jednym słowem złodzieje

  3. Kamil Rossi ★★★★★

    Super obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Asortyment spełnia wymagania, zawsze było to czego szukałem

  1. jesey pinkman ★☆☆☆☆

    No Państwo zamknięci bo mają covid19 , ale napisali "z powodu problemów technicznych" nie znoszę kłamstwa......

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alkohole Kangur?

Alkohole Kangur znajduje się przy Retkinia, Polesie, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Alkohole Kangur?

Do Alkohole Kangur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements