Opinie

  1. Vlad ★★★★★

    Fajny sklep z ładnymi cenami

  2. ThePlazma420 ★★★★★

    Super obsługa Panie sa bardzo kochane Jeśli to nie ich lokal To podwyżka 1908%

  3. Monika ★★★★★

    Bardzo fajny i przydatny sklep z dobrym asortymentem. Zdarzają się w ofercie jakieś nietypowe i mniej znane produkty, które często kupuję na spróbowanie. Ostatnio uratowali mnie w niedzielę niehandlową, gdy skończyły mi się w domu ziemniaki ❤️

  1. FallenSkyline ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony, super przemiła obsługa i ceny również nie najgorsze. Polecajka :D

  2. Michał Brzeziński ★★★★★

    Cudowny, lokalny sklep osiedlowy, które coraz ciężej znaleźć w większych miastach. Przemiła obsługa, z którą zawsze można pożartować czy wymienić anegdotki z życia. Produkty są zawsze świeże i widać, że dba się o ich atrakcyjność dla klienta. Sklep idealny na zakupy w niedzielę i po podstawowe produkty na codzień.

  3. Macio “LakiLuceQ” ★☆☆☆☆

    Niestety, wysokie ceny, a o paragon trzeba się dopominać, cena za ser żółty w plasterkach 47/kg :(, pani w okularach przemiła, dlatego jedna gwiazdka więcej

  1. Aleksander Brzostowski ★★★★★

    Sklep przyzwoicie wyposażony, ceny większości produktów można uznać za korzystne. W asortymencie znajdziemy sporo produktów umożliwiających szybkie przygotowanie jedzenia w domu. Obsługa bardzo miła.

  2. Joanna Przybylska ★☆☆☆☆

    Moja wizyta w tym sklepie była pierwszy i zapewne ostatni raz 26.08 o godz15:30. Próbowałam kupić wodę Żywiec zdrój green o smaku mięty. Według ceny umieszczonej w lodowce pod napojem widniała cena 1,55 zł. Jednak przy kasie okazał się być dwukrotnie wyższa tj. 2,95 zł. Zapytałam czemu tak jest skoro przy produkcie cena jest inna. Pani poszła sprawdzić i okazało się, ze faktycznie tak jest. Wtedy zapytała koleżankę co ma z tym zrobić. Niska, przysadzista koleżanka w okularach i krótkich włosach wzruszyła ramionami i powiedziała ze widocznie jest to omyłka i jakieś osoby z innej zmiany zle to zostawiły. Kiedy zapytałam co teraz, bo wg prawa mogę zapłacić za towar tyle ile wskazuje cena, pani w okularach zrobiła cierpiętnicza minę i rzekła do koleżanki żeby nabiła ten napój a ona pokryje różnice. W międzyczasie poszła osobiście sprawdzić cenę w lodowce. Kiedy sama przekonała się ze błąd jest po stronie sklepu i ze to czyjes niedopatrzenie (bo nie chce nawet myśleć, ze sklep celowo stosuje nieuczciwe praktyki cenowe), wyjęła błędna cenę i zabrała ja ze sobą. Wracając zabrała z lady butelkę z tym napojem i skasowała paragon i powiedziała ze nie kupię tej wody w tej cenie. zaczęłam pytać czemu tak robi skoro jako konsument mam prawo kupić ten napój w cenie w jakim był oznaczony w lodowce. Pani rzekła ze ona ze swoich nie będzie dokładać choć popełniony błąd jest oczywiście po stronie sklepu. Wtedy zapytałam czy mogłabym rozmawiać z kierownikiem sklepu. Okazało się ze kierownikiem jest właśnie ta pani, która usunęła wszelkie ślady swojej niekompetencji. Kiedy poprosiłam o rozmowę lub kontakt z jej przełożonym powiedziała ze nie da mi telefonu do szefa i mogę sobie przyjechać na drugi dzień o 6.00 rano. Szczerze mówiąc cała ta sytuacja nie jest tego warta ale zabrakło mi po prostu słowa: przepraszam. Pracuje w handlu od 20 lat i niestety brakiem odpowiedzialności za swoje bledy psuje się opinie niejednemu przedsiębiorcy. Nie polecam tam zakupów. Brak profesjonalimu.

  3. Mr. Peanutbutter ★★★★☆

    ceny wysokie, produkty średniej jakości, bardzo miła obsługa i pełno alkoholików

  1. Michalina Bedyk ★★★☆☆

    Typowy osiedlowy sklepik, średni wybór produktów, ceny bardzo wysokie. Jedyny plus, że jest otwarty świątek, piątek i niedziela (nawet niehandlowa i święta).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep spożywczy MARCIN MACIEJCZYK?

Sklep spożywczy MARCIN MACIEJCZYK znajduje się przy Obywatelska 69, Górna, 93-562 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep spożywczy MARCIN MACIEJCZYK?

Do Sklep spożywczy MARCIN MACIEJCZYK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements