Opinie

  1. Mikołaj Marusiński ★★☆☆☆

    Pani okropnie niemiła jest (gruba niska pani włosy o kolorze blond ) to chciałem się za pytać o której otworzy mimo to że była 12:35 to była być otwarta o 11:00 To powiedziała cicho bądź

  2. Diab Diab ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w jakiej byłem Pani w okularach nie miła opryskliwa. Na pytanie o olejek do e papierosa rzuciła tekst "ja nie wiem nie mam czasu sprawdzić " krzyczała wręcz.hot dog zimny ( Pani pomyliła kiełbasę z Parówką) i w większości brak sosów które są w innych żabkach.. brak pieczywa o godzinie 10 ? Rano dno totalne. Omijać szerokim łukiem i iść do innej żabki. Nigdy tam nie wrócę. Vs opinie innych są bardzo trafne.

  3. pa wol ★★★★★

    Jedzenie jak w każdej Żabce. Obsługa jest bardzo miła. Przyszliśmy rano w sobotę na zakupy na śniadanie. Pani poratowała nas kuponami i doradziła co kupić najlepiej. Polecamy

  1. dawid sss ★☆☆☆☆

    Nie polecam, obsługa bardzo nie miła pani miała problem z podaniem paczki fajek na samoobsługowej ponieważ podobno na tej kasie robi się tylko skromne zakupy....(to poco ta kasa wgl tam jest) Więcej moja noga tam nie postanie i życzę wszystkiego co najgorsze...

  2. GW ★★★★★

    Bardzo fajna Żabka. Na sklepie czysto, obsługa pomocna, miła i profesjonalna. Pan Łukasz the best. Polecam!

  3. Paulina Lecimińska ★☆☆☆☆

    Do obslugi ekspedientek nie mam żadnych zastrzeżeń, Panie miłe i uprzejme natomiast właścicielka to jakieś nieporozumienie, nie miła, obraża klienta, nie dba o zatowarowanie sklepu. Sam sklep również pozostawia wiele do życzenia jak już wspomniałam kiepsko z zatowarowaniem, nigdy nie wiadomo czy sklep będzie otwarty, ciągle coś nie działa. Jedyny pozytyw to pracownicy. Radzę omijać.

  1. Łukasz ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta to chyba kiepski żart nie polecam co do paczek DHL to paczka po tygodniu od nadania nawet nie wyszła od żabki sobie leżała...zamoczona tak się szanuje powiezone paczki klientów nie polecam wszystkim tego punktu nadania paczek ...a pani właścicielka ma to gdzieś także ostrzegam wszystkich przed tą żabką. .

  2. Jakub Ignaczak ★☆☆☆☆

    Tragedia. Obsługa to dno totalne, wieczorem o hot-dogu to można pomarzyć. Często w niedziele nie czynne mimo ze zapewniają ze niedziele do 20.

  3. Adrian Czajkowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam, bydło pracujące w sklepie zwlaszcza szczaw w czarnej koszulce który kłamie że przesyłki nie ma pomimo odebranego smsa o tym że przesyłka jest w punkcie, radzę nie zamawiać tam zadnych przesyłek bo możemy jej nie dostać naszej paczki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Jarzynowa 54A, Polesie, 94-204 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements