Pani Martyna brak serca, przyszłam rano żeby na chwilę podłączyć telefon gdyż chciałam zakończyć przejazd hulajnogą bo bylam cała zmarznięta to uznała że jak mi podłączy to im serwer padnie gdy odpowiedziałam jej że wiem że nie bo pracuje też w żabce odpowiedziała że oni mają takie zalecenie od gorniee , dramat ale karma wróci
Opinie
-
Dagmara Jóźwiak ★☆☆☆☆
-
Rafał Walaszek ★☆☆☆☆
Ceny są notorycznie zaniżane na etykietach, przy kasie płaci się kwotę kilka do kilkunastu procent wyższą. I to dotyczy całej sieci.
-
Invertebrata ★★★★★
Fajna żabka ale pani ekspedientka nie chce zrobić hot doga z kit katem
-
Paulina S. ★☆☆☆☆
Nowej pani chyba średnio się cokolwiek chce. Mówienie, że trzeba iść do kasy samoobsługowej bo teraz to robi coś innego, hot-dogi wiecznie zimne, hamburgerów nie podgrzewa mimo, że wisi wielka reklama "podgrzej przy kasie", czegoś nie ma a jest nowa dostawa to i tak nie ma.
-
jastyneczek ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym u Pani Violetty kupiłam Hod Doga u dostała dość starego Kabanosa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Piotrkowska 270, Górna, 90-361 UŻYTK, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku