Nie polecam tego miejsca. Fatalna obsługa, brak szacunku dla klientów. Stałem tam z dużą ilością zakupów, a jakiś mężczyzna właśnie oddał butelki. Butelki stały przy kasie, a sprzedawcy nawet nie zadali sobie trudu, żeby je sprzątnąć, po prostu stali i rozmawiali między sobą. Kiedy poprosiłem o ich zwrot i odłożenie na miejsce, byli nieuprzejmi i zapytali: „I co dalej?”. Nie usłyszałem od nich ani „dzień dobry”, ani „do widzenia”. Nie polecam nikomu.
Zdjęcia
Opinie
-
Александра Зотикова ★☆☆☆☆
-
Paweł B ★☆☆☆☆
Brak możliwość wyjścia z sklepu . Pseudo dostawca ustawia palety na wyjściu ze sklepu a później stawia paletę z pustymi butelkami i blokuje wyjące po zwróceniu uwagi chamskie odzywki. Brak możliwości przejazdu wózka dziecięcego.
-
Aleksandra A ★☆☆☆☆
Nie polecam. W obsłudze sklepu są miłe osoby, ale niestety zarówno kiedy inni klienci są agresywni, jak i kiedy niektórzy pracownicy są, mówiąc wprost, chamscy pozostała część personelu nie reaguje. Od niedawna w sklepie pracuje młody praktykant, który traktuje klientów z wyższością, odmawia obsługiwania ich, a kiedy zwraca mu się uwagę na jego zachowanie zaczyna być jeszcze bardziej chamski, natrętny, a nawet zastrasza.
-
Karolina Lusek ★☆☆☆☆
Nie wydała mi 8 zł reszty XDD
-
luzik arbuzik ★☆☆☆☆
Nie wydają paragonów ani reszty od 1 do nawet 6 gr . Wielce zdziwienie gdy ktoś chce paragon i z łaską dają , właścicielka ewidetnie nie potrafi ani z pracownikami i ludźmi funkcjonować swoim wrednym nie miłym swoim byciem. Ewidetnie pozytywne komentarze nie są szczere bo znam tą żabkę od jej otwarcia i od początku był problem z nią , lecz w tedy były dawane paragon i grosze teraz to porażka
-
Kamil Kossowski ★★★☆☆
Niezbyt zadbany sklep.
-
Agata Kaniowska ★☆☆☆☆
Tragedia. Rzadko mi się zdarza wystawiać opinie, ale ta Żabka to najgorsza w jakiej byłam. Pracowałam w handlu i za takie zachowania jakie prezentują niektórzy pracownicy, to bym dawno z roboty wyleciała.
-
Nefallem Nefallem ★★★☆☆
Panini źle podgrzane i zimne, skrzynki rozstawione tak, że trzeba zrobić kółko po sklepie aby się dostać do lodówki. Pustki w napojach. Tyle gwiazdek bo pani była bardzo miła
-
Pan Rafalski ★★★★★
Trochę jak w zoo. Przed sklepem dzień i noc stoją pijane małpy, większość bez zębów i godności. Sklep jak sklep ale atrakcje, które zapewniają lokalsi - niezapomniane. Ogólnie miejscówka dla ludzi o mocnych nerwach, dla wrażliwych lub samotnych kobiet - nie polecam.
-
Klaudia Just ★☆☆☆☆
Dzisiaj rano przed pracą chciałam coś na szybko kupić w żabce, jednak czekając przed kasą, zamiar zostać obsłużona, właścicielka krzyczała na kasjerkę o jakiś niezgodnościach i o tym, ze pracownicy sami będą musieli je oddawać. Uważam, ze to jest bardzo lekceważące podejście do klienta, który spiesząc się rano, w dobrym humorze chciał coś szybko kupić (poza tym, kto tak traktuje swoich pracowników?!). Pani właścicielka na pytanie, czy nie zauważyła, ze czekam i czy mogę zostać w końcu obsłużona stwierdziła tylko, ze zauważyła. Po takiej osobie nie spodziewałam się przeprosin... lepiej nie wchodzić do sklepu, jak jest tam ta furiatka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Senatorska 24, Górna, 93-192 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku