Opinie

  1. Emilia Jaworska ★★★★★

    Profesjonalne podejście, przemiła atmosfera i rewelacyjne efekty usług. Kosmetyczka dokładna, delikatna i naprawdę zna się na swojej pracy. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka jakości i przyjemnej atmosfery.

  2. Natalia Bednarska ★☆☆☆☆

    Dzisiaj w tym salonie moja mama miała zrobione brwi.. to co z tego wyszło widać na załączonych zdjęciach. Nie dostała lusterka po wykonanej stylizacji, fakt faktem lusterka były ogólnodostępne więc mogła z nich skorzystać. Gdy po powrocie do domu zobaczyłam to, co ma na twarzy to ciężko bylo uwierzyć w to, że ktoś kto nazywa się właścicielem tego salonu pozwolił jej na opuszczenie tego miejsca z tak okropnie wykonanymi brwiami. Poszłyśmy tam razem by sprawdzić reakcje „pani” na swoje dzieło, kobieta była niewzruszona i stwierdziła że wszystko jest okej i że ta farbka i tak się zmyje. Nie wspomnę już o tym, że mama poprosiła o kolor CIEMNOBRĄZOWY, na zdjęciu widać że to kolo brązu nawet nie stało, widać że farba nawet nie została rozprowadzona równomiernie, są ubytki i widać że jedna brew jest wyregulowana zdecydowanie zbyt wysoko co widać gołym okiem. Ciekawe co na to powiedziała pani… Wciąż upierała się że wszystko jest dobrze, powiedziała że ona i tak dzisiaj jej tego nie poprawi i może tylko oddać pieniądze. Wszystko cacy, tylko skoro te brwi są w porządku to dlaczego by nie dodać ich do portfolio salonu? Myślę, że przyciągnęłoby sporo klientek ☺️ Swoją drogą, to naprawdę przykre bo jestem pewna że co druga osoba na ulicy widząc te brwi byłaby pewna, że to tylko nieudany eksperyment a nie coś, co zostało wykonane w salonie. Według pani, ponoć właścicielki, moja mama robi jej na złość, przychodząc do niej i wskazując ewidentne błędy kogoś kto zajmuje się tym profesjonalnie!! Skandal, żadnego przepraszam, żadnej skruchy :-)

  3. Marzena Mirys ★★★★★

    Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. Pani Ola zawsze potrafi wyczarować prawdziwe cuda na moich paznokciach. Zawsze piękne wzory, idealnie dobrane kolorki wszystko wykonane starannie i dokładnie.Polecam, Drogie Panie. Najlepszy salon kosmetyczny w całej Łodzi❤️

  1. Gabriela Kosińska ★★☆☆☆

    Na booksy wystawiono mi nieobecność mimo że przyszlam, co uniemożliwiło mi wystawienie opinii, paznokcie zrobione ładnie jednak pani nie użyła sterylizatora do cążek którym wycinała mi skórki plus czystość stanowiska pracy zdecydowanie wymaga poprawy, nie mówiąc ze jest to kluczowe aby chronić zdrowie klientów to jeszcze cena taka jak w każdym innym salonie w którym sterylne narzędzia są standardem

  2. Martyna Jarecka ★★★★★

    Przepięknie i bardzo starannie zrobione paznokcie. Regularnie pojawiają się nowe kolorki czy inne zdobienia. Pani Ola jest przesympatyczna oraz zna się na wykonywanej pracy.

  3. Szymon Kaczmarek ★★★★★

    Polecam, manicure 1 klasa, bogata oferta różnych zabiegów na skórę głowy, twarzy i włosów, będę wracał polecam.

  1. Technik usług Kosmetycznych ★★★★★

    Paznokcie bardzo staranne wykonane pod same skórki , zgodnie ze sztuka , duży wybór kolorów , sterylne narzędzia miła atmosfera, polecam !! :)

  2. Monika Milton ★★★★★

    Jestem zachwycona podejściem Pani Oli, jej elastycznością w kwestii dopasowania się do moich potrzeb i oczekiwań. Zdecydowanie polecam to miejsce.

  3. Anna Bernaś ★★★★★

    Super. Jestem bardzo zadowolona. Miła , profesjonalna obsługa. Polecam

  1. Justyna Rólczak ★★★★★

    Polecam bardzo. Cena przyjazna miła atmosfera. Napewno wrócę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OLYMPIA?

OLYMPIA znajduje się przy Bratysławska 8A, Polesie, 94-032 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OLYMPIA?

Można skontaktować się z OLYMPIA pod numerem +48 796 250 298

Jak można dotrzeć do OLYMPIA?

Do OLYMPIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements