Opinie

  1. Klima Kal ★★★★★

    Gorąco polecam Salon i Panią Kasię! Atmosfera jest bardzo przyjazna. Podczas zabiegu można się zrelaksować. Pani Kasia jest nie tylko profesjonalna, ale także bardzo miła i pomocna. Wyszłam stamtąd w pełni zadowolona i na pewno wrócę!

  2. Agnieszka Doniec ★★★★★

    Zabiegi w Bela Estetika sa w pełni profesjonalne, Pani Kasia wykazuje ogromną wiedzę, zawsze dobiera dla mnie najlepsze zabiegi a efekty są niesamowite i długotrwałe. Dodatkowo atmosfera w salonie jest bardzo miła i relaksująca. Polecam z całego serca.

  3. Beata Pruszkiewicz ★★★★★

    Wizyta i zabieg oczyszczania twarzy na bardzo wysokim poziomie.Odczulam duże doświadczenie w dziedzinie różnych zabiegów kosmetycznych.Staranność i dokładność oraz przemiła atmosfera była dla mnie dużym zaskoczeniem a korzystałam z wielu zabiegów manualnego oczyszczania twarzy . Wiem,że pozostanę stałą klientką Pani kosmetolog Kasi.

  1. Iwona Ad ★★★★★

    Pani Kasia jest super. Profesjonalna w każdym calu w dodatku przemiła i przesympatyczna . Korzystam z usług salonu już bardzo długo bo ponad 5 lat i na pewno go nie zmienię. Polecam w 100% !!!!!

  2. Monika W-P ★★★★★

    Chodzę do Pani Kasi od ponad 5 lat. Jestem zawsze zadowolona z wykonanych zabiegów. Pani Kasia jest też bardzo sympatyczną i otwartą osobą warto spędzić ten czas w miłym towarzystwie. Polecam bardzo serdecznie :)

  3. Karolina Maczyszyn ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta. Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie. Przystępne ceny. Z usług p. Kasi korzystam od bardzo dawna. Z czystym sumieniem mogę polecić!

  1. Justyna Nowak ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Kasie! Profesjonalna, miła i zawsze poleci odpowiednie dla skory zabiegi, przez co zawsze mam piękna i zdrowa cerę. Nie zamieniłabym na nikogo innego.

  2. Sylwia B ★★★★★

    Polecam bardzo, szczególnie zabiegi na twarz. Miła, profesjonalna obsługa. Salon zawsze bardzo czysty, a zabiegi wykonywane są z uwzględnieniem wytycznych sanitarnych.

  3. Agata Howaniec ★★☆☆☆

    Byłam na 8 zabiegach depilacji laserowej na pachy i bikini i niestety nie widziałam żadnych efektów. O ile obsługa bardzo miła i salon sam w sobie piękny i zadbany tak niestety zabiegi depilacji absolutnie bez efektów.

  1. Magda Girucka ★★★★★

    Ogromnie polecam - depilacja wykonywana profesjonalnie i z wyczuciem - nie wychodzi się z traumą bólu, dodatkowo Pani Kasia wspiera w trakcie swoją przemiłą osobą, dzięki czemu zawsze chce sie wracać! :) Bardzo duży plus za szeroki wywiad przed zabiegami oraz poinformowanie, że przy moich problemach hormonalnych efekt może być słabszy - bardzo cenne indywidualne podejście. Miałam też zabiegi kosmetyczne na twarz - można się zrelaksować a potem cieszyć się efektem poprawionej cery, Gabinet nowoczesny, zawsze jest gdzie zaparkować.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej?

BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej znajduje się przy Rumuńska 1, Bałuty, 91-336 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej?

Można skontaktować się z BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej pod numerem +48 883 197 179

Jak można dotrzeć do BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej?

Do BELA ESTETIKA Klinika Kosmetologii Estetycznej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements