Brałem udział w ostatnim kursie tp. w Warszawie i chciałbym podzielić się paroma przemyśleniami. Zaczynając od pozytywów to na plus na pewno kadra. Osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedza którą potrafią przekazać w szczególności Łukasz Zimny, Wiktor Wrzesiński i Dawid Klimek odpowiadali na każde pytanie i rozmowa z nimi to czysta przyjemność i solidne poszerzenie wiedzy. Zdecydowanie moduł treningu siłowego i podstaw treningu medycznego były najciekawsze i dużo wnoszące do całego kursu. Z minusów przede wszystkim ilość osób. Osobiście uważam że liczba 40 osób które mieliśmy na grupę jest zdecydowanie za duża. Szkoleniowcy musieli podczas ćwiczeń momentalnie wybierać między podchodzeniem do każdego i ewentualną korektą która przy tak dużej grupie zajmowała mnóstwo czasu a wybiórczym sprawdzaniem techniki ćwiczeń kursantów by zaoszczędzić czas. Przykładowo na module treningu funkcjonalnego przez cały dzień kursu jedyne czego się nauczyliśmy to swingi i ich formy co skutkowało tym,że na egzaminie przy układaniu przykładowego treningu gdy egzaminator zasugerował nam by może dołożyć jakieś elementy balistyki jak rzucanie kulą nie wiedzieliśmy nawet co odpowiedzieć bo nie mieliśmy tego na kursie ( mimo że na innych kursach od gsa były takie elementy ,które nawet były wrzucane na storki profilu gsa na ig)co zdziwiło samego egzaminatora. Kolejnym śmiesznym elementem był fakt że momentami nie mogliśmy nawet włączyć klimatyzacji w studiu treningowym w którym odbywał się kurs bo recepcjonista tego zabronił co jest wręcz żałosne. Reasumując kurs jak najbardziej jest przydatny i można z niego dużo wynieść natomiast gdyby liczba osób na nim była zmniejszona o połowę czyli o 20 jestem pewny że można by było dużo więcej z niego wynieść.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Lewandowski ★★★★☆
-
Mac Mas ★★★★★
Kurs trenera ukończony, nowa wiedza i praktyka zdobyta. Świetni szkoleniowcy, duży naciska na wykonywane ćwiczenia i nauczanie drugiej osoby. Polecam serdecznie.
-
Wiktoria Podgórska ★★★★★
Ukończyłam kurs tygodniowy na trenera personalnego w Krakowie w tym roku. To był bardzo intensywny czas, masa wiedzy zarówno praktyczniej jak i teoretycznej. Świetni trenerzy z ogromem wiedzy i doświadczenia. Dużo z niego wyniosłam i jestem w pełni usatysfakcjonowana, lecę dalej z tematem, a ta szkoła dała mi wiedzę i możliwość rozwoju, na którą liczyłam! Polecam bardzo☺️
-
Aleksandra Szabelak ★★★★★
Właśnie kończę drugie szkolenie stacjonarne organizowane przez GSA, również wykupiłam szkolenia online. Jestem bardzo zadowolona z wiedzy, która wprowadza dużo nowości do mojej pracy z podopiecznymi. Osoby, które prowadzą szkolenia są wykwalifikowane i zajarane swoją pracą co przekłada się na sposób przekazywania wiedzy i zaciekawienia uczestnika. Na pewno wrócę po więcej. Dzięki Wam mogę się rozwijać i wykorzystywać nową wiedzę w swojej pracy.
-
Adam Markowski ★★★★★
Kilka dni temu ukończyłem kurs Trenera Personalnego GSA w Katowicach. Bardzo polecam!!! Solidna dawka fachowej wiedzy i dużo praktyki na zajęciach. Egzamin wymagający ale przy pełnym zaangażowaniu z Twojej strony zdasz na pewno.
-
Oskar Stencel ★★★★★
Szkolenia z ekipą GSA zdecydowanie na najwyższym poziomie. Do poszczególnych segmentów dobrani odpowiedni specjaliści, którzy w świetny sposób przekazują swoją wiedzę i umiejętności. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług!
-
Szop Pracz ★★★★★
Jestem już po szkoleniu. Fachowcy jeśli chodzi o prowadzących. Obszerna wiedza Pana Mateusza, który prowadził zajęcia w Koszalinie. Profesjonalizm trenera Przemysława oraz super zajęcia z metodyki treningu siłowego przeprowadzonego przez Trenera Mateusza. Chciałym również szczególnie wyróżnić Panią ALEKSANDRĘ z obsługi klienta w drodze mailowej za pomoc w załatwieniu pewnych formalności papierowych. Profesjonalny zespół. Nic dodać, nic ująć. Z wyrazami szacunku, Bartłomiej Gendek GEND-MOBILE
-
Patryk Mincer (mixer) ★★★★★
Ostatnio zaliczyłem Kurs trenera personalnego GSA w Katowicach I bardzo polecam ! Duża dawka wiedzy , zajęcia prowadzone bardzo fajnie , aż zachęcały do dowiedzenia się więcej i więcej Egzamin przeprowadzony w bardzo fajnej formie, można poczuć się jak trener personalny. Jest wymagający, ale jak człowiek się zaangażuje to zaliczenie ma w kieszeni. Bardzo polecam ! Na pewno jeszcze pojawię się na kilku innych i na początku zastosuje wiele zmian w swoim treningu
-
Paulina Laskowska ★★★★★
Jestem po kursie Trenera Personalnego i chyba nie mogłabym być bardziej zadowolona! Świetni prowadzący, bardzo profesjonalni a sam kurs jest niesamowicie obszerny i można z niego wynieść ogromną dawkę wiedzy! Ja się zainspirowałam i będę na pewno korzystała z innych szkoleń GSA. Polecam każdemu :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Global Sport Academy?
Global Sport Academy znajduje się przy Skarbowców 23a, Krzyki, 53-025 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Global Sport Academy?
Można skontaktować się z Global Sport Academy pod numerem +48 733 998 979
Jak można dotrzeć do Global Sport Academy?
Do Global Sport Academy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku