Bardzo polecam ten sklep zoologiczny. Kotek był na obcinaniu pazurków a z racji dość dużego wigoru jak na swój wiek nie mogłem mu obciąć samodzielnie pazurków. Pan bardzo profesjonalnie podszedł do tematu i bardzo szybko i ładnie wykonał tą usługę. Asortyment sklepu jest szeroki i znajdują się w nim karmy o różnym smaku które powinny przypaść do gustu nawet takiemu "wybrzydzającemu" kotu jakim jest Maniek. Pan posiada również usługę fotografii lecz jeszcze z niej nie korzystałem. Jeszcze raz bardzo polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Krolikowski ★★★★★
-
ладвд влдыды ★★★★☆
Ogólnie rzecz biorąc, sklep jest dobry. Kupiliśmy dwa koszatniczki tego lata i są to cudowne zwierzęta. Chcieliśmy kupić kolejną koszatniczkę i chomika, więc postanowiliśmy ponownie odwiedzić ten sklep. Skontaktowałem się ze sprzedawcą z wyprzedzeniem, wyjaśnił wszystko i zgodziliśmy się na beżową koszatniczkę, ale sklep nie miał beżowych koszatniczek. Sprzedawca powiedział, że beżowe koszatniczki dotrą dopiero w piątek. Gdybym wiedział wcześniej, przyszedłbym w piątek zamiast w poniedziałek. Niestety, sklep jest za daleko, żebym mógł tam często chodzić; potrzebowałem tylko kupić chomika. Szkoda, że nie dostaniemy kolejnej koszatniczki. Mam nadzieję, że ten sklep będzie kiedyś w centrum Łodzi, bo sam sklep jest bardzo ładny, ale nie możemy tam często chodzić, bo jest za daleko. Ale dzięki temu sklepowi jesteśmy teraz szczęśliwymi posiadaczami dwóch koszatniczek i chomika. Polecam go wszystkim. Zarówno właściciel, jak i sklep są bardzo dobrzy.
-
maciekk_p 27x ★☆☆☆☆
Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię o sklepie zoologicznym Francuski Piesek Usługa strzyżenia psa za 150 zł została wykonana bardzo niedokładnie pies był wystraszony, kiedy go odbierałem, co budzi moje poważne wątpliwości co do traktowania zwierząt podczas zabiegów. Nie wiem, co dzieje się z psem, gdy właściciel wychodzi, ale efekty i zachowanie psa były niepokojące. Strzyżenie było wykonane byle jak, zdecydowanie nie polecam tej usługi. Dodatkowo, warunki, w jakich przetrzymywane są króliki, pozostawiają wiele do życzenia. W sklepie nie widziałem siana w klatkach, mimo że sprzedawca twierdził, że siano było w rzeczywistości królik za 490 zł siedział w klatce bez siana, często na liściach sałaty lub kalafiora, nawet na dworze. Klatki były brudne króliki leżały w swoich odchodach, pellet dodaje się do kuwety a nie żeby króliki na tym leżały a zwierzęta wyglądały na zaniedbane i zestresowane. To według mnie oznacza znęcanie się nad zwierzętami i brak podstawowej wiedzy o ich potrzebach. Pozytywne opinie o tym miejscu mogą wystawiać osoby, które nie bywają tam regularnie lub nie zwracają uwagi na warunki zwierząt. Ja zdecydowanie NIE POLECAM tego sklepu! Zdjęcia załączam
-
Anna ★★★★★
Bardzo się cieszę,że wybraliśmy ten sklep. Jest tu wszystko czego potrzebuję dla moich zwierzaków. Pan bardzo miły, kompetentny, ponieważ potrafi odradzić i doradzić w kwestii produktów i jeszcze dostaliśmy rabat i kartę lojalnościową. Świetna sprawa. Jak najbardziej polecam!!!
-
Marta Canert ★★★★★
Korzystałam z usług fryzjerskich dla mojego kota, jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi :-) polecam w 100%
-
Oliwia Konarska ★☆☆☆☆
Tragedia każdy kto ma minimalne Pojęcie o zwierzakach nie dopuściłby do trzymania świnki morskiej z koszatniczkami ale domyślam się że liczy się sprzedaż byłam tam parę sekund i patrząc na to cudo natury już nie wrócę.
-
Sylwester Bogusławski ★★★★★
Bardzo mili ludzie z pasją do zwierząt. W środku wręcz emanuje mega pozytywną energią. Ceny niskie, zwierzaki zadbane. Wachlarz usług i promocji. Wszystkie negatywne opinie są wystawiane przez konkurencję o czym świadczy ilość zadowolonych klientów. Asortyment najwyższej jakości i usługi mega profesjonalne. Śmiało można powierzyć swojego pupila.
-
Agnieszka Sęk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Strzyżenie psa trwało 3 godziny, w między czasie strzygł inne psy , a mój był zamknięty w klatce,zaznaczam że mój pies ma 15 lat
-
StonedGuy ★★★★★
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, pan sprzedawca zawsze miły, uśmiechnięty i pełen życia. Ostatnio także przyprowadziłem swojego pekińczyka na strzyżenie, pies został ostrzyżony bardzo szybko, dokładnie i tanio. Polecam serdecznie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Francuski Piesek sklep zoologiczny?
Francuski Piesek sklep zoologiczny znajduje się przy Łanowa 83, Bałuty, 91-103 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Francuski Piesek sklep zoologiczny?
Można skontaktować się z Francuski Piesek sklep zoologiczny pod numerem +48 512 615 789
Jak można dotrzeć do Francuski Piesek sklep zoologiczny?
Do Francuski Piesek sklep zoologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku