Opinie

  1. Paulina Dębska ★★★★★

    Od niedawna zaczęłam korzystać z usług VS Akademia Urody. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług. Pani Karolina wykonuje bardzo starannie swoją pracę. Pomaga wybrać stylizację paznokci. Polecam wszystkim salon. Świetna obsługa klienta, zawsze miło i przyjemnie .

  2. Monika Mazur ★★★★★

    Jestem zachwycona wizytą w tym salonie i panią Karoliną! Manicure hybrydowy wykonany z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal – paznokcie wyglądają idealnie! Pani Karolina jest profesjonalistką i przykłada dużą wagę do jakości usług. Sam salon również robi świetne wrażenie – czysty, schludny, z przyjemną atmosferą. Na pewno tu wrócę i serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają perfekcyjnego manicure! Pani Karolina jest pełna pozytywnej energii, Jej uśmiech i ciepłe podejście sprawiają, że wizyta staje się czystą przyjemnością.

  3. Paulina Pineczka ★★★☆☆

    Zaczyna się od plusów, zatem manicure hybrydowy u Pani Viktorii to klasa sama w sobie! Precyzja, dokładność i czuć fach w ręku. Do tego Pani Viktoria jest przemiłą, uśmiechniętą osobą. Ogromnie polecam wizytę u tej Pani. Dlaczego zatem 3*, a nie 5*? Niezgodność ceny proszę Państwa. Rezerwując wizytę na booksy widniała cena 110zł, dokonałam przedpłaty w wysokości 33zł celem rezerwacji daty i godziny, pozostałą resztę miałam dopłacić w salonie. Z prostej matematyki wynika, iż pozostało do zapłaty 77zł, a z karty w salonie ściągnęło mi 87zł. Czytając poprzednie komentarze, to nie pierwsza taka sytuacja - bardzo nieładnie. Mam nadzieję, że salon zrekompensuje mi to przy następnej wizycie, bo mimo to!!! mam zamiar dać drugą szansę i wrócić, ale tylko ze względu na dokładnie wykonaną usługę Pani Viktorii.

  1. Aneta Jankowska ★★★★★

    Do VS Akademii Urody trafiłam dzięki fryzjerce Ani, której ufam bezgranicznie i "chodzę za nią" od prawie 25 lat. Od tylu lat doskonale dobiera mi zarówno kolor farby jak i fryzurę. Polecam ją z całego serca ❤️

  2. Daniel Zdun ★★★★★

    Serdecznie polecam ten salon. Szczególnie chciałem podziękować Magdzie podolożce, która wyleczyła mi kurzajkę na stopie. Widać pełen profesjonalizm w działaniu oraz wieloletnie doświadczenie, a co najważniejsze posiada pasję do swojej pracy, a nie każdy potrafi ją odnaleźć w tym co robi :)

  3. Anna Łukasik (Vnnie) ★★★★★

    Z całego serca polecam! Pełna profeska! Przemiła obsługa, cudowna atmosfera :) Bardzo czysto, panie dbają o bezpieczeństwo klientów w dobie trwającej pandemii. Pani Monika robi najpiękniejsze paznokcie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zawsze jestem zachwycona :)

  1. Anna Łukasik ★★★★★

    Z całego serca polecam! Pełna profeska! Przemiła obsługa, cudowna atmosfera :) Bardzo czysto, panie dbają o bezpieczeństwo klientów w dobie trwającej pandemii. Pani Monika robi najpiękniejsze paznokcie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zawsze jestem zachwycona :)

  2. Weronika Bratek ★★★★★

    Jestem stałą klientką salonu VS Akademia Urody i nigdy nie zamieniłabym go na nic innego. Pani Magda robi magię na paznokciach, jestem bardzo zadowolona :) polecam serdecznie każdemu kto chce mieć piękne, zadbane i zdrowe paznokcie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres VS Akademia Urody?

VS Akademia Urody znajduje się przy Złotno 7, Polesie, 94-221 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do VS Akademia Urody?

Można skontaktować się z VS Akademia Urody pod numerem +48 509 409 809

Jak można dotrzeć do VS Akademia Urody?

Do VS Akademia Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements