Od niedawna zaczęłam korzystać z usług VS Akademia Urody. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług. Pani Karolina wykonuje bardzo starannie swoją pracę. Pomaga wybrać stylizację paznokci. Polecam wszystkim salon. Świetna obsługa klienta, zawsze miło i przyjemnie .
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Dębska ★★★★★
-
Monika Mazur ★★★★★
Jestem zachwycona wizytą w tym salonie i panią Karoliną! Manicure hybrydowy wykonany z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal – paznokcie wyglądają idealnie! Pani Karolina jest profesjonalistką i przykłada dużą wagę do jakości usług. Sam salon również robi świetne wrażenie – czysty, schludny, z przyjemną atmosferą. Na pewno tu wrócę i serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają perfekcyjnego manicure! Pani Karolina jest pełna pozytywnej energii, Jej uśmiech i ciepłe podejście sprawiają, że wizyta staje się czystą przyjemnością.
-
Paulina Pineczka ★★★☆☆
Zaczyna się od plusów, zatem manicure hybrydowy u Pani Viktorii to klasa sama w sobie! Precyzja, dokładność i czuć fach w ręku. Do tego Pani Viktoria jest przemiłą, uśmiechniętą osobą. Ogromnie polecam wizytę u tej Pani. Dlaczego zatem 3*, a nie 5*? Niezgodność ceny proszę Państwa. Rezerwując wizytę na booksy widniała cena 110zł, dokonałam przedpłaty w wysokości 33zł celem rezerwacji daty i godziny, pozostałą resztę miałam dopłacić w salonie. Z prostej matematyki wynika, iż pozostało do zapłaty 77zł, a z karty w salonie ściągnęło mi 87zł. Czytając poprzednie komentarze, to nie pierwsza taka sytuacja - bardzo nieładnie. Mam nadzieję, że salon zrekompensuje mi to przy następnej wizycie, bo mimo to!!! mam zamiar dać drugą szansę i wrócić, ale tylko ze względu na dokładnie wykonaną usługę Pani Viktorii.
-
Aneta Jankowska ★★★★★
Do VS Akademii Urody trafiłam dzięki fryzjerce Ani, której ufam bezgranicznie i "chodzę za nią" od prawie 25 lat. Od tylu lat doskonale dobiera mi zarówno kolor farby jak i fryzurę. Polecam ją z całego serca ❤️
-
Daniel Zdun ★★★★★
Serdecznie polecam ten salon. Szczególnie chciałem podziękować Magdzie podolożce, która wyleczyła mi kurzajkę na stopie. Widać pełen profesjonalizm w działaniu oraz wieloletnie doświadczenie, a co najważniejsze posiada pasję do swojej pracy, a nie każdy potrafi ją odnaleźć w tym co robi :)
-
Anna Łukasik (Vnnie) ★★★★★
Z całego serca polecam! Pełna profeska! Przemiła obsługa, cudowna atmosfera :) Bardzo czysto, panie dbają o bezpieczeństwo klientów w dobie trwającej pandemii. Pani Monika robi najpiękniejsze paznokcie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zawsze jestem zachwycona :)
-
Anna Łukasik ★★★★★
Z całego serca polecam! Pełna profeska! Przemiła obsługa, cudowna atmosfera :) Bardzo czysto, panie dbają o bezpieczeństwo klientów w dobie trwającej pandemii. Pani Monika robi najpiękniejsze paznokcie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zawsze jestem zachwycona :)
-
Weronika Bratek ★★★★★
Jestem stałą klientką salonu VS Akademia Urody i nigdy nie zamieniłabym go na nic innego. Pani Magda robi magię na paznokciach, jestem bardzo zadowolona :) polecam serdecznie każdemu kto chce mieć piękne, zadbane i zdrowe paznokcie :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VS Akademia Urody?
VS Akademia Urody znajduje się przy Złotno 7, Polesie, 94-221 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VS Akademia Urody?
Można skontaktować się z VS Akademia Urody pod numerem +48 509 409 809
Jak można dotrzeć do VS Akademia Urody?
Do VS Akademia Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku