Właśnie wróciłam z zabiegu infuzji tlenowej. Godzina relaksu przy cichej muzyce, super. Cera rozświetlona i świerza, podczas masażu po nałożeniu maski odpłynęłam. Polecam i dziękuję.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Morzyszek ★★★★★
-
Dominika Kowalczyk ★★★★★
Masaż relaksacyjny w wykonaniu Pani Michaliny to było coś czego potrzebowałam! Delikatnie i odprężająco. Godzina minęła niczym minutka :) polecam !
-
Zdzisława Nau ★★★★★
Dostałam w prezencie voucher na masaż relakcyjny, zbierałam się prawie rok na jego zrealizowanie i tu niespodzianka, jestem bardzo zadowolona z masażu, polecam Panią Paulinę (chyba nie pomyliłam imienia) młoda dziewczyna, ale ma ręce anioła, dziekuję i bardzo polecam. Pozdrawiam
-
Edmund Mroczek ★★★★★
Naprawdę polecam Edmund. Salon piękności jest najlepszy w mieście Łódź przy ul. al. Tadeusza Kościuszki 106/116. Byłem tam. I pojawię się jeszcze raz. Tylko ten salon piękności Frangipani Studio Urody. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do Klienta.
-
Kropka ★★★★★
Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Zabieg infuzji tlenowej przyjemny i zrobiony bardzo dokładnie, super atmosfera. Pełne zaangażowanie, świetny personel, profesjonalnie wykonana usługa i w dobrej cenie. Będę polecać ten salon. Pełna satysfakcja :)
-
Lucy Green ★★☆☆☆
To moja pierwsza opinia złożona w internecie i przykro mi, że będzie negatywna. Ponieważ nie miałam doświadczenia z profesjonalnym manicurem i to była jedna z moich pierwszych wizyt, na początku, uznałam że "to widocznie nie mój styl" i to ze mną i moimi oczekiwaniami jest coś nie tak i moim najlepszym wyrażeniem opinii będzie decyzja o unikaniu tego salonu i odradzaniu go moim bliskim. Jednak po wizycie w innych salonach od tamtej pory, wróciłam do galerii zdjęć, przypomniałam sobie o grubej warstwie pofałdowanego lakieru na dłoniach i czymś dziwnym, co stało się z pedicure (tak jakby podeszły ciemnym kolorem od dołu paznokcia i lakier zaczął się odklejać od płytki) i uznałam, że to nie jest moje "gwiazdorzenie", tylko po prostu spaprana robota. Niestety. Jeśli chodzi o kwestie subiektywne - jeśli ktoś szuka relaksu, bez wielokrotnych próśb o wystawienie opinii, wychodzenia i sprawdzania, czy szef jest, czy go nie ma, krytykowania i plotkowania, to raczej odradzałabym to miejsce. Reakcja właścicieli i tzw. "zarządzanie kryzysowe" również nie było zbyt eleganckie. Nie chcę być niesprawiedliwa - ta część opinii może wynikać z gorszego dnia manicurzystki lub faktycznie szef nie jest w porządku - rozumiem, jesteśmy tylko ludźmi, ale czemu to musi wpływać na jakość (nietaniej) usługi? Gdyby jakość usługi była wyższa, to może poleciałabym to miejsce na szybki manicure na osiedlu, ale niestety nie mogę znaleźć żadnego pozytywu mojej wizyty.
-
Patrycja Pawłowska ★★★★★
Bardzo polecam zabiegi na ciało w tym gabinecie, Ania potrafi świetnie doradzić i jest fair wobec klienta. Do tego jest przemiła! Czekam na rozszerzenie usług o zabiegi na twarz, np. kwasy. Można trafić na atrakcyjne pakiety i promocje na Facebooku.
-
Luiza Szczerba ★★★★★
Przecudowny gabinet
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Frangipani Studio Urody?
Frangipani Studio Urody znajduje się przy aleja Tadeusza Kościuszki 106/116, Śródmieście, 90-442 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Frangipani Studio Urody?
Można skontaktować się z Frangipani Studio Urody pod numerem +48 794 707 852
Jak można dotrzeć do Frangipani Studio Urody?
Do Frangipani Studio Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku