Opinie

  1. Małgorzata Ćwietkowska ★★★★★

    Od wielu lat korzystam z usług tego profesjonalnie prowadzonego gabinetu, jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonywanych przez każdą z Pań. Niezwykła kultura osobista, empatia, fachowość i chęć ciągłego doskonalenie się to cechy personelu tego salonu - czego chcieć więcej?

  2. Katarzyna Kacprzyk ★★★★★

    Mąż jak i córka mają problem z wrastajacymi paznokciami. Tak myślałam jednak po wizycie w Gabinecie zostałam dokladnie poinformowana o występującym problemie czyli narastanie wałów na płytkę paznokciową, dokaldnie pokazano nam jak mamy przycinać paznokcie, jak czyści waly i od 8 miesięcy ani mąż, ani córka nie mają problemów . Polecam. Fachowość, profesjonalizm i cierpliwość:)

  3. Urszula Wierzbicka ★★★★★

    Jestem naprawdę zadowolona. Wizyta sprawna, bez przeciągania i kombinowania. Nie ma naciągania na niepotrzebne wydawanie pieniędzy na zabiegi. Profesjonalizm i naprawdę ludzkie podejście, pełne zrozumienia. Sympatycznie, bez oceniania. Nawet przez telefon uzyskałam szybką poradę w swojej sprawie, bez hasła: "proszę się zapisać na kolejną wizytę". Polecam!!!!!!!

  1. Małgorzata Miszkiewicz ★★★★★

    Polecam. Od lat korzystam z usług Pani Natalii i zawsze jestem zadowolona.

  2. Olga Leśniewska ★★★★★

    Do salonu trafiłam dzięki znajomej z polecenia. Polecam dalej ze względu na przyjemną atmosferę oraz dobrze wykonany zabieg - moje stopy poczuły w końcu ulgę.

  3. Olga Alfonso Corrales ★★★★★

    Super obsługa i profesjonalne podejście do klienta! Wyszlam z gabinetu z pięknymi paznokciami i w swietnym humorze! Polecam!

  1. Seba 7771 ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa. Korzystam z usług gabinetu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

  2. Martyna ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Manicure hybrydowy zszedł mi po tygodniu, a już wielokrotnie korzystałam z tego zabiegu w innych gabinetach. Napisałam do gabinetu maila, ale niestety nikt sie do mnie nie odezwał, żeby chociaż przepraszam napisać. Ja juz na pewno nie skorzystam z usług tego gabinetu. Albo stare lakiery albo złe przygotowanie paznokcia. Nie wiem. Nie jestem specjalistą, jedynie klientką

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska?

Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska znajduje się przy Rojna 63, Bałuty, 91-167 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska?

Można skontaktować się z Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska pod numerem +48 883 131 287

Jak można dotrzeć do Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska?

Do Gabinet Kosmetyczno - Podologiczny Natalia Bukowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements