Moje ulubione miejsce na paznokcie od 3 lat, zawsze wychodzę z idealną stylizacją w przystępnej cenie jak na Łódzkie realia. Polecam Anie z całego serduszka, paznokcie zrobione z dokładnością i starannością pod same skórki.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata K ★★★★★
-
Sara Wilczek ★★★★★
Jestem absolutnie zachwycona obsługą i podejściem! Efekt końcowy spektakularny – wszystko dopracowane w najmniejszych detalach, z wielką starannością i profesjonalizmem. Na pewno wrócę! Jedyna rzecz, którą można by ulepszyć, to możliwość płatności kartą. Mieszkam za granicą, mój bank nie obsługuje aplikacji BLIK, i mogło się zdarzyć, że nie miałabym gotówki w PLN.
-
dagmara kołtonska ★☆☆☆☆
Paznokcie byly ok Jak wychodzilam ale pod UV tragedia Pani Malgosia ma duzo do powiedzenia, nie integruje sie z klientem bo jest tylko Ona! Gdzie Ona nie byla etc! Widac ze nie ma doseiadczenia w customer service chociaz po tym jak odpowiada na negatywne recenzje, tak nadal jestem w szoku, zero kultury ale za to wyzszosc nad innymi, narcyzm! Salon? Bunkier ciemny, za taka dame sie uwaza Malgosia a nie stac jej na profesjonalny salon!
-
Joanna Juszczak ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie (a jestem wymagającą klientką, zwracająca uwagę na najmniejsze szczegóły:)
-
Dominika Kowalczyk ★★★★★
To już moja czwarta wizyta w tym salonie i za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona! Manicure i pedicure są wykonywane z ogromną dbałością o szczegóły, a higiena jest na najwyższym poziomie. Korzystałam z manicure akrylowego z hybrydą oraz pedicure hybrydowego – efekt zawsze jest perfekcyjny. Pani Małgorzata ma niesamowitą precyzję i talent, dzięki czemu paznokcie wyglądają pięknie i długo się utrzymują. Gorąco polecam!
-
Klaudia Jaworska ★★★★★
To była pierwsza moja wizyta w tym miejscu na przedłużaniu paznokci i jestem zachwycona. Pani zachowywała się wobec mnie bardzo profesjonalnie, miała zaiste świętą cierpliwość do moich pazurków, a nawet udzieliła mi paru rad jak dbać o skórki. Moje mało mówiące "roślinny wzorek" zmieniła w małe dzieło sztuki, o którym marzyłam. Na pewno tu wrócę!
-
Joanna Jung ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata pracuje z dużą uwagą i bardzo precyzyjnie. Pierwszy raz robiłam przedłużenie akrylem i dostałam wskazówki co i jak mam robić, oraz jak dbać później o paznokcie. Na zdjęciach widać stan paznokci po 1,5 tygodnia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Akryl . Autorskie Studio Paznokci?
Akryl . Autorskie Studio Paznokci znajduje się przy Więckowskiego 9, Śródmieście, 90-411 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Akryl . Autorskie Studio Paznokci?
Można skontaktować się z Akryl . Autorskie Studio Paznokci pod numerem +48 505 370 230
Jak można dotrzeć do Akryl . Autorskie Studio Paznokci?
Do Akryl . Autorskie Studio Paznokci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku