Zdecydowałam się napisać tę opinię po dłuższym czasie od zabiegu. Niestety moje brwi nie były wymierzone i narysowane co było ogromnym błędem. Są nierówne, jedna jest wyżej od drugiej, dodatkowo jedna z nich jest narysowana nad linią gdzie rosną włosy, co bardzo rzuca się w oczy. Poprzedni makijaż permanentny, który został delikatnie na końcach brwi nie został zasłonięty, pojawiła się dodatkowa linia.. kolor jest po prostu wstrętny. Finalnie mam krzywe, podwójne brwi nad linią włosków (bez mojej zgody zostały przycięte nożyczkami) wyglądające jak stempel. Bardzo żałuję tego zabiegu. Miałam wcześniej wykonywany makijaż permanentny brwi i nie słyszałam tłumaczeń, ze moje brwi są „trudne”, a zabieg był udany. Jeśli moja skóra przerastała Pani kompetencje należało odmówić wykonania zabiegu, który jest na TWARZY.
Zdjęcia
Opinie
-
Finia Balbinia ★☆☆☆☆
-
Klaudia Orżyńska ★★★★★
Najlepsza linergistka jaka istnieje. Wróciłam po latach na makijaż permanentny ust. Jestem bardzo zadowolonona. Ogrom wiedzy i doświadczenie, miły czysty gabinet. Polecam
-
Maria Nowińska ★★★★★
Pani Wiolka to mistrzyni z artystyczną duszą. Ma cudowne podejście i wiedzę. Jest bardzo delikatna i posiada poczucie estetyki. Gorąco polecam :)
-
Ola Rybarczyk ★★★★★
Polecam makijaż permanentny u Pani Wioli. Kilka lat robiłam brwi w innym miejscu i efekt był mizerny, w końcu odpuściłam, aż trafiłam do Pani Wioli. Po brwiach przyszedł czas na usta, które również zrobiła Pani Wiola. Obie usługi wykonane bardzo profesjonalnie, moje uwagi były brane pod uwagę na każdym etapie, efekt przerósł moje oczekiwania. Same zabiegi praktycznie bezbolesne, atmosfera rewelacyjna.
-
kundel tezpies ★☆☆☆☆
Absolutnie odradzam makijaz permanentny brwi u tej Pani. Niestetu na booksy nie moge wstawic komentarz, poniewaz niefortunnie minelo wczoraj 30dni :) ale bede sukcesywnie odradzac kazdemu wizyte w tym salonie. Po mimo poprawek, gdzie po pierwszym zabiegu moje brwi byly totalnie asymetryczne( zarowno jesli chodzi o ich wysokosc jak i co zaskakujace grubosc i ksztalt! )Pani nie udalo sie sprostac latwemu zadaniu i obecnie mijaja 4 tyg od pierwszej poprawki i brwi nadal sa roznej grubosci i maja malo wspolnego z efektem ombre. Zaskoczylo mnie podczas zabiegu ze Pani odrecznie rysuje brwii i po mimo deklaracji ze po to robi sie permanentny aby zatuszowac asymetrie jeszcze bardziej swoim krzywym malowidlem ja uwidocznila. Zeby tego bylo malo idac na poprawke Pani zaczela mi insynuowac botoks brwi i juz lekarza sprawa co zrobi grunt aby byly symetryczne. Zdawac bysie moglo ze bylo to Pani zadaniem o czym mnie Pani zapewniala podczas pierwszej wizyty.Wychodzac z korekty od razu rzucila mi sie w oczy ogromna asymetria w grubosci jednak bralam to na karby poprawy calej lewej brwi, ktora po pierwszej wizycie nawet nie miala ksztaltu a w lewej jedynie koloru. Jestem wrecz zszokowana ze ta Pani puscila mnie do domu z czyms tak groteskowym na twarzy kasujac oczywiscie pieniadze za wizyte i wiedzac z doswiadczenia jak mierny bedzie efekt. Sumujac chodze juz dwa miesiace z dwoma roznymi brwiami zarowno jesli chodzi o ksztalt i grubosc. Fajnie, o tym wlasnie marzylam decydujac sie na makijaz permanentny.Przyszle klientki nie oszczedzajcie kasy tylko idzcie do fachowej lingeristki, ktora dzieki odpowiednim wymiarom stworzy wam symetryczne! I ladne brewki ombre a nie groteskowe nierowne gruboscia i ksztaltem brwi. W tym momencie musze wydac kolejne pieniadze na kolejna korekte u innej lingeristki a do Pani Wioletty, nie poszlabym juz nawet za darmo co skutkowaloby zapewne juz trzecim miesiacem w nierowych i smiesznych brwiach.
-
Karolina Dąbrowska-Madej ★★★★★
Mam około 2 lat, świetnie się utrzymuje polecam ten gabinet. Bardzo fachowa i miła obsługa. Pozdrawiam
-
Natalia Sz ★★★★★
Mega profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Z całą odpowiedzialnością i świadomością polecam serdecznie.
-
Kasia Leszczyńska ★★★★★
Profesjonalna i przemiła obsługa, wyrozumiała. Ceny bardzo dobre do jakości usług, polecam serdecznie.
-
Wiktoria Wolska ★☆☆☆☆
Na ok. 8 umówionych wizyt, zostałam przyjęta 3 razy, ponieważ za każdym razem zostały podawane mi powody, przez które moja wizyta została odwoływana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Art&Beauty Makijaż Permanentny?
Art&Beauty Makijaż Permanentny znajduje się przy Michała Lermontowa 4, Widzew, 92-512 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Art&Beauty Makijaż Permanentny?
Można skontaktować się z Art&Beauty Makijaż Permanentny pod numerem +48 789 030 506
Jak można dotrzeć do Art&Beauty Makijaż Permanentny?
Do Art&Beauty Makijaż Permanentny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku