Zabieg Kobido to niesamowite doświadczenie – odpręża, rozluźnia napięcia i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Po masażu twarz jest promienna, wygładzona i pełna blasku. Polecam każdemu, kto szuka naturalnej metody odmładzania!
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysiek Kłos ★★★★★
-
Maria Stodulska ★★★★★
Jeżeli raz przekroczysz próg gabinetu Niny, obiecuję że przez lata będziesz tam wracał. Z całego serca polecam to miejsce i usługi. Moja cera poprawiła się o 100% dzięki zabiegom jak również genialnie dobranej pielęgnacji domowej. Polecam Gabinet Coś Pięknego!
-
Aleksandra Paprocka ★☆☆☆☆
Oceniam gabinet fryzjerski. Byłam w tym miejscu drugi raz i tym razem jestem bardzo nie zadowolona. Poprzednim razem było bardzo fajnie i postanowiłam umówić się znowu mimo zmiany miasta zamieszknia. Umówiona na 11, przyjechałam na miejsce punktualnie, ale na fotelu była klientka z którą Pani fryzjerka rozmawiała i farbowała włosy. Nie zostałam poinformowana o opóźnieniu, nie została mi nawet zaproponowana kawa na poczekanie. Na swoją kolej czekałam 50 minut. Miałam już plan wyjść ale szkoda mi było straconego czasu na dojazd. Zostałam zapytana kiedy myłam włosy i akurat myłam przed wizytą więc Pani fryzjerka szybko wyprostowała je prostownicą, podcięła włosy i w niecałe 15 minut zainkasowała 180 zł. Kolejna Pani usiadła już z 5 minutowym opóźnieniem. Bardzo mi przykro, że zostałam tak potraktowana. Od tej pory nie będę już polecać tego miejsca.
-
Anna Plich ★★★★★
Moja opinia dotyczy usług fryzjerskich Pani Małgosi, gdyż z pozostałych usług salonu jeszcze nie miałam szansy skorzystać. Byłam na strzyżeniu i balejażu ok. tydzień temu po raz pierwszy w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgosia znakomicie doradza, biorąc pod uwagę kształt głowy, rysy, oprawę oczu, okulary itp ale również aktywnie słucha i respektuje propozycje klientki. Strzyżenie świetne - po tygodniu i po własnym myciu mogę potwierdzić że fryzura układa się świetnie i nie wymaga wysiłku i czasu poświęconego na stylizację. Zwykłe wysuszenie "robi robotę" a moje cienkie włosy wyglądają na gęstsze dzięki odpowiwdniej fryzurze. W balejażu chodziło mi o bardzo naturalny efekt i wyszło dokładnie tak jak prosiłam! A w dodatku koloryzacja trwa krótko, dzięki użuciu odpowiednich produktów. Bardzo dobra - moim zdaniem - relacja jakości do ceny. Wcześniej całe życie chodziłam do innego (również b. dobrego) salonu, jednak ze względu na bliskość i moje zadowolenie z usługi, myślę że zostanę z Panią Małgosią na dłużej. Serdecznie polecam!
-
Anna P. ★★★★★
Moja opinia dotyczy usług fryzjerskich Pani Małgosi, gdyż z pozostałych usług salonu jeszcze nie miałam szansy skorzystać. Byłam na strzyżeniu i balejażu ok. tydzień temu po raz pierwszy w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgosia znakomicie doradza, biorąc pod uwagę kształt głowy, rysy, oprawę oczu, okulary itp ale również aktywnie słucha i respektuje propozycje klientki. Strzyżenie świetne - po tygodniu i po własnym myciu mogę potwierdzić że fryzura układa się świetnie i nie wymaga wysiłku i czasu poświęconego na stylizację. Zwykłe wysuszenie "robi robotę" a moje cienkie włosy wyglądają na gęstsze dzięki odpowiwdniej fryzurze. W balejażu chodziło mi o bardzo naturalny efekt i wyszło dokładnie tak jak prosiłam! A w dodatku koloryzacja trwa krótko, dzięki użuciu odpowiednich produktów. Bardzo dobra - moim zdaniem - relacja jakości do ceny. Wcześniej całe życie chodziłam do innego (również b. dobrego) salonu, jednak ze względu na bliskość i moje zadowolenie z usługi, myślę że zostanę z Panią Małgosią na dłużej. Serdecznie polecam!
-
Magdalena Przybyłowska ★★★★★
Piękne miejsce, profesjonalny i przemiły personel. Zadbają doskonale o skórę, makijaż i pazurki. Gorąco polecam wszystkie zabiegi szczególnie u Magdy. A jak ktoś potrzebuje jeszcze piękne upięcie włosów to tylko do Sylwii. Mnie zaczepiano na ulicy gdzie taki piękny makijaż i fryzura były wykonane. Coś Pięknego na codzień i od święta! Polecam!
-
Inez Sunyata ★★★★★
Jestem zachwycona profesjonalną obsługą. Już od samego wejścia do salonu poczułam, że salon dba o najwyższą jakość. Zwłaszcza Pani Ula, która swoją pozytywną energią, życzliwością, zaangażowaniem i uważnością, zaopiekowała się mną podczas zabiegu depilacji. Życzę wszystkiego dobrego!
-
Marta Jaskułowska ★★★★★
Pani Małgorzata Fortecka jest niesamowicie utalentowanym fryzjerem - fryzura spod jej dłoni jest piękna i zadbana przez nawet kilka miesięcy, jednocześnie nie wymaga szczególnej uwagi ani pielęgnacji. Jednocześnie za każdym razem zadziwia mnie, jak efekt ten osiągany jest dosłownie kilkoma cięciami nożyczek. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Coś Pięknego by Fortecka?
Coś Pięknego by Fortecka znajduje się przy Jaspisowa 33, Bałuty, 91-360 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Coś Pięknego by Fortecka?
Można skontaktować się z Coś Pięknego by Fortecka pod numerem +48 570 777 503
Jak można dotrzeć do Coś Pięknego by Fortecka?
Do Coś Pięknego by Fortecka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku