termin od razu, jestem bardzo zadowolona z podcięcia włosów, pani bardzo miła, polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Białecka ★★★★★
-
Kinked son ★☆☆☆☆
Jedną gwiazdka to za dużo. Pan obcinający męskie głowy nie ma pojęcia co robi. 0 cieniowania, mimo że zapłaciłem za brodę pan dotknął ją maszynką dokładnie 6 razy przejeżdżając obojętnie co zostawiając kępki brody. A w środku mimo niesamowicie biednego asortymentu wszystko we włosach. Jeżeli chcesz dobrze wyglądać błagam daruj sobie to miejsce.
-
K ★★★★★
Pani Olena jest przesympatyczna, wykonała mój manicure klasyczny bardzo starannie, doradziła mi przepiękny kolor lakieru. Byłam pozytywnie zaskoczona trwałością lakieru. Polecam
-
kamciack ★☆☆☆☆
Właścicielka salonu wystawiła na licytację usługę przedłużenia żelowego. Po wygraniu licytacji skontaktowałam się z salonem w dniu 29.12 i zaproponowałam dwa terminy na podstawie tych dostępnych na booksy. Pomimo widocznego grafiku na tej platformie otrzymałam odpowiedź, że grafik na styczeń jeszcze nie został ułożony, będzie jutro i dostanę informację zwrotną, której brak do dzisiaj. Jeden z interesujących mnie terminów na booksy jest już zajęty więc wygląda na to, że salon jednak działa na bieżąco. Dla mnie takie zachowanie skreśla salon nikt właścicielki nie zmuszał do wystawienia licytacji więc sytuacja absurdalna :) jako dowód sytuacji przesyłam screen rozmowy
-
Magdalena Nowak ★☆☆☆☆
Niestety, nie mogę ocenić do końca pracy Pani Oleny. Widać, że Pani Olena nie do końca wszystko rozumie, chociaż wydawała się bardzo sympatyczna. Rozmawiałam głównie ze mną Pani, która obok wykonywała manicure i rozmawiała ze mną po polsku. Niestety zauważyłam, że narzędzia, które rozpakowała Pani żeby wykonać u mnie pedicure nie były wysterylizowane. Pasek na opakowaniu nie miał koloru brązowego. Pani obok tłumaczyła, że na pakiety wylała jej się kawa i musiała je przepakować. Innego pakietu zestawu narzędzi wysterylizowanych nie zaproponowała. Żałosne. Powiedziała do Pani Oleny żeby w takim razie nie wycinała mi skórek. W tym momencie zrezygnowałam z usług. Nie zamierzam płacić za nie do końca wykonaną usługę narzędziami niewiadomego pochodzenia. Oczywiście rozwiązała się dyskusja i Pani dość niegrzecznie się do mnie odzywała. Kobiety, zawsze sprawdzajcie czy narzędzia są sterylne. To najczęściej u kosmetyczki zarażamy się np. HCV. Bo właśnie one chcą przyoszczędzić na kliencie. Pakują pakiety, że niby są sterylne (w niebieskie foliowe opakowania) a wcale nie sterylizują ich. Niestety salon także nie wyglądał na zadbany. Wszędzie kurz i paznokcie. Ja rozumiem, że to salon kosmetyczny, ale powinno przynajmniej posprzątać się na stanowisku lub fotelu po poprzedniej klientce. Tutaj tego zabrakło. Zastanówcie się czy w takim salonie ryzykować i cokolwiek robić.
-
Magdalena Kabała ★★★★★
Polecam
-
Mela Wosińska ★☆☆☆☆
Jestem bardzo nie zadowolona z usług manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg zrobiony powierzchownie i bez efektów. Stracone pieniądze i czas
-
Natalia Włodarska ★★★★★
Pełen profesjonalizm, paznokcie trzymają się bardzo długo, przy przedłużeniu kształt zrobiony perfekcyjnie
-
matka i zona A .S ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście ,długo utrzymujące się paznokcie i naturalnie wyglądające sztuczne rzęsy . Naprawdę SUPER
-
Kari Mari ★★★★★
Polecam całym sercem. Obsługa rewelacja, pani Karolina wyczarowała mi termin na paznokcie w mig. Uśmiechnięta, profesjonalna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Victoria Beauty Lodz?
Victoria Beauty Lodz znajduje się przy Józefa Elsnera 13, Widzew, 92-504 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Victoria Beauty Lodz?
Można skontaktować się z Victoria Beauty Lodz pod numerem +48 796 462 662
Jak można dotrzeć do Victoria Beauty Lodz?
Do Victoria Beauty Lodz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku