Jestem mega zadowolona z poziomu usług tego salonu. Miałam okazję robić pazurki i jestem zachwycona!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Sadowska ★★★★★
-
Даша Клунная ★★★★★
Masaż rąk i stóp bardzo mi się podobał! Masażysta pracuje profesjonalnie i delikatnie, a po zabiegu poczułam lekkość i odprężenie. Atmosfera była przyjemna i spokojna. Polecam!
-
Anna Krynicka Adamczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłam na rzęsach. Ta "stylizacja" nie utrzymała sie nawet 5 dni. Nie mam już nic na oczach. Kompletnie nie warta usługa swojej ceny i czasu. Do tego pokój gdzie jest łóżko stale otwarty. Ciągle ktos sie kręcił obok łóżka. Kwintesencją była mega głośno dudniąca muzyka. Zamiast sie zrelaksować to wyszłam z bólem głowy.
-
Karolina D ★☆☆☆☆
DRAMAT. Miałam od dawna umówiona wizytę na czesanie + makijaż na ważne wydarzenie, tydzień przed dzwonią by przełożyć o pół godziny, niebardzo mi pasowało, ale nie miałam wyjścia i się zgodziłam, po czym kilka przed odwołują wizytę mimo dostępnych terminów na booksy!!! Zostawiły mnie bez makijażu i fryzury na wesele, a tak późno nie mogłam już nic innego znaleźć. NIEPOWAŻNE
-
Justyna Patuszczyk ★☆☆☆☆
Z blondu poprosiłam na ciemny blond ewentualnie jasny brąz. Wyszłam z prawie czarnym kolorem. Nie polecam + ceny mocno zawyżone wręcz kosmiczne.
-
Aneta Wojciechowska ★★★★★
Gorąco polecam salon Freya. Bardzo miła obsługa, która potrafi podpowiedzieć gdy nie jesteśmy czegoś pewne. Ogromny zakres przeróżnych usług. A i samo miejsce niesamowicie przytulne. Wszystko to składa się na chęć powrotu tutaj.
-
Dominika Sikora ★★★★★
Paznokcie są PRZEPIĘKNE! Pani Anastasja jest bardzo dokładna, paznokcie maja idealny kształt. Kilkukrotnie w ciągu wizyty zadano mi pytanie czy wszystko jest ok, czy długość jest odpowiednia ;) najpewniej wrócę, była to moja pierwsza wizyta. Polecam!
-
Katarzyna Malinowska ★★★★★
Kilka razy byłam w tym salonie i powiem szczerze że jestem zachwycona podejściem dziewczyn do tego co robią. Mani, pedi perfekcyjnie wykonany, rzęsy noszę normalnie dłużej niż miesiąc, po żadnej stylistce tak nie miałam. Dziś byłam na koloryzacji blond. No dodaje zdjęcia, chyba nie muszę nawet nic mówić. Polecam z czystym sumieniem.
-
Wild Berry ★★★★★
Gorąco polecam ten salon! Już kilka razy skorzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Fajne dziewczyny, miła atmosfera Paznokcie idealnie przedłużone, rzęsy też bardzo mi się podobają. Napewno będę wracać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Freya Beauty Studio?
Freya Beauty Studio znajduje się przy Ludwika Zamenhofa 1, Śródmieście, 90-431 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Freya Beauty Studio?
Można skontaktować się z Freya Beauty Studio pod numerem +48 577 094 054
Jak można dotrzeć do Freya Beauty Studio?
Do Freya Beauty Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku