Kolejny raz przychodzę po karkówka a karkówki brak. Następnym razem idę najpierw na mięsny jak znowu nie będzie to wychodzę.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Ka ★☆☆☆☆
-
Tomek Urbaniak ★★★★☆
Duzy sklep, szeroki asortyment, ceny dobre. Jedna gwiazdka odjęta za to, że obsługa często mało zorientowana co do asortymentu/promocji. Nie to żeby byli nie uprzejmi - poprostu albo rotacja za duża, albo szkolenia kiepskie. Generalnie polecam na większe zakupy spożywcze.
-
Mariusz Korczak ★★★★☆
Przestronnie, duży asortyment . Jedyny minus to lada z wędlinami. Cięte są za grubo, pakowane niechlujnie . Dwa razy podczas wykładania ich z na taśmę , z opakowania wyciekł płyn którym ociekaly wędliny . Z ich świeżością też bywa różnie , wędliny kupowane u Zyguly np. na spokojnie trzymają swoją świeżość w lodówce a te z Kaufland po 3 dniach śmierdzą
-
Анастасия Гусева ★☆☆☆☆
Byłam dziś 25.10.2025 w godzinach 11:30-11:55 z małym dzieckiem przy kasach samoobsługowych, dziecko zaczęło płakać, a zamiast pomocy zostałam nieuprzejmie odprawiona. Dwie kasjerki widziały sytuację, ale żadna nie pomogła, mimo dużej kolejki i mojego stresu. Bardzo nieprofesjonalne i nieempatyczne zachowanie. Tego typu podejście jest nie do przyjęcia, zwłaszcza w dużej sieci, która deklaruje wysoką jakość obsługi klienta. Proszę o reakcję i wyciągnięcie konsekwencji.
-
Joanna D ★★★★★
Często robię tutaj zakupy, ponieważ mieszkam bardzo blisko, jak to się mówi, w kapciuszkach do sklepu nawet po jedną rzecz, fajne są promocje z których kożystam, bardzo duży wybór czy to spożywcze artykuły, kosmetyki, i zacne trunki.
-
Przemysław Jaremko ★☆☆☆☆
Kiedyś robiłem tutaj zakupy regularnie na chwilę obecną omijam szerokim łukiem. Panie ze stoiska z wędlinami są nadzwyczaj opryskliwe i aroganckie. Nie potrafią położyć normalnie produktu na ladzie, rzucają jak psu. Kiedy zwróciłem uwagę usłyszałem że nie muszę robić zakupów u nich - pełen profesjonalizm. Obcokrajowcy przy kasach samoobsługowych nie rozumieją w języku polskim, kiedy potrzebujesz pomocy usłyszysz "ja nie paniemaju" kto ich rekrutuje?? Sklep zszedł na psy.
-
procent1968 ★☆☆☆☆
Kauflandy od pewnego czasu tracą w moich oczach. W zasadzie nigdy ich nie lubiłem bo to przecież w zasadzie "duży magazyn" a teraz obsługa coraz gorsza Dzisiaj bezskutecznie czekałem w punkcie obsługi klienta na pana który mruknął cos do mnie gdy podszedłem i natychmiast zniknął aż do ... niepowrotu. Zostałem obsłużony przez kogoś innego. Przychodzę tu tylko w celu zakupu rzeczy których nie ma gdzie indziej ale już namierzyłem w Selgrosie więc żegnaj Kauflandzie
-
patrycja gorczynska ★★★☆☆
Obsługa tragiczna, po podejściu do kasy brak podstawowego „dzień dobry” zakładam że to dlatego iż, pani miała około 60 lat a ja jako klientka 26 lat więc w jej głowie zapewne powstała myśl: „nie będę się jakiejś głupiej małolacie kłaniać”. Tyle się mówi że, my młodzi nie mamy w sobie kultury, ale któż jak nie tacy ludzie mogą nas jej nauczyć. Płaciłam kartą-o tym że, już mam zbliżyć kartę nie zgadniecie ale nie dowiedziałam się od pani kasjerki tylko zorientowałam się po około pół minuty że pani kasjerka wbiła już tę opcję ale zgaduje że „nie chciało jej sie” o tym mnie poinformować-ciekawe ile bym tak stała gdybym nie spojrzała na terminal. Żenada, tacy ludzie nie powinni pracować przy obsługiwaniu klienta.
-
M M ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia, sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, jest bardzo czysto i schludnie, dużo kas samoobsługowych. Dla mnie jednak problemem od długiego czasu jest panujący w sklepie zaduch. Nie potrafię wytrzymać tam dłużej niż 15 minut ponieważ nie mam zamiaru rozbierać się do podkoszulka aby się nie spocić. Jest zdecydowanie za ciepło, zużyte powietrze zalega tam chyba od roku, nie ma żadnej wentylacji lub została wyłączona dla oszczędności. W powietrzu można zawiesić przysłowiową siekierę. Proszę managera sklepu o zwrócenie uwagi na tą sprawę.
-
Łukasz Łabno ★★★☆☆
Tanio i maja ładowarkę dla tesli! Rewelacja! Sklep jak każdy inny market! Jest bo jest warzywa Ok reszty nie oceniam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaufland?
Kaufland znajduje się przy Legnicka 62, Fabryczna, 52-204 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaufland?
Można skontaktować się z Kaufland pod numerem +48 800 300 062
Jak można dotrzeć do Kaufland?
Do Kaufland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku