Jedzenie takie se, od biedy da się zjeść . Obsługa nie miła nie odpowiedzą na dzień dobry i dowidzenia . Kurz brut i smród panuje w lokalu . Toaleta jest w opłakanym stanie patrząc od drzwi wejściowych które nie domykają się a po przez wystający włącznik światła . Toaleta męska jest zamknięta i trzeba się załatwiać w damskiej . Nie polecam za bardzo tego lokalu w okolicy jest dużo lepszych.
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena Bach ★★☆☆☆
-
Елена Бурцева ★☆☆☆☆
Byłam wielką fanką Zahira , ale po dzisiejszym zakupie mega się rozczarowałam. W bułce w ogóle nie ma sosu, mięsa, czy kapusty. To ciasto kosztuje 31 zł. To jakiś żart?Za takie pieniądzy kupować suchy chleb? Wielki apel do firmy, żeby zwróciła uwagę i może zrobiła jakieś szkolenie dla kucharzy, bo po dzisiejszym rollo nie mam już ochoty do Was wracać. Jeszcze mam nadzieję że to opinie przeczyta kucharz i zwróci uwagę na swoją pracę.
-
Izabella Florczak ★★★☆☆
Jedzenie z klasycznymi kebabami w porządku, fajna opcja vege. Obsługa OK. Moje zakupu na wynos i byłya to dobra decyzja, lokal delikatnie mówiąc nie zacheca do konsumcji wewnątrz jest "obskurny" obdrapany i brudny "błaga" nie tylko o remont, ale też o generalne posprzątanie. Dobrze, że jedzenie jest robione na widoku. Z racji wygladu lokalu, sprawiającego wrażenia wszechogarniajacego brudu, już więcej j nie planuję korzystać.
-
Froggee 777 ★☆☆☆☆
same frytki praktycznie nie czuć mięsa a frytki są stare i grzane w mikrofalówce a pani z recepcji jest nie miła
-
Adrian B ★☆☆☆☆
Ktos jeszcze sprawdza jakosc w tych lokalach? Jedzenie tragiczne, ilosc miesa w kebabach jest taka ze zaraz będą to kebaby wegetariańskie, proporcja miesa do tej pokrojonej kapusty jest aż zabawna
-
Kamil Huszczo ★☆☆☆☆
Przyszedłem do was po roku. Było blisko 25 minut do zamknięcia. Zamówiłem na wynos. Pani przy kasie była czerstwa. Sam pracuję w gastronomii. Rozumiem, że jak ktoś przychodzi chwilę przed zamknięciem to wszyscy kręcą nosem. Ale praca jest pracą. Chwilę po mnie weszło kilku chłopaków. Pani od kasy zmywała wtedy podłogę, powiedziała coś w swoim języku jadowitym tonem i prawie że rzuciła mopem. Nieważne. Zabrałem się w domu za jedzenie jakieś 10 minut od wydania rollo. Ciasto z góry przypieczone, wszystko w środku bardzo zimne. Nawet ser się nie rozpuścił. Był w kawałkach i jak z lodówki. Zjadłem trochę i musiałem go wyrzucić. Idę spać głodny. Znowu zawiodłem się na Zahirze. Mam nadzieję, że jutro nie będę miał rozwolnienia. Cóż. Dobranoc.
-
Marcin J ★☆☆☆☆
Słabo te kebaby smakują. Coraz niższa jakość, a ceny rosną. W środku rolo sama marchewka z kapustą. Sos lejący się mógłby być gęstszy. Mięso liche jakby zmielone. Jak na mega rollo 50cm to nie warto. Mięsa zdecydowanie za mało jak na taką wielkość kebaba.
-
Grzegorz ★☆☆☆☆
Super "mega" rollo - praktycznie sam lawasz z dużą ilością sosu, bardzo cienki. Nie polecam.
-
Oli ★☆☆☆☆
Totalnie nie polecam. Kebab talerz z serem - mięso niezbyt świeże, frytki jak ciapa, a surówki to już kompletne dno. Marchewki naładowali, ser feta to seropodobny wyrób...tańsza wersja. Sosy w ogóle bez smaku ledwo wymieszany majonez z ketchupem, miał być jeszcze czosnkowy ale Pani nie zrozumiała nic co się do niej mówiło. Ból brzucha i niesmak pozostał.
-
jeronimo ★☆☆☆☆
Przed chwilą byłem osobiście w tym czym co zwie się zahir kebab i dostaliśmy surówkę z 5 kawałkami miesa jedna gwiazdka to za duzo nie kupujcie w zahir to złodzieje!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zahir Kebab?
Zahir Kebab znajduje się przy Rzgowska 69a, Górna, 93-020 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?
Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 459 566 630
Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?
Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku