Byłem dzisiaj w sklepie Salomon w Factory Outlet Wrocław i ręce mi opadły. Chciałem zapłacić kartą, usłyszałem że „nie ma internetu, więc się nie da”. Dobrze, pomyślałem, zapłacę gotówką. I tutaj kolejny absurd: odmówiono przyjęcia gotówki, bo „nie mają wydać”. Obsługa zamiast choćby spróbować rozwiązać problem zaczęła się śmiać i zachowywać chamsko, pokazując że kompletnie im nie zależy czy ktoś coś kupi czy nie. Takiego poziomu olewania klienta i braku kultury dawno nie widziałem. Sklep sprawia wrażenie jakby prowadziły go osoby które za wszelką cenę chcą zniechęcić ludzi do zakupów. Totalna kompromitacja i antyreklama dla marki Salomon.
Zdjęcia
Opinie
-
Anonymous ★☆☆☆☆
-
To Ja ★★★★★
Nieduży sklep ze sporym asortymentem. Pracownicy to pół na pół - pan który nas obsługiwał i szukał butów - bardzo miły, rzeczowy za to pan w okularach przy kasie no cóż....obrażony na cały świat i nie bardzo wiedział co on tam robi....
-
Pani Brokułowa ★★★★★
Pani Ania (w okularach) z dużym zaangażowaniem, cierpliwością i pozytywnym nastawieniem pomogła wybrać buty odpowiednie do naszych potrzeb - jesteśmy zadowoleni z zakupów i na pewno wrócimy :)
-
Maria Ketpuch ★★★★★
Obsługa była świetna! Mimo dużej liczby klientów, otrzymałam indywidualną uwagę. Zapytałam o rozmiar butów Techamphibian, którego akurat nie było (prawdopodobnie ktoś przymierzał). Już miałam wychodzić, ale po kilku minutach sprzedawca wrócił z pudełkiem dokładnie w moim rozmiarze. Kupiłam od razu! Wielkie podziękowania dla tego sprzedawcy -profesjonalizm i zaangażowanie na 100%!
-
Łukasz 80 ★★☆☆☆
Słabo, na stronie buty są w sklepie brak,nawet nie ma informacji kiedy będą-jak będą to będą?!
-
Beata Stępkowska ★★★★★
Fantastyczne miejsce z pomocna i sympatyczna ,pełna empatii fachową obsługą…Od dłuższego czasu przemierzałam pomiędzy kolejnymi sklepami sportowymi .Noo..nie oszukujmy się ,ale za szczupła to ja nie jestem. Producenci odzieży sportowej zakładają ,że jesli chcesz ćwiczyć musisz nie dawać cienia. Straciłam nadzieję i przestałam wyglądać cudu …wchodząc do sklepu Salomon nawet już nie miałam nastroju, bardziej mąż mnie tam pociągnął ..i nagle okazało się ,ze mogę mieć to o czym tak długo marzyłam . Komunikatywna obsluga podeszła ze zrozumieniem do mojej sprawy ,podpowiedziała ,doradziła i ubrała..wychodząc byłam zadowolona a wręcz szczęśliwa . I wiecie co?? Wrócę tam bo warto ..super jakości towar ,wart swojej ceny..które nie odbiegają od innych marek . A jesli jesteś tak jak ja fanką przecen.. masz szanse ..Polecam z całego serducha .
-
Przemyslaw Kaminski ★☆☆☆☆
Dno . Takiego gówna co sprzedaja po takiej cenie nigdzie nie widziałem. Salomon w Polsce a innych krajach to nieporozumienie. Towarzystwo za lada, typowo nastawione do klienta( z niechęcią) . Siedzą chyba za karę. Nie pozdrawiam. Odradam
-
Łukasz Bieńko ★★★★★
Duża wiedza produktowa i praktyczna w temacie sprzętu. Doradzają a nie wciskają na siłę. prezentacja produktów adekwatnych do umiejętności kupującego. Polecam ! Sprzęt się sprawdził w 100%
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salomon. Sklep sportowy?
Salomon. Sklep sportowy znajduje się przy Graniczna 2, Fabryczna, 54-610 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salomon. Sklep sportowy?
Można skontaktować się z Salomon. Sklep sportowy pod numerem +48 607 377 814
Jak można dotrzeć do Salomon. Sklep sportowy?
Do Salomon. Sklep sportowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku