Opinie

  1. marcin bartosik ★★★★☆

    Zjechałem z trasy parę kilometrów skuszony opiniami i nadzieja ze będzie jeszcze otwarte. Nie zawiodłem się. Niestety przejadłem. Przepraszam właściciela że jedak coś na talerzu zostawiłem... już nie mogłem. Jedzenie bardzo dobre.

  2. Krzysztof Jedrasik ★★★★★

    Bardzo domowe jedzenie,robione ze smakiem, codzienne zmiany, więcej niż rozsądne ceny. Np 22.10.2025 pierogi 7 sztuk porcja 22 zł kompot 4 zł. Schadowy 22 zł.

  3. Tomasz Roter ★★★★★

    Pyszne domowe jedzenie. Specyficzny klimat w stylu PRL. Bardzo miła obsługa. Prosta karta, wszystko na świeżo!

  1. Łukasz Bartnik ★★★★☆

    Trudno mi napisać coś więcej o tym miejscu, ponieważ nie dane mi było porządnie popróbować ich kuchni. Może miałem pecha, może byłem poza sezonem - nie wiem. Dość powiedzieć, że ok godziny 15-16 w środku tygodnia były w menu 3 dania, z czego jedno się skończyło tuż przed naszym przyjściem. Udało mi się spróbować fasolki po bretońsku (dostałem ostatnią porcję), a kolega wziął kotleta z piersi kurczaka z frytkami i surówką. Trochę szkoda, bo lokal ma opinie dobre, a zdjęcia sugerują większy wybór. Ogólnie oba dania smaczne, choć fasolka zbyt łagodna jak na mój gust. Na plus ogromna porcja. W pierwszej chwili byłem zaskoczony ceną (18 zł), ale za tą cenà stała podwójna porcja fasolki, więc duży plus. Obsługa bardzo miła. Lokal czysty. Ogólnie wrócę przy okazji, może będzie większy wybór.

  2. Joanna W ★★★★★

    Miejsce znalezione przez mapy google. Dużo miejsca na stoliki, szybka realizacja, bardzo dobre jedzenie i niskie ceny. Mały wybór, ale przez to wiadomo że jedzenie na pewno świeże. Bardzo polecam. Szkoda, że nie mają większego parkingu, bo pewnie TIRy tłumnie nawiedzałyby to miejsce

  3. tomasz kowalski ★★★★★

    Super jedzenie , przepyszne obiady polecam

  1. Krzysztof Milewski ★★★★★

    Polecam. Warto!

  2. A T ★★★★★

    Duże porcje, mały wybór dań,co jest akurat na plus-są świeże,gotowane na bieżąco. Ceny niskie. Sycąca zupa-bdb szczawiowa-6 zł, drugie danie 16 zł. Kompot 2 zł.Polecam

  3. Lucky & Tuptuś ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce z bardzo smacznymi posiłkami w bardzo przystępnej cenie. Obsługa bardzo miła i kulturalna. Wystrój lokalu przyjazny. Jedzonko pycha i jeszcze raz pycha. Warto zajrzeć :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Maxis Łukasz Stępień?

Bar Maxis Łukasz Stępień znajduje się przy Wschodnia 1, 97-330 Sulejów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Maxis Łukasz Stępień?

Można skontaktować się z Bar Maxis Łukasz Stępień pod numerem +48 509 707 501

Jak można dotrzeć do Bar Maxis Łukasz Stępień?

Do Bar Maxis Łukasz Stępień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements