Najlepsza żabka na pietrynie ! Nigdy nie było z niczym problemu ,( a chodzę tam od x lat ) obsługa bardzo pomocna Największe brawa dla najbardziej wspaniałego człowieka w tej żabce, Małego :))) to jest człowiek wielozadaniowy zawsze chętny do pomocy , zrobi wszystko zeby klient wyszedł zadowolony , no i oczywiście mamuśka :)
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Pe ★★★★★
-
Kamil Kroll (Soul) ★☆☆☆☆
Zabka w wersji "Bałuty" , brak towarów typowo żabkowych typu weger , nie możliwość podgrznaia jedzenia o 21:50 wbrew polityce korporacji. Ciągle awantury obsługi, pracownicy przychodzą z dziećmi ,krzyczą na nie , słychać płacz i krzyki.
-
Rzabol ★★★★☆
Standardowy sklep sieci Żabka znajdujący się w samym centrum Łodzi na głównej ulicy. Zatowarowanie w porządku, czystość klasa. Czasami przesiadują tu dziwni ludzie ale są nieszkodliwi ;)
-
Bianka Pawella ★☆☆☆☆
Dzień dobry, chciałabym aby obsługa klienta się zmieniła czyli zachowywanie sobie ciągłego narzekania na pracę dla siebie bądź na chwilę gdzie nie ma w lokalu żadnego klienta. Byłam dziś kupić dwa napoje, Pani kasjerka nie zaproponowała aplikacji żabki ale za to ciągle narzekała że jej się nie chce oraz nie ma sił i że ludzie są głupi oraz po co im ta aplikacja żabki przez te nie odpowiednie komentarze nie czułam się dobrze jako klient i chciałam też przekazać że co drugie słowo były bluzgi. Niestety tym samym kasjerka zamiast skupić się na kliencie rozmawiała a bardziej narzekała do koleżanki obok która w tym czasie dokładała papierosy.
-
Xia ★☆☆☆☆
Zmiana kasjerki trwa bardzo długo, ponieważ dwie panie stoją i się śmieją zamiast zrobić cokolwiek
-
Anita Nowak ★★★☆☆
Lubię ten sklep ze względu na dobre zaopatrzenie, ale próbowano mnie naciągnąć więc to dość nieprzyjemne doświadczenie bo bardzo nie lubię się kłócić o pieniądze, ale kiedy ktoś mnie chce ewidentnie naciągnąć no to nie odpuszczę. Po całej sytuacji nawet ekspedientka nie przeprosiła, a obrażona rzuciła mi produktami.
-
Wordlord ★★★★☆
Żabka usytuowana na samej Piotrkowskiej, więc siłą rzeczy dość mocno ukierunkowana na alkohol i przekąski, ale inne podstawowe artykuły również są dostępne.Obsługa miła, jeśli ktoś był chętny mógł nawet uciąć sobie krótką pogawędkę. Ceny są dość wysokie jak to w Żabce, ale za to są na każdym kroku, więc coś za coś.
-
Piotrek Janikowski ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Panie świetnie dają sobie radę z obsługą nawet jak jest dużo ludzi wszystko bardzo sprawnie idzie. Polecam
-
92rutkowski ★☆☆☆☆
Zamykają przed czasem pół godziny do zamknięcia i nikogo nie wpuszczają. Obsługa arogancka, nie polecam
-
Wróżka Lilly ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa dwóch panów !! Odmówili mi sprzedaży artykułu ponieważ o godz 18 nie mieli wydać z sumy 100zl !!! Piotrkowska ,wieczór a nie mieli wydać z 100 zł szok !! Wyszłam nie kupując tego czego chciałam !!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Piotrkowska 89, Śródmieście, 90-423 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku