Opinie

  1. Kasia Pe ★★★★★

    Najlepsza żabka na pietrynie ! Nigdy nie było z niczym problemu ,( a chodzę tam od x lat ) obsługa bardzo pomocna Największe brawa dla najbardziej wspaniałego człowieka w tej żabce, Małego :))) to jest człowiek wielozadaniowy zawsze chętny do pomocy , zrobi wszystko zeby klient wyszedł zadowolony , no i oczywiście mamuśka :)

  2. Kamil Kroll (Soul) ★☆☆☆☆

    Zabka w wersji "Bałuty" , brak towarów typowo żabkowych typu weger , nie możliwość podgrznaia jedzenia o 21:50 wbrew polityce korporacji. Ciągle awantury obsługi, pracownicy przychodzą z dziećmi ,krzyczą na nie , słychać płacz i krzyki.

  3. Rzabol ★★★★☆

    Standardowy sklep sieci Żabka znajdujący się w samym centrum Łodzi na głównej ulicy. Zatowarowanie w porządku, czystość klasa. Czasami przesiadują tu dziwni ludzie ale są nieszkodliwi ;)

  1. Bianka Pawella ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, chciałabym aby obsługa klienta się zmieniła czyli zachowywanie sobie ciągłego narzekania na pracę dla siebie bądź na chwilę gdzie nie ma w lokalu żadnego klienta. Byłam dziś kupić dwa napoje, Pani kasjerka nie zaproponowała aplikacji żabki ale za to ciągle narzekała że jej się nie chce oraz nie ma sił i że ludzie są głupi oraz po co im ta aplikacja żabki przez te nie odpowiednie komentarze nie czułam się dobrze jako klient i chciałam też przekazać że co drugie słowo były bluzgi. Niestety tym samym kasjerka zamiast skupić się na kliencie rozmawiała a bardziej narzekała do koleżanki obok która w tym czasie dokładała papierosy.

  2. Xia ★☆☆☆☆

    Zmiana kasjerki trwa bardzo długo, ponieważ dwie panie stoją i się śmieją zamiast zrobić cokolwiek

  3. Anita Nowak ★★★☆☆

    Lubię ten sklep ze względu na dobre zaopatrzenie, ale próbowano mnie naciągnąć więc to dość nieprzyjemne doświadczenie bo bardzo nie lubię się kłócić o pieniądze, ale kiedy ktoś mnie chce ewidentnie naciągnąć no to nie odpuszczę. Po całej sytuacji nawet ekspedientka nie przeprosiła, a obrażona rzuciła mi produktami.

  1. Wordlord ★★★★☆

    Żabka usytuowana na samej Piotrkowskiej, więc siłą rzeczy dość mocno ukierunkowana na alkohol i przekąski, ale inne podstawowe artykuły również są dostępne.Obsługa miła, jeśli ktoś był chętny mógł nawet uciąć sobie krótką pogawędkę. Ceny są dość wysokie jak to w Żabce, ale za to są na każdym kroku, więc coś za coś.

  2. Piotrek Janikowski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Panie świetnie dają sobie radę z obsługą nawet jak jest dużo ludzi wszystko bardzo sprawnie idzie. Polecam

  3. 92rutkowski ★☆☆☆☆

    Zamykają przed czasem pół godziny do zamknięcia i nikogo nie wpuszczają. Obsługa arogancka, nie polecam

  1. Wróżka Lilly ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa dwóch panów !! Odmówili mi sprzedaży artykułu ponieważ o godz 18 nie mieli wydać z sumy 100zl !!! Piotrkowska ,wieczór a nie mieli wydać z 100 zł szok !! Wyszłam nie kupując tego czego chciałam !!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Piotrkowska 89, Śródmieście, 90-423 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements