Całkiem spoko, i w miarę czysto często tym sklepom towarzyszy chaos a tu bylo w miarę wszystko ułożone
Zdjęcia
Opinie
-
Nika ★★★★☆
-
NEW LOOK OPTYK ★☆☆☆☆
Nie polecam. Strasznie trudno poruszać się po sklepie nie miła obsługa z kolczykami na całej twarzy każdy kasjer wygląda jak studio piercingu stach z dzieckiem wejść oczy na czarno
-
Marta Waszczyszyn ★☆☆☆☆
Niestety, ale obsługa obsługuje za karę… chcąc wziąć fakturę odnosi się wrażenie, że komuś robi się problem, zakupy spakowane od niechcenia… po zwróceniu uwagi na temat nazwy firmy, Pan który wygląda na nierozgarniętego niestety, nie przyjął mojej uwagi… nie rozumie że nazwa firmy przy jdg ma nazwę i imię i nazwisko właściciela. Gadał pod nosem, porażka. Nie pamiętam imienia Pana, ale naprawdę nie zachęca do robienia zakupów… ja rozumiem, że jak się pracuje w korpo to ma się gdzieś, ale bez przesady… Ponadto kiedy firma zaktualizuje system tak, żeby wyszukiwał po nipie informacji… a nie trzeba dyktować, pokazywać telefon z danymi… już nie raz ktoś z pracowników źle wpisał dane na fv…
-
Екатерина Мамаева ★☆☆☆☆
W sklepie ubrania wiszą gęsto, że aż boli ręka, kiedy je przeglądam. W przebieralni podłogi są bardzo brudne – przyszłam w białych skarpetkach, a wyszłam w czarnych.
-
Piotr Piotrowski ★☆☆☆☆
Sklep jest totalna porażka. Mamy tutaj stare kolekcje, które nie zeszły w normalnych sklepach a sieciówka kupiła je za grosze i sprzedaje w „promocyjnych” cenach. Jakościowo są tu już zleżałe materiały, ich produkty dość szybko się niszczą. Nie chcą uznawać reklamacji, przez co trzeba wspierać się pomocą rzecznika praw konsumenta. Nie polecam.
-
DeneroX METIN ★★☆☆☆
Często chodzę do tego sklepu i jest super ale jeśli chodzi o pracowników w szczególności o kobiety to są bardzo nieuprzejme i usłyszałem w swoim kierunku kilka nieprzyjemnych komentarzy i myślały, że tego nie słyszę ale no niestety. Nie polecam żeńskiej części załogi, a najbardziej nowoprzyjętych pracowniczek są bardzo nieprofesjonalne i nie powinny mieć kontaktu z klientem.
-
Kuba Kuba ★☆☆☆☆
Nigdy tam nie byłem i nie wiem o tym sklepie nic. Dlatego daję jedną gwiazdkę. Chcą abym sklep ocenił a tylko przechodziłem obok w galerii.
-
KoZaK ★★★★☆
Jest tam naprawdę srogi asortyment, od bluz z każdego koloru tęczy po sandały i w innym dziale drewnianą łyżkę. Uważam, że ten sklep jest naprawdę dobry, że względu na swoją szerokość wyboru i zasięg, obsługa też bez zarzutów, a więc polecam, można przyjść i popatrzeć chociażby.
-
agaklo “Ajeszka” ★★★☆☆
Duży sklep i jakoś nie zachwyca. Dla mnie klimat lumpeksu. Sklep dla osób, które lubią spędzać dużo czas na chodzeniu między wieszakami i wyszukiwaniu ciekawostek.
-
Krzysztof Mrowiec ★★★★★
Genialny sklep. Sporo ubrań tam kupuję. Są to pozycje jednostkowe i do tego średnio prestiżowych marek Szczególnie lubię markę Bugatti. Już sama nazwa jest Miodzio. 3 lata temu kupiłem tam spodnie tej marki za 80 zł. Praktycznie nie ściągam je z d.., Upss, z sempiterny. Jak wrzuciłem kod tych spodni w Google to pokazało, że w UK te portki kosztowały też 80, ale funciaków. Równie udany zakup to marynarka sportowa (oczywiście Bugatti) z dwoma rozcięciami z tyłu i co najfajniejsze z dodatkową podpinką na przód co pozwala ubierać się w nią nawet na chłodniejsze, jesienne dni. A hitem był ostatnio mój zakup butów firmy Lloyd. 10 lat temu widziałem dokładnie ten sam model w sklepie Batycki za 650 zł. Ponieważ jest to model klasyczny w stylu angielskim to oczywiście nic nie stracił na atrakcyjności. Te buty kosztowały tylko 250 zł. ❗❗❗ Teraz wicie, rozumicie dlaczego lubię robić tam zakupy m
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TK Maxx?
TK Maxx znajduje się przy Legnicka 60, Fabryczna, 50-433 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do TK Maxx?
Można skontaktować się z TK Maxx pod numerem +48 713 394 980
Jak można dotrzeć do TK Maxx?
Do TK Maxx można dotrzeć, korzystając z poniższego linku