Przepyszne kawy Duzy wybór kaw i sypanych herbatach Mozna rozniez kupic lody i zestawy filizanek Przemiła obsluga Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudiusia ★★★★★
-
Jacek Rykowski ★★★★★
Bardzo fajny lokal. Ciepły, domowy klimat. Duży wybór kaw i napojów. Obsługa miła i zaangażowana. Polecam :)
-
Anna D.P. ★★★★★
Świetna kawiarnia, pyszne ciasta :) przemiła obsługa. Klimatyczne miejsce. I ogromny wybór herbat, kaw na wagę. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
-
Aneta Kostecka ★★★★★
Polecam! Kawa przepyszna, ciasta w dalszym ciagu na 5* i obsługa ba najwyższym poziomie. Edit: Ciasta przepyszne. Tort bezowy mistrzostwo! Miejsce bardzo klimatyczne! Polecam!
-
Izabela Kozłowska ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z przytulnym wystrojem. Herbatki przepyszne, tak samo jak ciasta :) Ceny, jednak dość wysokie, co może lekko zniechęcać. Poza tym, wszystko super!
-
Marta Pawlik ★☆☆☆☆
Niedawno byłam świadkiem skandalicznego zachowania właścicielki lokalu wzgledem pracownicy (nie wiedząc czemu?! Ta biedna dziewczyna mimo wszystko i tak jest przesypmatyczna!) Przeokropny mobbing i widać wyzysk... Tacy ludzie nie powinni prowadzić biznesu, w ktorym pracują ludzie. Nie polecam tego miejsca, picie kawy w takiej atmosferze nie należy do przyjemności!!!
-
Asia B. ★★★☆☆
Ciasta i kawy naprawdę dobre, ale ceny niczym z jakiegoś kurortu. 7.5 zł za gałkę lodów (nawet nie rzemieślniczych, tylko zwykłych Carte d'or) to duża przesada. Nigdzie w okolicznych miejscowościach nie spotkaliśmy takich cen! Ceny ciast i kawy to samo - kawiarnia chyba tylko dla bogaczy. Chociaż kiedyś bardzo lubiliśmy tan zaglądać, będąc w Koluszkach, raczej już nie odwiedzimy.
-
Wladek Tobola ★☆☆☆☆
Byłem z wnuczkiem na lodach cenę 7.50 kulka Zostałem wyproszony gdysz lody są sprzedawane tylko na wynos Wnuczek ma 1 rok i 9 miesięcy to jest jakaś kpina więcej tam nie kupię lodów lepiej kupić w stokrotce lub w biedronce
-
kacper walczewski ★★★★★
cudowny klimat. Dałem pięć ponieważ obsługa jest bardzo miła i wszystko jest tak jak powinno
-
agnieszka drzazdzewska ★★★★★
Świetne miejsce na wyciszenie się i zebranie myśli. Bardzo przyjemny wystrój i bardzo miła obsługa.Naprawde polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawy Malowane Kawiarnia?
Kawy Malowane Kawiarnia znajduje się przy Mikołaja Reja 3, 95-040 Koluszki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawy Malowane Kawiarnia?
Można skontaktować się z Kawy Malowane Kawiarnia pod numerem +48 606 239 696
Jak można dotrzeć do Kawy Malowane Kawiarnia?
Do Kawy Malowane Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku