Opinie

  1. Klaudiusia ★★★★★

    Przepyszne kawy Duzy wybór kaw i sypanych herbatach Mozna rozniez kupic lody i zestawy filizanek Przemiła obsluga Polecam

  2. Jacek Rykowski ★★★★★

    Bardzo fajny lokal. Ciepły, domowy klimat. Duży wybór kaw i napojów. Obsługa miła i zaangażowana. Polecam :)

  3. Anna D.P. ★★★★★

    Świetna kawiarnia, pyszne ciasta :) przemiła obsługa. Klimatyczne miejsce. I ogromny wybór herbat, kaw na wagę. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

  1. Aneta Kostecka ★★★★★

    Polecam! Kawa przepyszna, ciasta w dalszym ciagu na 5* i obsługa ba najwyższym poziomie. Edit: Ciasta przepyszne. Tort bezowy mistrzostwo! Miejsce bardzo klimatyczne! Polecam!

  2. Izabela Kozłowska ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce z przytulnym wystrojem. Herbatki przepyszne, tak samo jak ciasta :) Ceny, jednak dość wysokie, co może lekko zniechęcać. Poza tym, wszystko super!

  3. Marta Pawlik ★☆☆☆☆

    Niedawno byłam świadkiem skandalicznego zachowania właścicielki lokalu wzgledem pracownicy (nie wiedząc czemu?! Ta biedna dziewczyna mimo wszystko i tak jest przesypmatyczna!) Przeokropny mobbing i widać wyzysk... Tacy ludzie nie powinni prowadzić biznesu, w ktorym pracują ludzie. Nie polecam tego miejsca, picie kawy w takiej atmosferze nie należy do przyjemności!!!

  1. Asia B. ★★★☆☆

    Ciasta i kawy naprawdę dobre, ale ceny niczym z jakiegoś kurortu. 7.5 zł za gałkę lodów (nawet nie rzemieślniczych, tylko zwykłych Carte d'or) to duża przesada. Nigdzie w okolicznych miejscowościach nie spotkaliśmy takich cen! Ceny ciast i kawy to samo - kawiarnia chyba tylko dla bogaczy. Chociaż kiedyś bardzo lubiliśmy tan zaglądać, będąc w Koluszkach, raczej już nie odwiedzimy.

  2. Wladek Tobola ★☆☆☆☆

    Byłem z wnuczkiem na lodach cenę 7.50 kulka Zostałem wyproszony gdysz lody są sprzedawane tylko na wynos Wnuczek ma 1 rok i 9 miesięcy to jest jakaś kpina więcej tam nie kupię lodów lepiej kupić w stokrotce lub w biedronce

  3. kacper walczewski ★★★★★

    cudowny klimat. Dałem pięć ponieważ obsługa jest bardzo miła i wszystko jest tak jak powinno

  1. agnieszka drzazdzewska ★★★★★

    Świetne miejsce na wyciszenie się i zebranie myśli. Bardzo przyjemny wystrój i bardzo miła obsługa.Naprawde polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawy Malowane Kawiarnia?

Kawy Malowane Kawiarnia znajduje się przy Mikołaja Reja 3, 95-040 Koluszki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawy Malowane Kawiarnia?

Można skontaktować się z Kawy Malowane Kawiarnia pod numerem +48 606 239 696

Jak można dotrzeć do Kawy Malowane Kawiarnia?

Do Kawy Malowane Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements