Opinie

  1. Dariusz Pietras ★★★★★

    Przepyszna kawa i herbata, oraz bardzo smaczne rogale! Choć czasem trzeba troszkę zaczekać, to warto na tak dobrą kawę. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecam :)

  2. Kacperek ★★★★★

    Przemiła obsługa, pyszna kawa i super atmosfera

  3. Anastasia ★★★★☆

    Mały i przytulny punkt kawowy na wydziale, pozytywnie chcę odznaczyć że oferują karty lojalnościowe i system zniżek dla stałych klientów, co często jest istotne dla studentów. Na ogół jakość kawy dobra, i oczywiście dużo lepsza niż kaw z automatów wendingowych. Jedynym problemem są kolejki i mała ilość miejsc wokół punktu.

  1. Ola Urbańska ★☆☆☆☆

    W przeciągu tego semestru miejsce zmieniło się diametralnie. Obsługa od zawsze była ponura i bez uśmiechu, mimo to codziennie tu wracałam. Dlaczego? Bo MIELI smaczną kawę. Teraz jednak zamienili mleko roślinne z Alpro na Inkę. Nie oszukujmy się, jakość jak i cena tych dwóch napojów dość mocno się różni. Mleka roślinne z Inki są po prostu niedobre. Już nie mówiąc o tym że karton Inki kosztuje 7zl, a Alpro 16zl, jednak dopłata za mleko roślinne nadal jest taka sama - 2,5zl. Za kawę sezonową lawendową 300ml zapłaciłam 18,5zl! Nadawała się ona tylko do wylania. Dużo bardziej polecam kawę z automatu na korytarzu lub z FilMila.

  2. Sylwia ★★★☆☆

    Wydaje mi się, że przed pandemią było tu o wiele lepiej. Nie wiem, do której teraz Coffee Point jest otwarty - byłam o 15 i dostałam informację, że nie zostanie mi już sprzedana dzisiaj kawa. Poza tym jeśli ktoś nie pije krowiego mleka, to ma problem, bo notorycznie jest problem z ilością mleka sojowego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Coffee Point Kawa na Wydziale?

Coffee Point Kawa na Wydziale znajduje się przy Pomorska 171/173, Śródmieście, 90-236 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Coffee Point Kawa na Wydziale?

Do Coffee Point Kawa na Wydziale można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements