Opinie

  1. Anna Kozakiewicz ★★★★★

    Bardzo fajny żłobek i fantastyczna kadra pełna ciepła i troski do dzieci. Druga córka też tu chodzi, więc w sumie spędziliśmy 4 lata w tym żłobku. Dzieci chodzą z uśmiechem i nawet w domu słyszę opowiadania jakie ciocie są kochane i że tęsknią za nimi. Wszystkie Panie są bardzo zaangażowane w pracę z dziećmi co widać nawet na dniu rodziny, który jest organizowany maj/czerwiec. Polecam całym serduchem, aż ciezko bedzie sie rozstać na koniec sierpnia

  2. Mateusz Laskowski ★★★★★

    Jesteśmy zadowoleni z pobytu córki w żłobku

  3. Женя Черный ★☆☆☆☆

    Szkoda, że ​​nie ma ocen niższych niż 1 gwiazdka. To przedszkole nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Posłanie tam mojego dziecka było ogromnym błędem, który na szczęście został naprawiony. Zdecydowanie odradzam posyłanie tam dzieci, ponieważ nauczyciele kompletnie nie mają pojęcia, co robią. Proszą nawet o wcześniejsze odbieranie dzieci, bo są tak zmęczeni. Jeśli tego nie zrobisz, udają, że dziecko jest chore i odmawiają przyjęcia do czasu dostarczenia zaświadczenia, co zajmuje co najmniej 3-5 dni.

  1. Кристина Галущенко ★☆☆☆☆

    Personel żłobka jest niekompetentny. Nie potrafią nawiązać kontaktu z dzieckiem, szukają tylko wymówek, żeby je od niego odsunąć. Na przykład, dziecko jest całkowicie zdrowe (poza alergicznym nieżytem nosa), ale mówią nam, że uważają je za bardzo chore i proszą, żebyśmy nie przychodzili do żłobka. To się zdarzało wiele razy i za każdym razem przynosiliśmy zaświadczenie lekarskie stwierdzające, że dziecko jest zdrowe. Potem ponownie je przyjmują. Nie mogą znaleźć indywidualnego podejścia, więc proszą nas o wizytę u psychologa, który opracuje plan pracy z dzieckiem. Odpowiedź psychologa: „Wszystko w porządku”, to za mało, więc mówią, że musimy zmienić psychologa i podają nam tylko dane kontaktowe do tego, do którego chcą, żebyśmy się udali. Ponieważ dziecko ma alergiczny nieżyt nosa, jego nos jest zawsze brudny. Dzisiaj wyszedł z boogerem na nosie, którego nie dało się nie zauważyć, i odsyłają go z powrotem brudnego. Często mówią, że dziecko kaszle, a nawet ma gorączkę, ale wracasz do domu i okazuje się, że jest całkowicie zdrowe. Lekarz po raz kolejny to potwierdza. No cóż, dzisiaj był SZOK!!!! Dyrektor przedszkola poprosiła mnie o odebranie dziecka z przedszkola 1,5 godziny wcześniej, gdyż znudziło mu się aktywne dziecko (pracuję i nie mam takiej możliwości). Przedszkole jest niekompetentne. Nie wiem jak odebrać dziecko, ale nie wiem jak je odebrać, bo nie chcę go odbierać do szkoły. Na przykład: dziecko jest całkowicie zdrowe (tylko alergiczny nieżyt nosa), a oni mówią, że ich powiadomienie jest bardzo chore i proszą, aby nie przyjść do przedszkola, i to już wiele razy, a my za każdym razem, gdy dostarczamy zaświadczenie od lekarza, że ​​​​dziecko jest zdrowe. A potem pojawił się jeszcze raz. Nie można znaleźć, proszą o umieszczenie u psychologa, aby wysłać im, jak pracować z. Odpowiedź psychologa „wszystko w porządku” nie jest taka, że ​​została wysłana, a następnie została wysłana, przesłana przez psychologa, a następnie przesłane dane kontaktowe tego, do które zostało wysłane, poszło. Dziecko ma stale brudny nos, ponieważ ma alergiczny nieżyt nosa. Dziś wyszło z takim glutem na nosie, że nie było sposobu, aby zapobiec, a brudne dziecko wyrzucone na wolność. Często mówią, że dziecko kaszle i ma gorączkę, ale wracasz do domu i dziecko, że dziecko jest całkowicie zdrowe. I lekarz do potwierdzenia po raz kolejny. Nie ma problemu, dzisiaj był SZOK!!!! Dyrektor żłobka poprosił o możliwość odbioru dziecka z żłobka 1,5 wcześniej, ponieważ znudziło się aktywne dziecko (pracuję i nie mam takiej możliwości).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żłobek Nr 8?

Żłobek Nr 8 znajduje się przy Starorudzka 5, Górna, 93-403 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Żłobek Nr 8?

Do Żłobek Nr 8 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements