Dziś (31.10.2025) wykupiłem dwie godziny jazd tuż przed samym egzaminem, żeby przypomnieć sobie zadania na placu. W ciągu tych dwóch godzin nauczyłem się więcej niż przez cały kurs w innej szkole jazdy. Egzamin zdałem pozytywnie. Żałuję, że kurs robiłem gdzie indziej, a nie tutaj. Z pełnym przekonaniem polecam tę szkołę!
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Wesolowski ★★★★★
-
Bartosz Maciaszek ★★★★★
Polecam z całego serca. Jak rozmawiałem ze znajomymi motocyklistami to dziwili się jakie cuda Robert i Sebastian karzą wyprawiać na placu z motorem ale to wszystko ma przełożenie na poprawną technikę jazdy. U mnie spełniło się „zdasz za pierwszym razem”
-
Piotr ★★★★★
Tak z perspektywy czasu na to patrząc to trudno wystawić jedną opinię. Bo tak naprawdę to chyba Robert przyczynił się do tego że zwykłe hobby do motocykli zamieniło się w pasję ale to był czas kursu na kategorie A, potem szkolenia jazdy precyzyjnej z Tymi z fantastycznymi wariatami , a teraz wisienka na torcie jeśli chodzi o szkolenie pokonywania zakrętów na torze Łódź. Nie da się napisać o każdym ale cały zespół który prowadzi szkolenia to profesjonaliści , którzy potrafią zwykłemu człowiekowi wytłumaczyć jak to ogarnąć i zawsze wychodzi. Ale chyba to co najważniejsze w tym wszystkim to to że są wspaniałymi ludźmi którzy tworzą nie powtarzalną atmosferę. Dzięki za naukę i serdecznie pozdrawiam.
-
Małgorzata Janicka ★★★★★
Polecam Szkołę Turbo! Nigdy nie jeździłam motocyklem a już na trzeciej godzinie potrafiłam prowadzić motocykl jedną ręką. Instruktor Robert nauczył mnie dobrych nawyków, przełamał strach i co najważniejsze nauczył patrzeć tak, aby wykonywać zadania poprawnie. Daleko mi jeszcze do osiągnięcia perfekcji ale mam solidne podstawy do rozpoczęcia przygody na motocyklu. Instruktor Robert to człowiek z pasją, któremu zależy przede wszystkim na bezpieczeństwu przyszłego kierowcy. Na pewno wrócę do niego w celu doszkalania techniki jazdy, które rownież prowadzi. Egzamin państwowy zdałam w WORD Łódź za pierwszym razem w dniu 11.05.2023.
-
Joanna K. Wcisło ★★★★★
Podsumowując kurs na kat. A w Szkole Kierowców TURBO... były wzloty i upadki, ale nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną. To bez wątpienia Szkoła najlepsza w mieście i regionie !!! Zdany egzamin jest tylko wisienką na torcie, tak naprawdę liczy się zupełnie coś innego. Czego nauczyłam się w tej szkole? Panowania nad strachem, wiary w siebie, pokory, szlifowania siły charakteru, wytrwałości i... jazdy motocyklem :) Panowie... dziękuję za najlepszą merytorykę, za wasz profesjonalizm, "życiowe" wskazówki, cierpliwość, wsparcie, przyjazną wręcz rodzinną atmosferę, motywację i wiarę we mnie. To był świetny czas. Jesteście Wielcy. Brawo Wy!
-
Ma Wa ★★★★★
Bardzo polecam! Doświadczony z ogromna wiedzą teoretyczna i praktyczną instruktor, który z pełnym zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę, aby każdy zrozumiał. Każdy kto przyjdzie zostanie nauczony jak dobrze jeździć, a to sprawi, że zdacie egzamin. Instruktor Robert jest cierpliwy, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły podczas jazdy na motocyklu, a to sprawia, że po każdej jeździe człowiek czuje, że idzie mu coraz lepiej i widzi swoje postępy. Mega profesjonalizm, zdecydowanie polecam!!!
-
Adrian Wójtowicz ★★★★★
Przeszedłem kurs kat. A i wiem, że zawsze polecę szkołę Turbo z Robertem na czele, zdałem za pierwszym razem. Robert jest prawdziwym pasjonatą motocykli, techniki jazdy i bezpieczeństwa na drodze, który nie spoczywa na laurach tylko ciągle rozwija swoją wiedzę i doświadczenie. Polecam!
-
Paweł Szczech ★★★★★
Robert nie tylko przygotował mnie do egzaminu, ale przede wszystkim nauczył jeździć motocyklem. To on i instruktorzy z którymi prowadzi szkolenia nauczyli mnie prawidłowych zachowań i nawyków, które wspólnie utrwalaliśmy na technicznych torach w Łodzi, Radomiu, Bydgoszczy i Starym Kisielinie. Gorąco polecam tego pasjonata i jego szkołę i liczę, że uda nam się jeszcze wspólnie pośmigać na górskich drogach Andaluzji. LWG.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Kierowców TURBO?
Szkoła Kierowców TURBO znajduje się przy Pryncypalna 171, Górna, 93-373 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Kierowców TURBO?
Można skontaktować się z Szkoła Kierowców TURBO pod numerem +48 504 222 585
Jak można dotrzeć do Szkoła Kierowców TURBO?
Do Szkoła Kierowców TURBO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku