Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem nauczyciela do ucznia 1 klasy , P.Lidia jest wspaniałym pedagogiem ma super podejście do ucznia, moja córka z ciężkim przeżyciem w prywatnym przedszkolu odnalazła się super dzięki Pani Lidii. Dziękuję z całego serca i oby więcej było takich nauczycieli
Zdjęcia
Opinie
-
Edyta Zajac ★★★★★
-
Jakub W ★☆☆☆☆
Zamknięty plac zabaw... Dzieci przechodzące obok mogą popatrzeć przez ogrodzenie, nie mogą się bawić, bo nie ma osobnego wejścia na plac zabaw, więc jeśli szkoła zamknięta, to i z zabawy na placu zabaw nici.
-
tajemnicza dama ★☆☆☆☆
Niski poziom nauczania, okropnie nauczyciele . Byłam nękana przez "fejmy" a nauczyciele nic z tym nie robili. Nie polecam tej szkoły (możliwe że wy też będziecie nękani)
-
Eryk Brzeziński ★★☆☆☆
Masakra, dostałem -75 pkt z zachowania za to, że kolega rzucił kamieniem za jakąś barierkę oraz -100pkt ze kolega na zielonej szkole miał problemy z żołądkiem, oczywiście wina była moja , bo byłem z nim w pokoju. Groził mi uczeń ze starszej klasy , że jeśli nie zejde z huśtawki to mnie pobije ,niestety musiałem go pobić bo się nie chciał odczepić. A i jeszcze teodorek, który srał bez papieru, co bardzo obniżyło komfort korzystania z toalety w trakcie lekcji.
-
VIRDINGXD ★☆☆☆☆
Szkoła jest jednym z moich największych koszmarów 1)byłem nazywany chuliganem przez nauczycieli bez powodów 2)ja z moją "szajką" często dostawaliśmy opierdol o rzeczy których nie robiliśmy wszystko co się działo było na nas 3)byłem zawsze uważany za najgorszego 4)nauczyciele kazali nam siedzieć na przerwach nie można było nawet pójść do toalety co tylko prezentuje poziom tej szkoły jak opisała ich gazeta 5)pan od wf miał mniejsze doświadczenie o swojej pracy niż nauczyciel języka niemieckiego 6)często musiałem chodzić z nauczycielem za rękę 7)zostałem oskarżony o wyłudzanie pieniędzy od młodszych a nigdy nie było takiej sytuacji 8)zostałem okradziony z nowego telefonu 9)szkoła niczego mnie nie nauczyła oprócz nienawiści do policji której się nauczyłem od patologicznych znajomych typu szelka i wielu innych 10) w 1 klasie jakiś cygan zaczął sie masturbować na lekcji przypomnę że miał chyba z 12-13 lat w 1 klasie 11)jeden z cyganów zajebał mi kiedyś buty które odzyskałem dzięki pani woźnej która bardzo miło wspominam 12)dużo dzieci prowokujących innych do bicia się a potem udawali tych niewinnych 13)nauczyciel od wf oszukiwał podczas sprawdzianów i propsował swoich ulubieńców pamiętam jak kolega przybiegł na metę 1 a miał gorszy czas od 2 zawodnika więcej mi się już nie chce pisać o tej tragicznej szkole za moich lat nie wiem jak jest teraz wiem jak tam było pozdrawiam i nie polecam :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 125?
Szkoła Podstawowa nr 125 znajduje się przy Dzwonowa 18, Górna, 93-429 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 125?
Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 125 pod numerem +48 426 848 420
Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 125?
Do Szkoła Podstawowa nr 125 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku