Opinie

  1. Ju Ma ★☆☆☆☆

    Najgorsza Szkoła w Łodzi poziom nauczania 0. Patologia nie polecam z najgorszą panią dyrektor

  2. Michal Kaczyński ★☆☆☆☆

    Jak mógł bym dodać opinie 0 to była by miarodajna opinia odnośnie tej placówki . Odprowadzając dziecko do szkoły pracownice panie Wozne bardzo aroganckie rozmawiając że sobą używają słów niecenzuralnych .... jesteśmy w szkole trochę kultury ... Pani przy drzwiach niekulturalna krzyczy na dzieci najwyższy czas by Dyrekcja się tym zainteresowała !!! Pomijając fakt niskiego nauczania i ukrainizacji szkoły!!

  3. A. 86 ★★☆☆☆

    Opinia rodzica, którego dziecko uczęszcza do tej placówki od kilku lat. - Niski poziom nauczania. - Problemy uczniów i agresja starszych klas wobec młodszych dzieci, zamiatana pod dywan. - Problemy klasowe, zamiatane pod dywan. - Brak dostępu rodzica do nagrań z monitoringu w przypadkach kiedy coś się dzieje. - Cel nadrzędny w tej szkole to dobry PR. - Brak zróżnicowanych zajęć dodatkowych dla dzieci jak koszykówka, karate, czy taniec lub śpiew, nie każde dziecko interesuje się piłką nożną. Na plus: + Garstka nauczycieli z powołania, chcących faktycznie dzieci czegoś nauczyć. + Firma cateringowa znacząco się poprawiła, jakość i różnorodność obiadów dla dzieci jest o wiele lepsza niż w latach poprzednich.

  1. Łukasz Hamerski ★★★★★

    Szkoła ma bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, nauczyciele starają się utrzymywać wysoki poziom nauczania,dzieci są utrzymywane w ryzach-jeśli chodzi o klasy,do których uczęszczają moje dzieci. Wielu nauczycieli z powołania, swoimi działaniami wykraczajacy poza obowiązki wynikające z zatrudnienia.Personel Państwa z obsługi bardzo miły i pomocny. Problemy wychowawcze raczej są szybko podejmowane i wdrażane działania naprawcze. Szkoła,jak każda inna...rodzice jalcw każdej innej placówce. Ja osobiście polecam

  2. Kreatywna nazwa ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Nauka w tej szkole to były moje najgorsze lata. Nauczyciele okropni, sama patologia, a szkoła się rozpada raz sufit spadł, na szczęście nikt wtedy nie szedł tym korytarzem bo jak by spadł na takie 8 lenie dziecko to by mogła mu się stać poważna krzywda. Są tu absurdalne zasady. Dziewczynki muszą mieć związane włosy, zero makijażu, zero pomalowanych paznokci i mundurki które są drogie i brzydkie a za brak ich dosteje się punkty ujemne z zachowania które obniżają ocenę. Nie można nawet sprawdzić godziny na telefonie na przerwie bo odrazu zabierają i oddają do sekretariatu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 64?

Szkoła Podstawowa nr 64 znajduje się przy Władysława Anczyca 6, Górna, 93-262 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 64?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 64 pod numerem +48 426 431 201

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 64?

Do Szkoła Podstawowa nr 64 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements