Chyba przesada jedzenie niedobre ,pani podgląda do toalety bo nie ma zamka na relakującej piosence gdy wszystkie dzieci spały to pani ciągle mnie budziła i posadziła na krzesło jeszcze te malowania na budynku przedszkola bardziej dzieci chcą przyjć do tego przedszkola a potem tragedia bez sensu pójść do tego opętanego przedszkola nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Włodarczyk ★☆☆☆☆
-
Ola Świerzewska ★★☆☆☆
Przedszkole spełnia podstawowe kryteria, poza tym nie wyróżnia się niczym co zachęcało by rodzica do zapisania tam dziecka. Brak podjazdu dla wózków, o czym było wspomniane na ogólnym zebraniu pani dyrektor, która odpowiedziała na to obojętnie, a jednak może to byc problemem dla osób odbierających swoje dzieci. Jeden Nauczyciel na salę 25 dzieci. Kolejna sprawa - posiłki- (dezinformacja)- przed zapisem dziecka wychowawca zapewniał mnie ze jest możliwe zapisanie dziecka tylko na obiad, po czym okazało się że nie ma takiej możliwości i muszę prosić o zgodę panią dyrektor... która być może wyjątkowo wyrazi na to zgodę.. Na ogólnym zebraniu pani dyrektor poinformowała rodziców nowo przyjętych dzieci że skutkiem nie płacenia za pobyt dzieci w przedszkolu jest windykacja. Głównie tej sprawie poświęciła dużo czasu na zebraniu które miało dotyczyć spraw ogólnych i wprowadzić nowych rodziców w świat przedszkola... zebranie to przeprowadzone było na sali gdzie ściskiem przebywało około 100 osób z czego duża ilość stała, w 30 stopniowym upale. Sprawy powyższe dotyczyły września 2024 roku. Jednocześnie chce podziękować wychowawcy pani Emili Drzewieckiej która poświęciła dużo czasu i uwagi mojemu dziecku i w mojej osobistej ocenie jest bardzo dobrym pedagogiem czy też nauczycielem przedszkolnym. Plusem przedszkola jest ogród na jego tyłach.
-
Katarzyna Mastalerz ★★★★★
To przedszkole, które dysponuje dużym, dobrze wyposażonym ogrodem. Moja córka uczęszcza do grupy I i jestem bardzo zadowolona. Pani Marzenka i Dorotka są bardzo miłe i pomocne. Polecam.
-
Agata Białek ★★★★★
Przedszkole to wspaniałe miejsce dla dzieci – przede wszystkim zachwyca pięknym, dużym ogrodem, który jest nowy i świetnie zagospodarowany. Dzieci mają mnóstwo okazji do zabawy na świeżym powietrzu, ponieważ często wychodzą na dwór. Fajna kadra nauczycielska. W przedszkolu dużo się dzieje – organizowane są liczne atrakcje, a dzieci jeżdżą często na wycieczki. Polecam!
-
Wojciech P ★★☆☆☆
Jeśli chodzi o nasze doświadczenia z tym przedszkolem to muszę niestety przyznać rację osobom które już wcześniej pozostawiały opinie. Przedszkole jest słabe. Choć ma kilka plusów. Zacznę od mocnych stron. Na pewno ma piękny plac zabaw, duży , otoczony zielenią, z dużą liczbą urządzeń dla dzieci czy zabawek. Jest sporo miejsc parkingowych rano gdy przywozimy malucha do przedszkola. Nie ma z parkowaniem żadnego problemu. Wnętrza przedszkola są jasne, z dużymi oknami. Sale są duże i nie panuje w nich ścisk. Dzieci mają dużo miejsca. Mają kuchnie po remoncie i odnowiona jest szatnia. Piękna bajkowa fasada malowana ręcznie. Minusy: Za mało personelu. Chodzi przede wszystkim o przedszkolanki których brakuje. Bywa tak że rano 8:30 gdy przyprowadzam dziecko do przedszkola zamiast opieki wykwalifikowanej kadry, dzieci są pilnowane przez panią z administracji lub pomoc. Najgorsze w tym jest to że dyrektorka nie widzi w tym nic złego, skoro takie podejście jest tam normą. Brakuje zabawek na salach w których przebywają dzieci. Jest ich tak mało że ja ich nie widziałem wcale. Nawet moje dziecko w domu mówiło mi że tam nie ma się czym bawić. Płaczące dzieci są pozostawione samemu sobie. ( płacze to niech się wypłacze) gorzej że może płakać cały dzień a nikt z tym nic nie zrobi, no chyba że "za karę że przeszkadza" zaprowadzą płaczące dziecko do pokoju obok na leżankę aby w samotności sobie popłakało. Myślę że znalazło by się jeszcze kilka innych niedociągnięć ale moje dziecko już tam nie chodzi. Z dziecka które pierwszego dnia szło uśmiechnie do nowego przedszkola pełne nadziei na fajnie spędzony dzień stało się płaczącą i panikującą małą osóbką dla którego nazwa przedszkole stała się bardzo stresująca. Najwyższy czas na zmiany w tym przedszkolu bo tylko dzieciaki na tym cierpią.
-
K W ★★★☆☆
Bardzo słaby kontakt z nauczycielami.
-
An Ka ★★★★★
Z zewnątrz wygląda jak wygląda ale w środku już jest lepiej. Nauczyciel z grupy pierwszej o złotym sercu, Pani dyrektor bardzo sympatyczna i pomocna. W szatni są nowe szafeczki na kurtkę i inne ubrania dziecka, w przedszkolu jest czysto.
-
Dynia ★★☆☆☆
Chodziłam do tego przedszkola dobre pare lat temu i powiem, że gorszego przedszkola nie widziałam. Panie były naprawdę niemiłe, atmosfera okropna, a półki, które kazde dziecko miało swoją, gdy sie cos do nich wlozylo to nastepnego dnia tego nie bylo. Podwórko też okropne. Masakra
-
Emi Ka ★☆☆☆☆
Najgorsze przedszkole w Łodzi. Ostrzegam wszystkich rodziców. Panie komentują zachowanie i problemy dziecka do innych rodziców co wzmaga plotki i nieprzyjemna atmosferę. Dziecko przez pobyt w przedszkolu nabawiło się nerwicy. Pani dyrektor nie reaguje na skargi. Na szczęście zmieniliśmy przedszkole. Sprawa zgłoszona do kuratorium.
-
Jeremi Michalak ★★★★★
Pani Dorotka to najlepszy nauczyciel w tym przedszkolu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 88 Miejskie?
Przedszkole nr 88 Miejskie znajduje się przy Stefana Rogozińskiego 4, Górna, 93-503 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 88 Miejskie?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 88 Miejskie pod numerem +48 426 842 278
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 88 Miejskie?
Do Przedszkole nr 88 Miejskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku